Skocz do zawartości

Dobry adwokat

dobry adwokat radom okolice

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Marlena

Guest_Marlena
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:48

Pilnie proszę o pomoc.

Potrzebuję dobrego adwokata z Radomia lub okolic ( z Warszawy już próbowałam, lecz za wysokie koszta prowadzenia sprawy). Chciałabym ograniczyć prawa rodzicielskie ojcu mojego dziecka, ustalić nowe kontakty widywań oraz założyć sprawę o alimenty. Proszę o podpowiedzi sprawdzonych adwokatów. Szukałam w internecie, owszem ogłasza się mnóstwo kancelarii, natomiast nie ma pewności, czy sprawy zostaną poprowadzone pomyślnie. Mam złe doświadczenia z przeszłości, więc chciałabym wybrać dobrze. Proszę o szybką pomoc, zależy mi na czasie, ponieważ ojciec dziecka nie daje mi żyć.

#2 Guest_ola888

Guest_ola888
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 09:59

W sprawach rodzinnych to bym polecała kancelarię Piotra Chmielewskiego na al. Solidarności. Ja tutaj załatwiałam wyższe alimenty. To co na początku miało być zasądzony to był jakiś śmiech. Mój ex myślał, że jest taki sprytny i chciał ukrywać dochody, żeby mniejsze alimenty dostać, ale mu się nie udało. Kancelaria ma swoją stronę -adwokat-rodzinny.com.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 12:56

jak szukasz dobrego adwokata to polecam świetnego adwokata piotrbanczyk.pl

#4 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2019 - 15:37

Sprawy cywilno-rodzinne często pozostają w związku z kościelnym procesem o nieważność małżeństwa. Zapraszam do moich art. na Tym Portalu względnie na mój blog

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#5 Guest_daniell

Guest_daniell
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2020 - 14:14

Adwokat Cejrowski z Gdańska. Świetny w tego typu sprawach, mi bardzo pomógł. Pełen profesjonalizm, duże doświadczenie. Przede wszystkim od początku był mocno zaangażowany w sprawę. 

#6 PawluM

PawluM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 06 maj 2020 - 15:17

Dobry adwokat jest na wagę złota. Ja przekonałam się już nie raz, że warto skorzystać choćby z porady prawnej i mieć spokojną głowę. Można się zastanawiać, szukać rozwiazania w internecie, ale jeżeli chodzi o adwokata i jego wiedzę to jest najlepsze rozwiązanie. Jeżeli szukacie takiej pomocy to kancelaria http://klimkowski-kancelaria.pl powinna się tu sprawdzić. Mają szeroki zakres kompetencji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dobry, adwokat, radom, okolice

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych