Skocz do zawartości

restauracje w warszawie

wege wege warszawa wegańskie restauracje wawa

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 08:17

Nie tak dawno otwarta, chińska restauracja Pańsk85 jest jedną z lepszych,  w których byłem w Warszawie. Mają tam ogromny wybór dań, o których nigdy wcześniej nie słyszałem, a do tego, podają świetną sałatkę z meduzą. Można się wybrać.

#22 Guest_Andrzej

Guest_Andrzej
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 13:34

Byłem na spotkaniu biznesowym w bistro wiejska i lokal będzie mi się dobrze kojarzył - nie dość że jedzenie bardzo smaczne i gustownie podane, to jeszcze kontrakt podpisany na stole w restauracji.

#23 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 15:18

W Warszawie restauracji jest mnóstwo, więc i jest w czym na chwilę obecną wybierać. Ja bywam w takich miejscach dość rzadko, ale jeśli już mam okazję, to staram się odwiedzać miejsca, w których nigdy jeszcze nie byłem. ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#24 dago1990

dago1990

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 09:29

To prawda, restauracji sątysiące, 

Mój blog modowy: http://blaskczarstyl.pl/

#25 Guest_Oskar

Guest_Oskar
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2017 - 03:11

Za poleceniem Andrzeja wybrałem się do Bistro Wiejska i się mile nie-zawiodłem. Jedzenie bardzo smaczne, obsługa w porządku, lokal prezentuje się bardzo dobrze - urządzony w moim guście. Dla ich gości szczególnie polecam burgera jagnięcego. 

#26 lawina99

lawina99

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 grudzień 2017 - 14:39

tak Pod Prosiakiem i podaj swinki łeb w kapuscie deptanej nogami

#27 Terter

Terter

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 06:45

Ja do takich knajp to chodzę tylko na wyjeździe

TANIE I SKUTECZNE GADŻETY REKLAMOWE

#28 pitahaja

pitahaja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 13:24

Mnie zawiodło yugo, lubiłam tam jeść i zdaje się że upadło kolejne :(

#29 wowowicz

wowowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 24 grudzień 2017 - 15:53

My na wyjścia służbowe zazwyczaj udajemy się do Karczmy Soplicowo - mają pyszne jedzenie, zwłaszcza desery super, a do tego fajną atmosferę. Menu można sprawdzić na ich stronie http://www.karczmasoplicowo.pl/, ale moim zdaniem najlepiej samemu się przekonać, czy dobrze karmią :) 

#30 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 01 styczeń 2018 - 23:17

Ja ostatnio odkryłem Funky Fish i teraz to tam jadam najczęściej. Mają pyszne jedzenie, no i wszystko w spoko cenach

#31 Guest_Antek8

Guest_Antek8
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 09:51

Świetne obiady z współpracownikami mamy na Mokotowie w Akademii. Pysznie, niedrogo i szybko. Możemy spokojnie zjeść, pogadać i miło spędzić przerwę. Kuchnia jest smaczna, obsługa sympatyczna i restauracja zlokalizowana w bardzo fajnej okolicy.

#32 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 13:17

A chodzicie do restauracji Gessler?

Nie, jakoś mnie nie zachęcają. Podobno żaden szał.

#33 Guest_Drobin

Guest_Drobin
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 09:37

Ja chodzę do Akademii na Różanej, mają fajne menu i te smaki w stu procentach mi odpowiadają. No i można też tam zamówić danie wegańskie, wegetariańskie itp. na życzenie, a to duży plus. Moja dziewczyna jest wegetarianką i bardzo sobie chwaliła danie, które jej zaserwowali. 

#34 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 12:19

Krowarzywa mają dobre jedzenie, ostatnio od nich zamawialiśmy mega burgery z ciecierzycą przez roomservice. Świeże składniki, dwa sosy w cenie i dowóz samochodem nie żadnym rowerem, więc wszystko przyjechało gorące. 

#35 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:23

Lubię chodzić po warszawskich restauracjach i odkrywać nowe smaki. Póki co najczęściej wracam do Czyli Żurawia 45 bo serwują przepyszną, włoską kuchnię - makarony, pizze, focaccia - jest w czym wybierać a nie kolejna włoska restauracja, która w menu ma tylko pizze. Dodatkowo mają też tiramisu, które naprawdę rozpływa się w ustach. 

#36 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 28 czerwiec 2018 - 12:17

Gdzie warto się wybrać na dobry obiad?

#37 Guest_poliyss

Guest_poliyss
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2018 - 17:40

Na dobry obiad możesz skoczyć do Afrykasów. Mają tam wegańską kuchnię w wydaniu zanzibarskim w bardzo przystępnych cenach. Ja często wpadam tam na zupkę dnia

#38 Guest_komorczaq

Guest_komorczaq
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2018 - 17:40

Albo możesz sobie coś zamówić przez Pizza Portal, ja często szukam jakiegoś jedzenie z dostawą warszawa, więc na pewno znajdziesz coś co dojeżdża do Ciebie. Osobiście wolę jeść w domu niż w knajpie.

#39 Guest_Pryz

Guest_Pryz
  • Goście

Napisano 01 październik 2018 - 14:38

Ja niezmiennie od lat uwielbiam odwiedzać bary mleczne i robić sobie rekonenans. Od jakiegoś czasu w mojej czołówce jest bar mleczny kijowska w którym bardzo lubię jeść kotlety mielone i moją kochaną zupę pomidorową. Nie umiem się oprzeć jej za każdym razem jak tam jestem. Gotują naprawdę smacznie, z sercem można powiedzieć, domowo. No i zawsze ciepłe i świeże, a ceny, jak to w barze mlecznym, nic, tylko brać ;)

#40 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 15:18

Lubię miesne pizze także moją ulubioną jest Bartollini z Maxi Pizza, na maxipizza.pl/warszawa,produkty jest całe menu i właśnie między innymi ta moja :) Co do samego lokalu to mi jeszcze pod górę nie robili nigdy z dostawą, a tak ze 2 razy tygodniowo to się u nich ostatnio stołuję..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych