Skocz do zawartości

dobry prawnik Wrocław.

do pisania pozwu

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 12:47

Szukam dobrego prawnika co napisze pozew o rozwód.

#2 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 03 październik 2016 - 18:42

Jeżeli o Wrocław chodzi, na pewno warto zwrócić się do Kancelarii Adwokackiej Wojciecha Podgórskiego. Specjalizuje się on w prawie zarówno rodzinnym, jak i karnym i na pewno można u niego uzyskać pomoc w napisaniu pozwu o rozwód, jak również można się dowiedzieć, ile trwa rozwód, czy jak wygląda podział majątku dorobkowego. Ma na pewno bardzo dobre podejście do osób, szukających wsparcia prawnika i naprawdę ogromne wyczucie w takich dość jakby nie patrzeć drażliwych sprawach. 

#3 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 69 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 09 marzec 2017 - 15:38

Bardzo dobrze sprawy prowadzą też w kancelarii Anczewska i Puńko ( http://kancelariaea.pl/uslugi.html ). Miałem kilka miesięcy temu dość poważny problem natury prawnej. Chodziło o odszkodowanie, które chciałem uzyskać. Sprawa bardzo trudna, bo też przeciwko firmie, w której prezesem zarządu była dość wpływowa osoba. Mi jednak pomogli i udało się rozstrzygnąć sprawę na moją korzyść.

#4 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 18 marzec 2017 - 12:23

Witam,
nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#5 Guest_cartss

Guest_cartss
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2017 - 08:56

Witam. Z różnymi prawnikami i kancelariami miałem ostatnio kontakt i najlepszą ocenę mogę wystawić kancelarii Anny Babiak. Mają lokal na Stacha Świstackiego. Dobra, rzetelna i kompleksowa obsługa. Zajmują się prawem rodzinnym, cywilnym i karnym, także jest wszechstronnie. Ja potrzebowałem analizy umowy pod kątem tego jak zabezpieczy moje interesy.

#6 Guest_Marlena Wójcik

Guest_Marlena Wójcik
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2018 - 22:26

W takich sytuacjach warto postawić na prawdziwych specjalistów, nawet jeśli byłoby to trochę droższe. Ja na przykład rozwodziłam się z były mężem, z pomocą prawnika z kancelarii Pani Chróścielewskiej w Łodzi. Wiem, kawał drogi od Wrocławia, ale zastanawiając się do którego adwokata najlepiej się udać przekopałam mnóstwo forów i o kancelarii Pani Chróścielewskiej zawsze wypowiadano się w samych superlatywach. Postanowiłam to sprawdzić na własnej skórze i rzeczywiście! Prawnik, który mi pomagał był bardzo profesjonalny i jednocześnie okazał mi dużo zrozumienia. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z jakości usług, więc Tobie również polecam.

#7 Guest_Pulppa

Guest_Pulppa
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 19:42

Kawał drogi, ale może rzeczywiście się opłaca. Moja siostra jechała specjalnie do Łodzi do kancelarii Pani Chróścielewskiej ze sprawą spadkową i była bardzo zadowolona.

#8 Gedrant

Gedrant

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 08:48

No dokładnie trzeba specjaliste od rozwodów na portalu Poszukiwacze Wiedzy właśnie czytałem że dużo spraw jest źle rozwiązywanych bo ludzie biorą adwokata który nie specjalizuje się w rozwodach. 

#9 Guest_Juanna913

Guest_Juanna913
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 16:15

Polecam Panią Magdę Chróścielewską, bo w kwestii rozwodów, to naprawdę cudotwórczyni! Bardzo mi pomogła w trudnych dla mnie chwilach - zarówno prawnie jak i tak po prostu ludzko - uczuciowo. Nigdy nie spodziewałabym się, że prawnik, może być dla swoich klientów aż tak ciepłą i empatyczną osobą.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy