Skocz do zawartości

Wypożyczalnia samochodów - Gdańsk

wróć do serwisu Księgowość 50 odpowiedzi w tym temacie

#41 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 10:39

Zdarzy mi się czasami samochód wypożyczyć i głównie polegam na firmie DD Partner w tym temacie, mam porónanie z innymi wypożyczalniami i tutaj faktycznie dbają o stan techniczny pojazdów, nie dają klientowi wozu który nie nadaje się do jeżdżenia – to powinien być niby standard dla wszystkich ale nie jest.

#42 Iberian

Iberian

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 listopad 2018 - 10:57

Sporo jest tego typu ofert w Internecie.

#43 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 459 postów

Napisano 10 grudzień 2018 - 10:18

Polecam DD Partner, dbają o swoje samochody a w każdym razie odkąd u nich pozyczam to się jeszcze nie nadziałem na jakiś wadliwy egzemplarz. Głównei biorę Fiata 500 bo tanio wychodzi a jest już wyjątkowo komfortowy, zwinny, mobilny, żeby jeździć po mieście gdzie miejsc parkingowych brakuje to jest idealny.

#44 RamseyG

RamseyG

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 16 grudzień 2018 - 09:18

Zaletą wypożyczanych aut jest to, że są one prawie nowe. Gdyby się jednak zdarzył wypadek pamiętajcie o należytym postępowaniu. Nie wiesz co należy zrobić skontaktuj się z:

odszkodowania powypadkowe olsztyn lub odszkodowania powypadkowe gdańsk

Szukam dobrej wypożyczalni na terenie miasta Gdańsk, ewentualnie Trójmiasto. Kolega poleca mi Panek, ponoć mają konkretną jakość pojazdów, a własnie na jakości mi najbardziej zależy, dużo bardziej niż na cenie. Co powiecie o tych i ewentualnie innych wypożyczalniach z okolicy?

#45 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 06 luty 2019 - 03:42

Zgadzam się z przedmówcą, w dobrej wypożyczalni auta są prawie nowe, w idealnym stanie. Korzystałem tylko z jednej wypożyczalni a mianowicie z https://www.marter-car.pl/ i osobiście moge polecić. Auta zadbane, dodatkowo niska kaucja, za opla corse czyli małe miejskie auto zapłaciłem 400 złotych. Szukajmy a znajdziemy, jest tego multum na rynku.

#46 janek65

janek65

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 18 marzec 2020 - 11:08

W taniej wypożyczalni https://carsproject.pl/znajdziecie sprawne, nowoczesne i bezpieczne auta, samochody premium, busy 9-osobowe, a także auta sportowe na wynajem. Korzystaliście kiedyś?

#47 Oleg1111

Oleg1111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2020 - 18:53

Wszystkie wchłaniajcie ten serw dla dzierżawy samochodów - https://www.bocubo.c...lech-walesa-gdn
Jeden z lepszych moim zdaniem teraz na rynku, dzierżawcie auto w radość!)

#48 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2020 - 17:41

Ja od jakiegoś czasu korzystam z www.minicity.pl Mają biuro przy lotnisku, nowe auta i bardzo dobre ceny. Na pewno lepsza opcja od Panka.

#49 andrzejo

andrzejo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaZamość

Napisano 10 czerwiec 2020 - 07:22

Wypożyczalnia samochodów z której korzystam to ERGO, mają pojazdy na każdą okoliczność 

#50 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 677 postów

Napisano 02 wrzesień 2020 - 11:47

Najlepiej bedzie jak porównasz sobie ceny w kilku wypożyczalniach. Herz, Avis, Oj sporo tego jest. Jesli zależy Ci na samochodach z półki premium to zorientuj się jakie samochody są wolne w terminie jaki Cie interesuje w wypożyczalni Vip Car rental: 
Maja tam i mniejsze i większe autka. No i nie męczą klientów jakimiś zawiłymi formalnościami tak jak inne wypożyczalnie.

Najlepiej jest wypelnić formularz na ich stronie oraz zaznaczyć tam, jakiego typu auto Cię interesuje. Powinni przedstawić Ci propozycje oraz ceny wynajmu. 

#51 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2348 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 11:47

Mieliśmy od nich Cadillaca, którym zwiedzaliśmy Trójmiasto - https://mestenza.com/

Auto porządne, cena rozsądna, ale przede wszystkim polecam zwiedzanie właśnie w takim trybie. To dziwne, ale nigdzie nie mieliśmy problemów z parkowaniem, a jednak tak można się dużo łatwiej przemieszczać z miejsca na miejsce. Przecież odległości pomiędzy poszczególnymi atrakcjami to po kilkadziesiąt kilometrów. Miejskimi może być ciężko ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych