Skocz do zawartości

Rezygnacja z kursu w "The Point"

rezygnacja thepoint szkołajęzykowa

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 18:13

Witam,

Chciałabym zrezygnować z kursu w szkole językowej "The Point". Pod koniec sierpnia podpisałam umowę, jednak oferta portalu internetowego różni się od tego, o czym zapewniał mnie akwizytor (m.in.: sama będę mogła ustalać terminy konsultacji- jak się okazuję mogę wybierać z proponowanych dat i godzin, które często mi nie odpowiadają; będę mogła sama wybrać sobie korepetytora tudzież native speakera- na razie nawet nie wiem czy mogę wybrać kogokolwiek), dodatkowo mam inne zajęcia pozalekcyjne i doszła mi szkółka sobotnia przygotowująca do zdania matury, nie przewidziałam tego że zabraknie mi czasu na wypełnianie tych wszystkich zadań czy na konsultację. Problem polega na tym, że od umowy mogłam odstąpić do 14 dni od jej podpisania. Jednak było to w pewien sposób niemożliwe, ponieważ już sam dostęp do serweru otrzymałam 17 dni od jej podpisania i nie wiedziałam jak ta nauka (i forma materiałów) będzie wyglądać, pierwszy raz zalogowałam się 23 dni po podpisaniu umowy i do tej pory wypełniłam tylko jedną lekcję. Wpłaciłam całą kwotę (ok. 2 tys zł) z góry i zastanawiam się czy będę mogła odstąpić od umowy i czy odzyskam pieniądze- albo chociaż ich większą część.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 11:03

A co na to szkoła językowa? Moim zdaniem powinnaś przede wszystkim ich o to zapytać. Jeśli napisali w warunkach umowy, że możesz odstąpić od niej w ciągu 14 dni, a tego nie zrobiłaś, to będzie kłopot z zerwaniem takiej umowy.

#3 sofiagru

sofiagru

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 14:56

Można by było spróbować powalczyć argumentem, że nie miałaś dostępu do swojego konta. Jeżeli jednak umowa jest skonstruowana na ich korzyść (a zapewne tak jest), to myślę, że już nie odzyskasz pieniążków.

#4 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 20:13

Kasiu udało Ci się odzyskać pieniądze?

#5 Guest_Alicja

Guest_Alicja
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 11:15

Kasia mam podobny problem mogłabyś napisać czy udało Ci się go rozwiązać i w jaki sposób?

#6 Guest_kasia

Guest_kasia
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2020 - 21:15

Witam,

Chciałabym zrezygnować z kursu w szkole językowej "The Point". Pod koniec sierpnia podpisałam umowę, jednak oferta portalu internetowego różni się od tego, o czym zapewniał mnie akwizytor (m.in.: sama będę mogła ustalać terminy konsultacji- jak się okazuję mogę wybierać z proponowanych dat i godzin, które często mi nie odpowiadają; będę mogła sama wybrać sobie korepetytora tudzież native speakera- na razie nawet nie wiem czy mogę wybrać kogokolwiek), dodatkowo mam inne zajęcia pozalekcyjne i doszła mi szkółka sobotnia przygotowująca do zdania matury, nie przewidziałam tego że zabraknie mi czasu na wypełnianie tych wszystkich zadań czy na konsultację. Problem polega na tym, że od umowy mogłam odstąpić do 14 dni od jej podpisania. Jednak było to w pewien sposób niemożliwe, ponieważ już sam dostęp do serweru otrzymałam 17 dni od jej podpisania i nie wiedziałam jak ta nauka (i forma materiałów) będzie wyglądać, pierwszy raz zalogowałam się 23 dni po podpisaniu umowy i do tej pory wypełniłam tylko jedną lekcję. Wpłaciłam całą kwotę (ok. 2 tys zł) z góry i zastanawiam się czy będę mogła odstąpić od umowy i czy odzyskam pieniądze- albo chociaż ich większą część.

Witam.

Też chcę odstąpić od tego kursu. Jeżeli ci się udało mogła byś mi napisać na e-mail kgolanska1@o2.pl jak to zrobiłaś.

Z góry bardzo dziekuje za pomoc.

#7 Guest_Nicola

Guest_Nicola
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 18:48

Witam.

Też chcę odstąpić od tego kursu. Jeżeli ci się udało mogła byś mi napisać na e-mail kgolanska1@o2.pl jak to zrobiłaś.

Z góry bardzo dziekuje za pomoc.

Witam też chcę odstąpić można tu napisać jak lub zgłosić się na adres kokoszanekn@gmail.com

#8 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 09:50

też chce odstąpić, udało wam się?

#9 Guest_zachary

Guest_zachary
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 11:54

TO JEST SCAM WYGRAŁEM LAPTOPA I DALEJ GO NIE MAM, NIE POLECAM ZŁODZEIJE!!

#10 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2020 - 04:47

Udało Wam się odstąpić od umowy?
W jaki sposób?

#11 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2020 - 04:47

Udało Wam się odstąpić od umowy?
W jaki sposób?

#12 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2020 - 11:08

Również chce zrezygnować mam powody utraty zdrowia i środków i nie udaje mi się komuś się udało proszę o kontakt martam_16@wp.pl

#13 Guest_Mbw

Guest_Mbw
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2020 - 17:56

Nie da sie odstapić. Umowa jest tak skonstruowana ze trzeba zostać ślepy lub umrzec aby szkola pozwolila na odstapienie od umowy. My juz rok placimy zostal nam jeszcze rok.

#14 Guest_Sebastian D.

Guest_Sebastian D.
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2020 - 18:38

Ja również chciałbym odstąpić od umowy i zrezygnować z kursu. Jeśli komuś udało się zrezygnować z kursu prosiłbym o kontakt na mail : qrim2727@gmial.com

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rezygnacja, thepoint, szkołajęzykowa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych