Skocz do zawartości

sprzęt firmowy do naprawy

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Akxl

Guest_Akxl
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:11

Jakiś czas temu wpadłem na genialny pomysł zakupienia kilku sztuk telefonów w celach służbowych dla pracowników, z rynku wtórnego. Ze wszystkimi papierami itd ale bez gwarancji. Teraz okazało się, że niedopatrzyłem że zwrot jest niemożliwy i jest to moja wina, nie opłaca mi się telefonów wyrzucić, a nie są w stanie technicznym najlepszym więc musze je doprowadzić do porządku w jkaichś racjonalnych granicach technicznych i cenowych jednocześnie. Chciałem zaoszczędzić, to teraz jeszcze wydam więc sprawdza się że skąpiec dwa razy płaci ;) nie ma co płakać, pomóżcie mi tylko znaleźć jakieś miejsce do naprawy, w którym będą NAJWAŻNIEJSZE KRYTERIUM kompetentni ludzie.

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 11:27

Warto mieć namiary na takie sprawdzone serwisy.

Always look on the bright side of life!

#3 Guest_konstantynopolitańczyk

Guest_konstantynopolitańczyk
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 09:02

Podaj producenta telefonu, bo Soniacze najlepiej oddawać do oryginalnego serwisu, bo niemal zawsze wizyta w innym kończy się dla tych telefonów raczej opłakanymi skutkami. LG w oryg serwisach za to często rysują więc lepiej w inne miejsce zanieść. Co telefon to inna rada, więc najpierw podaj producenta, a później miejscowość i dopiero będziemy radzić.

#4 Guest_Akxl

Guest_Akxl
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 00:34

Cieszę się z odzewu - mieszkam w Jankach (Mazowieckie), niby z dojazdem do Warszawy problemu nie ma, ale a) praca w innym kierunku, B) natłok usług jest niesamowity, odgadnąć gdzie warto iść a gdzie przepłacę - koszmar. A telefony zakupione to iPhone SE, jak wspominałem - sztuk kilka.

#5 Guest_Kali

Guest_Kali
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2016 - 12:18

Hm, jak koniecznie chcesz z wysyłką to możesz wysłać do Espo ale oni mają w Wawie na Maciejki siedzibę, to podjechanie zbyt długo Ci nie zajmie, a bedziesz miał od ręki do ręki bez wysyłania. Rzetelna obsługa, wszyscy z tego co wiem przeszkoleni przez apple są, oryginalne części itd. żadnych ściem ani naciągactwa, u mnie się sprawdzali a nie rzadko współpracowałem swego czasu.

#6 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 05 luty 2018 - 20:34

Profesjonalnie naprawą zajmują się w iSense http://www.isense.pl/ i warto podkreślić, że to serwis, który zajmuję się wyłącznie sprzętem Apple. Jest to ogromny plus, bo takie serwisy ukierunkowane na konkretną markę są najlepsze, bo od razu potrafią zdiagnozować w czym tkwi problem. Szczególnie, że iphone jest specyficzny i potrzebuje naprawdę doświadczonego serwisanta. Swoją drogą, diagnoza jest u nich darmowa. Swoje punkty mają w Warszawie (Śródmieście oraz Mokotów), ale równie dobrze można im sprzęt wysłać za pośrednictwem kuriera. Jak komu wygodniej. Ja zawsze wolę wysyłać ze względu na oszczędność czasu.

#7 Guest_Klarsa

Guest_Klarsa
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 13:18

A ja polecam smartfondoctor.pl według mnie nie ma lepszego serwisu dla sprzętu Iphone, mają dobre ceny i szybkie realizacje napraw 

#8 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2020 - 19:21

ja korzystam z serwisu rs mac gdzie naprawiamy wszystkie firmowe telefony i komputery apple, bardzo profesjonalnie działają i są godni polecenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych