Skocz do zawartości

Dobry adwokat radca prawny od prawa budowlanego w Łodzi

prawo budowlane adwokat radca prawo budowlane Łódź nieruchomości Łódź obsluga prawna łódź

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Sylwia1978

Guest_Sylwia1978
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 20:54

Hejka, szukam dobrego adwokata czy radcę prawnego od spraw budowlanych w Łodzi. mamy z mężem firmę budowlaną i stawiam  3 nieruchomości i zaczynami mieć problemy z nadzorem budowlanym, kierownikiem budowy i pracownikami. Stary radca prawny który prowadził nam obsługę prawną nie jest jakoś za bardzo pomocny sad.png Polećcie kogoś prosimy

#2 Guest_Annaa

Guest_Annaa
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 22:05

mec. Dariusz Staniszewski. Jest z Warszawy, ale mi też w Łodzi podobne sprawy prowadził i było ok. W razie czego na spotkanie jechałam krócej niż na drugą stronę Łodzi. A na poważnie facet jest bardzo dobrze poinformowany, a jak czegoś nie wie to rzeczywiscie sprawdza a nie gada bzdury, że tak musi już być. Polecam

#3 sebastian67

sebastian67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:44

ja polecam adwokata Mateusza Ziębaczewsgo z Łodzi. Prowadzi nawet ciekawego bloga o prawie budowlanym i nieruchomościach www.prawo-budowlane.com.pl. Z tego co zauważyłem, to ma zespół radców prawny i adwokatów, więc na poradę nie czeka się długo. Ceny za usługi ma rozsądne

#4 CyprianBukowinski

CyprianBukowinski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2016 - 11:00

Też była na kilku poradach u mecenasa Ziębaczewkiego i sobie chwalę. Miałem najpierw problemy z księgami wieczystymi, warunkami zabudowy w Łodzi, a potem na dokładkę z wykonaniem gotowego projektu....... Było tego więcej, ale długo by opowiadać. Konkludujac, adwokat Mateusz Ziębaczewski zna się na prawie budowlanym i sprawach nieruchomości jak mało kto w Łodzi. Wystarczy wejśc na jego bloga podanego przez kolege powyzej - www.prawo-budowlane.com.pl Dzięki wizytą zaoszczędziłem kupę pieniędzy. 

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1763 postów

Napisano 12 październik 2016 - 10:18

Kontaktujcie się - http://www.dlugosz.com.pl

Powinien pomóc, nawet jeśli tylko zdalnie - chociaż zależy do sprawy.

Na pewno na plus dla niego działa doświadczenie - niewielu takich na rynku, ma wolne terminy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 Guest_crossdigital

Guest_crossdigital
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 08:01

Nie co  kombinować i szukać, bo tylko jest jeden facet w Łodzi co zna się na prawie budowlanym wystarczająco by walczyć z Nadzorem Budowlanym i Sądami. Ziębaczewski robi to od lat i kto siedzi w temacie to go zna, bo się go po prostu poleca i koniec

#7 Guest_Królrex

Guest_Królrex
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 12:32

Uważam za godnych polecenia jest prawnik Mateusz Ziębaczewski, gdyż moim zdaniem jest profesjonalistą od spraw nieruchomości i budowlanki jakich mało w Łodzi. Ma czas dla klienta i potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w trudnej sytuacji. Jest otwarty na klienta oraz bardzo elastyczny. Każde pismo jakie wysyłaliśmy było konsultowane i sprawdzane.Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na jego usługi.

#8 Guest_Budzetowiec

Guest_Budzetowiec
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:22

Radca prawny Michał Garmont to radca prawny przez wielkie R jeżeli chodzi o prawo budowlane i ogólnie domy, budynki czy nieruchomości więc kieruje was do niego bo warto gdyż honorarium za porady prawne i prowadzenie sprawy ma niskie a jakosc usług wysoką

#9 Guest_Juras

Guest_Juras
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 22:37

Jeżeli potrzebujecie szybciej pomocy w sprawach nieruchomości to szczerze polecić mogę nie tylko ja Ziębaczewskiego prawnika. Na pewno widać że nei boi się trudnych i wymagających spraw i zawsze coś wymyśli skutecznego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych