Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana kas fiskalnych do końca 2017 roku

wróć do serwisu Księgowość 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 198722 postów

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:27

Zgodnie z projektem rozporządzenia ministra rozwoju sprzedawcy już od początku 2018 r. powinni posiadać nowe kasy fiskalne przystosowane do przesyłania ewidencji online bezpośrednio do fiskusa.

Powrót do artykułu: Wymiana kas fiskalnych do końca 2017 roku

#2 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 11:27

Zakup karty SIM ma rozwiązać problem braku internetu? Sama karta SIM jeszcze z niczym się nie łączy. Do tego potrzebne jest jeszcze urządzenie za kolejne PLN i ...zasięg internetu w konkretnym miejscu, z czym też często bywają problemy.

#3 Guest_zizi

Guest_zizi
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2016 - 22:19

Rząd zawsze się utrzyma, Jaruzela, Mazowieckiego,Pawlka czy innych... Naród wyjedzie na zmywak.

#4 =Edward=

=Edward=

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 11 październik 2016 - 12:07

Projekt jeszcze w powijakach w zanim wejdzie w życie w 2018 roku to jeszcze wiele razy może i się pewnie zmieni. Technika idzie do przodu więc prędzej czy później mniejsza lub większa rewolucja czeka każdą dziedzinę czy branżę.

Najlepsze Kasy fiskalne

#5 n0timportant

n0timportant

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2016 - 13:17

Mam coraz większe wrażenie, że te przepisy służą głównie temu, aby wyciągnąć od nas pieniądze..

http://intotheshadows.pl :: Prowadzę stronę internetową o tematyce Urban Exploration, czyli eksploracji opuszczonych miejsc. Zapraszam!

#6 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 13:26

A ty serio myślałeś że politycy mają inny cel? Zwłaszcza obecna banda

#7 Guest_www.kasyok.pl

Guest_www.kasyok.pl
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 16:43

Kasy fiskalne Online już dostępne na superkasy polecam ten sklep

#8 Guest_chybaśnię?

Guest_chybaśnię?
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2017 - 01:01

Kolego/koleżanko "www.kasyok.pl", kup sobie dziesięć Kas fiskalnych Online, póki ciepłe...

#9 Guest_Ryszard_porządny_chłop

Guest_Ryszard_porządny_chłop
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 15:09

Nie dajmy się zwariować. Ja używam WAPRO  Mag z drukarką fiskalną i z tego co się dowiedziałem nie będę musiał wymieniać urządzenia fiskalnego, bo program mi to obsłuży. Także czekam spokojnie na rozwój wydarzeń....

#10 Guest_wkurzam sie

Guest_wkurzam sie
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2017 - 23:48

Mafia jedni drugim pchają kasę a biedny podatnik ma zarobic i płacic za durne pomysły połozycie całkiem male firmy i doprowadzicie do poszerzejia szarej strefy bo niedługo małego przedsiębiorcy nie bedzie stac na te pierdułki techniczne z ktorych nic nie wynika i zacznie sie handel w bramie jak kiedyś róbcie tak dalej zobaczycie jakie będą skutki

#11 Guest_wilk

Guest_wilk
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 11:49

Ja bardzo przepraszam, ale to Państwo chce nas kontrolować i zbierać haracz na postawie ewidencji prowadzonej przy pomocy kas fiskalnych, więc powinno zabezpieczyć bezpłatnie przedsiębiorców w takie kasy. Prowadzę sklep i gdyby nie danina dla państwa, to kasa przecież nie byłaby mi potrzebna. Co do szarej strefy, wystarczy przejść się na jarmark, a tam kasa występuje jedna na 20 sprzedawców. 0 fiskusa, 0 sanepidu, 0 pip'u - po prostu RAJ :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych