Skocz do zawartości

restauracje w warszawie

wege wege warszawa wegańskie restauracje wawa

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 30 grudzień 2018 - 14:01

Mnie bardzo cieszy, że w Warszawie jest coraz więcej wege restauracji! Ostatnio odkryłam Mango Vegan (to na Brackiej chociaż słyszałam, że jest jeszcze w kilku miejscach) i było bardzo smacznie. Mają fajne pozycje w menu, ciężko się zdecydować :D

#42 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:55

O, jak dla mnie to najlepsza jest restauracja Vivandier na Łowickiej na Mokotowie. Zobaczcie sobie kartę http://lowicka37.pl/karta-dan Mogę powiedzieć, że jeśli chodzi o dania główne to dla mnie wygrywają gołąbki z kurkami, kaszą gryczaną i wędzonym twarogiem, to wręcz kulinarne odkrycie roku :) Z deserów z kolei polecam śliwki z tymiankiem w winie pod mleczna kruszonką – uzależniają :)

#43 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 315 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 09:51

Warszawa jest akurat miastem, w którym nie brakuje wielu rzeczy.

#44 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:04

Które najsmaczniejsze waszym zdaniem?

#45 Guest_Zabardakk

Guest_Zabardakk
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 09:38

Według mnie warto zajrzeć do PanKejk na Krakowskie Przedmieście. Mają pyszne placki ziemniaczane, pankejki, naleśniki na słodko. Każdy coś dla siebie znajdzie

#46 Guest_JeryNowak

Guest_JeryNowak
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 10:46

Dokładnie. Byłem kilka razy w PanKejku bo akurat mam blisko z pracy. Jedzenie rzeczywiście bardzo smaczne, ładnie podane, odpowiednie porcje tak więc dorosły mężczyzna może się fajnie najeść

#47 Guest_Milena

Guest_Milena
  • Goście

Napisano 24 marzec 2019 - 15:05

Najlepsza restauracja dla vegan w Wawie to krowarzywa. Nieraz tam byłam i wychodziłam zadowolona. Teraz jak mi się nie chce jechać tyle km bo dośc daleko mam to dzwonie na roomservice i dostawę mam do domu. sporo burgerów tam mają i to różnych nie są monotematyczni

#48 Guest_Julia

Guest_Julia
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 13:26

Najlepsza restauracja dla vegan w Wawie to krowarzywa. Nieraz tam byłam i wychodziłam zadowolona. Teraz jak mi się nie chce jechać tyle km bo dośc daleko mam to dzwonie na roomservice i dostawę mam do domu. sporo burgerów tam mają i to różnych nie są monotematyczni

Super jest jeszcze youmiko sushi i wege małpa. A fanom pizzy spokojnie mogę polecić Sypką Mąkę i Masło. 

#49 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 15:15

Gdzie warto się wybrać na dobry obiad?

Zależy przede wszystkim od tego czy oczekujesz szukasz restauracji fine diningowej. W tym przypadku mogę spokojnie polecić White One, mają też sobotnie lunche w dobrej cenie. A z miejsc bardziej casualowych na pewno Sypką Mąkę i Masło. 

#50 Guest_mekkseka

Guest_mekkseka
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 07:15

Polecam Ursus, trochę mylna nazwa, bo jak dzielnicy, ale tak się nazywa – Restauracja Ursus. jest przy Placu Czerwca. To typowa polska kuchnia, taka jaką gotują mamy i babcie.

#51 Guest_molaczka

Guest_molaczka
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 10:16

ja lubię chodzić do prime cut na twardej. I jedzenie mają dobre i fajny klimacik, taki niewymuszony. No i ich sandacz z puree z batatów i sosem holderskim to totalny sztos według mnie. I jak ktoś lubi steki to też polecam się do nich przejść bo będzie zadowolony.

#52 Guest_Marysia

Guest_Marysia
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:14

Ja lubie Udon-noodle bar na Marszałkowskiej :) Mają troche wege wersji i są super

#53 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 222 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 10 lipiec 2019 - 10:18

Według mnie najlepszą opcją jest restauracja Szkutnia. Byłem tam już kilka razy i zawsze bardzo smakowało mi jedzenie tam serwowane. Obsługa jest miła, a wybór dań tak duży, że bez problemu można znaleźć coś dla siebie.

#54 anielaw

anielaw

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:46

Ja mogę polecić super restaurację Milanovo - na warszawskim Wilanowie. Bardzo fajna kuchnia, super pizza, często zamawiamy jedzenie od nich na dowóz. Tu można sobie sprawdzić menu https://milanovo.pl :) 

#55 Agnieszka17

Agnieszka17

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 11:04

Doskonała jest na Chłodnej http://www.barmarina.pl/  Mają bardzo dobre domowe jedzenie. Ceny bardzo przystępne a dodatkowo jak któś często chodzi jeść na mieście to tam 10 obiad jest gratis. U nas w firmie nawet zamawiamy catering u nich na szkolenia bo serio jedzenie jest znakomite.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych