Skocz do zawartości

Dobry adwokat radca prawny od prawa budowlanego w Łodzi

prawo budowlane adwokat radca prawo budowlane Łódź nieruchomości Łódź obsluga prawna łódź

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Sylwia1978

Guest_Sylwia1978
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2016 - 20:54

Hejka, szukam dobrego adwokata czy radcę prawnego od spraw budowlanych w Łodzi. mamy z mężem firmę budowlaną i stawiam  3 nieruchomości i zaczynami mieć problemy z nadzorem budowlanym, kierownikiem budowy i pracownikami. Stary radca prawny który prowadził nam obsługę prawną nie jest jakoś za bardzo pomocny sad.png Polećcie kogoś prosimy

#2 Guest_Annaa

Guest_Annaa
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 22:05

mec. Dariusz Staniszewski. Jest z Warszawy, ale mi też w Łodzi podobne sprawy prowadził i było ok. W razie czego na spotkanie jechałam krócej niż na drugą stronę Łodzi. A na poważnie facet jest bardzo dobrze poinformowany, a jak czegoś nie wie to rzeczywiscie sprawdza a nie gada bzdury, że tak musi już być. Polecam

#3 sebastian67

sebastian67

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 21:44

ja polecam adwokata Mateusza Ziębaczewsgo z Łodzi. Prowadzi nawet ciekawego bloga o prawie budowlanym i nieruchomościach www.prawo-budowlane.com.pl. Z tego co zauważyłem, to ma zespół radców prawny i adwokatów, więc na poradę nie czeka się długo. Ceny za usługi ma rozsądne

#4 CyprianBukowinski

CyprianBukowinski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 październik 2016 - 11:00

Też była na kilku poradach u mecenasa Ziębaczewkiego i sobie chwalę. Miałem najpierw problemy z księgami wieczystymi, warunkami zabudowy w Łodzi, a potem na dokładkę z wykonaniem gotowego projektu....... Było tego więcej, ale długo by opowiadać. Konkludujac, adwokat Mateusz Ziębaczewski zna się na prawie budowlanym i sprawach nieruchomości jak mało kto w Łodzi. Wystarczy wejśc na jego bloga podanego przez kolege powyzej - www.prawo-budowlane.com.pl Dzięki wizytą zaoszczędziłem kupę pieniędzy. 

#5 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2105 postów

Napisano 12 październik 2016 - 10:18

Kontaktujcie się - http://www.dlugosz.com.pl

Powinien pomóc, nawet jeśli tylko zdalnie - chociaż zależy do sprawy.

Na pewno na plus dla niego działa doświadczenie - niewielu takich na rynku, ma wolne terminy.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#6 Guest_crossdigital

Guest_crossdigital
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 08:01

Nie co  kombinować i szukać, bo tylko jest jeden facet w Łodzi co zna się na prawie budowlanym wystarczająco by walczyć z Nadzorem Budowlanym i Sądami. Ziębaczewski robi to od lat i kto siedzi w temacie to go zna, bo się go po prostu poleca i koniec

#7 Guest_Królrex

Guest_Królrex
  • Goście

Napisano 23 maj 2017 - 12:32

Uważam za godnych polecenia jest prawnik Mateusz Ziębaczewski, gdyż moim zdaniem jest profesjonalistą od spraw nieruchomości i budowlanki jakich mało w Łodzi. Ma czas dla klienta i potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w trudnej sytuacji. Jest otwarty na klienta oraz bardzo elastyczny. Każde pismo jakie wysyłaliśmy było konsultowane i sprawdzane.Nie żałuje żadnej złotówki wydanej na jego usługi.

#8 Guest_Budzetowiec

Guest_Budzetowiec
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2017 - 14:22

Radca prawny Michał Garmont to radca prawny przez wielkie R jeżeli chodzi o prawo budowlane i ogólnie domy, budynki czy nieruchomości więc kieruje was do niego bo warto gdyż honorarium za porady prawne i prowadzenie sprawy ma niskie a jakosc usług wysoką

#9 Guest_Juras

Guest_Juras
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 22:37

Jeżeli potrzebujecie szybciej pomocy w sprawach nieruchomości to szczerze polecić mogę nie tylko ja Ziębaczewskiego prawnika. Na pewno widać że nei boi się trudnych i wymagających spraw i zawsze coś wymyśli skutecznego.

#10 Guest_patagon

Guest_patagon
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 13:53

Dużo dobrego słyszałam o Radcy Prawnym Ryszardzie Sawickim  który zajmuje się właśnie sprawa z budowlanki itd i z tego co wiem cieszy się chyba dość dobra renomą

#11 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 383 postów

Napisano 21 maj 2018 - 12:21

A to musi być Łódź? Nie może być prawnik z innego miasta, który oferuje kontakt drogą elektroniczną? Duże doświadczenie i wiedzę z prawa budowlanego ma dr Michał Juśko. Myślę, że jak stawiać, to właśnie na taką osobę. Wie jaka jest specyfika branży, na co należy zwrócić największą uwagę. Można zaryzykować stwierdzenie, że prawnik prawa budowlanego lepiej prowadzi sprawy klientów, którzy działają w "budowlance". Rozumie potrzeby inwestorów, deweloperów, projektantów, wykonawców, podwykonawców itd.

#12 Guest_Aramis11

Guest_Aramis11
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:37

Z mojego doświadczenia mogę Ci polecić pana mecenasa Igora Klimkowskiego - również prowadzę firmę budowlaną i bardzo często jestem u niego gościem na konsultacjach. Rzeczowy i sympatyczny prawnik, pomógł mi między innymi rozwiązać problem zalegalizowania samowoli budowlanej. Warto się do niego zwrócić.  

#13 Guest_Gregoryk

Guest_Gregoryk
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 18:58

Potwierdzam, znam pana Igora Klimkowskiego i to naprawdę przemiły człowiek, a co ważniejsze świetny specjalista od prawa budowlanego. Kilkukrotnie zwracałem się do niego po poradę, szczególnie, że pracuję z moją ekipą przy dość dużych projektach deweloperskich. Bardzo szybko odpowiada na zapytania, miałem zapisany jego telefon: 600365228

#14 Guest_Izotop

Guest_Izotop
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2018 - 20:47

Miałem tez niezłe przygody z nadzorem budowlanym, potrafią nieźle utruć życie człowiekowi. Rok temu znajomy polecił mi młodą panią mecenas, Izabelę Kontek - bardzo miła osoba, a co najważniejsze świetnie radzi sobie z prawem budowlanym.

#15 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 19:35

Również polecam mec. Igora Klimkowskiego. bardzo dobry specjalista od prawa budowalanego i szeroko rozmuanych nieruchomości. 

#16 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 23:48

Wiele lat już prowadzę firmę budowlaną i długo już pomaga nam w sprawach prawnych pan mecenas Igor Klimkowski. Nigdy się nie zawiodłem na jego wiedzy i umiejętności oceny sytuacji. Bardzo dobrze radzi sobie w sądzie. kiedy trzeba się szybko orientować w sytuacji. Jego nr telefonu 600365228

#17 Guest_Leoitaly

Guest_Leoitaly
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2018 - 17:27

Witam, słyszałem o pani Izabeli Kontek, czy ktoś mógłby się jeszcze o niej wypowiedzieć? Nadzór budowlany też zaczyna dawać mi się we znaki :/

#18 Guest_Jaco90

Guest_Jaco90
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 20:33

polecam mec. Igora Klimkowskiego z Łodzi. Bardzo dobry specjalista od spraw budowlanych, lokalowych i o gólnie związanych z nieruchomościami. Facet zna się na rzeczy. Ma odpowiednią wiedzę prawną oraz techniczną. moją sprawę przed sądem wygrał w 1000%.  Na prawdę polecam. 

#19 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:46

Mi Pani Izabela Kontek pomogła zalegalizować samowolę budowlaną, po tym jak bez stosownego zezwolenia wybudowałem na podwórku garaż. Dzięki niej naprawdę udało mi się uniknąć konsekwencji, bo urzędnicy już zaczęli dobierać mi się do skóry i bałem się co może mi w związku z tym grozić. Jeśli szukacie dobrego specjalisty od prawa budowlanego to zdecydowanie polecam właśnie ją - Pani Izabela jest dużo tańsza od konkurencji, a naprawdę co najmniej równie dobra.

#20 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:00

Pan mecenas Igor Klimkowski zajmuje się prawem budowlanym i sugerowałbym spróbować się umówić do niego. 600365228 - to jego numer telefonu. Pan Igor to bardzo zdolny i skuteczny prawnik - ma na koncie dużo wygranych spraw i pomógł już bardzo wielu osobom, mimo dość krótkiej pracy w zawodzie. Polecam poczytać. Taniej niż u konkurencji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy