Skocz do zawartości


Zdjęcie

prezenty przekazywane klientom a VAT


wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 Anna K.

Anna K.

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 346 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 12:08

Dzień dobry, firma prowadzi sklep z ubraniami dla dzieci, rodzicom naszych najmłodszych klientów zamierzamy wręczać koszyki z zabawkami i słodyczami. Wartość przekazanych nieodpłatnie w ten sposób prezentów będzie różna, ale z reguły zawartość jednego koszyka będzie w przedziale od 30 zł do 100 zł. Czy przekazanie klientowi takiego prezentu spowoduje konieczność opodatkowania VAT?



#2 vatis-ka

vatis-ka

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 607 postów

Napisano 04 październik 2016 - 12:20

masz w art.7.2-4 ustawy vat





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych