Skocz do zawartości

restauracje w warszawie

wege wege warszawa wegańskie restauracje wawa

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_ola888

Guest_ola888
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:04

Do jakich restauracji w Warszawie chodzicie  ?  Znacie jakieś wegańskie ?

#2 Guest_jessy

Guest_jessy
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 13:49

W porze lunchu czasami wpadnę do Ganesh na KEN. Można u nich między 12 a 16 zawsze dobry zestaw obiadowy dostać za 20 zł. To powiem szczerze, że nie znam lepszej oferty w okolicy. Dobre, zdrowe, świeże jedzenie – z mięsem, ale mają też sporo opcji w formie wege.

#3 kleo28

kleo28

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 wrzesień 2016 - 21:05

Ja akurat lubię mięsko, tak że wegańskich stricte nie kojarzę :) Ale bardzo polecam restaurację Milanovo, http://milanovo.pl, gdzie serwują pyszne dania kuchni włoskiej, chociaż nie tylko :) Palce lizać! Do tego super atmosfera, w sam raz na rodzinny wypad lub randkę we dwoje :)

#4 Andromeda

Andromeda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2016 - 16:24

A ja tak trochę z innej beczki - znacie jakiś dobry bar sushi w Poznaniu, który dowozi jedzenie? Znalazłem coś ciekawego tutaj http://www.samurai-s...sushi-na-dowoz/ ale może znacie jeszcze coś warte uwagi?

Także wśród ludzi jest więcej kopii niż oryginałów.

#5 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 27 wrzesień 2016 - 06:32

ja dwa tygodnie temu byłam z mężem w Warszawie i jedliśmy tam najlepszy kebab na świecie. Są takie dwie budki zaraz obok teatru Kwadrat. Obłędnie pyszny.

#6 Guest_Antosia

Guest_Antosia
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2016 - 14:12

Ja polecam Benihane, moze nie jest to wegańska restauracja ale na pewno znajdziesz tam coś dla siebie. Menu jest zróżnicowane a w niedzielę jest nawet specjalne dla dzieci w zestawie a kącikiem zabaw i animatorem do zajmowania się dziećmi wink.png

#7 Guest_aldona

Guest_aldona
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2017 - 08:28

Chodzę do Akademii na Różanej, bo po tych kilku wizytach poznałam już umiejętności ich kucharza. Gotują rewelacyjnie. Moja kumpela jest weganką i czasem wpadamy tam wspólnie na obiad. Na życzenie gości przygotowują m.in potrawy wegańskie. 

#8 anigrama

anigrama

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 27 czerwiec 2017 - 19:40

Jeśli chodzi o restauracje z dancingiem Warszawa  moim faworytem jest Karczma Soplicowo na Woli :) Pyszne jedzenie i super atmosfera, no i fajne imprezy, gdzie można się super pobawić :) 

#9 Guest_kellim

Guest_kellim
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 11:05

W Piance można zjeść rewelacyjne dania o każdej porze, bo mają otwarte przez 24h/dobę. Bardzo lubię tam chodzić nie tylko na obiady, a po prostu na piwo ze znajomymi. Ich świeże piwo nie może równać się z żadnym innym, o wiele lepsze.

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 11:14

w Warszawie restauracji jest od groma, gdzie się człowiek nie obejrzy tam kolejna restauracja.

#11 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 211 postów

Napisano 11 lipiec 2017 - 12:42

A często chodzicie do restauracji? Bo ja rzadko bywam.

#12 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 11:36

Z wegańskich znam: Krowarzywa, Chwast Food, Lokal Vegan Bistro, Wege miasto, Leonardo Verde (włoska kuchnia w wegańskim wydaniu), Mango Street Food, Vega. Wszystkie sprawdzone przeze mnie, wszystkie bardzo polecam :D

#13 LunaW

LunaW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 27 październik 2017 - 22:15

Szef zaprosił nas do http://restauracjapapu.pl/#papu To świetna restauracja na Mokotowie. Jedzenie było przepyszne.  Dania były przygotowane zgodnie z pomysłem szefa kuchni. Mieliśmy ochotę na całość tradycyjnego. Tęskniłam za staropolską kuchnią.

#14 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 październik 2017 - 10:15

Szef zaprosił nas do  To świetna restauracja na Mokotowie. Jedzenie było przepyszne.  Dania były przygotowane zgodnie z pomysłem szefa kuchni. Mieliśmy ochotę na całość tradycyjnego. Tęskniłam za staropolską kuchnią.

Przy tak wygórowanych cenach, musiało być przepyszne jedzenie. Ceny z kosmosu, no ale jeśli szef płacił, to można korzystać, bo nie jest to restauracja dla przeciętnego smakosza.

#15 Guest_michał

Guest_michał
  • Goście

Napisano 30 październik 2017 - 09:42

Przy tak wygórowanych cenach, musiało być przepyszne jedzenie. Ceny z kosmosu, no ale jeśli szef płacił, to można korzystać, bo nie jest to restauracja dla przeciętnego smakosza.

Ceny w Papu rzeczywiście niemałe, ale dania są tego warte. raz na jakiś czas warto sobie pozwolić na coś takiego. Dania z lawy są nieziemskie, tak samo żeberka. 

#16 bakłażan

bakłażan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 01 listopad 2017 - 18:14

Jeśli chodzi o imprezy firmowe Warszawa, to miejscem, które mogę śmiało polecić, jest Karczma Soplicowo. Bardzo fajny lokal - restauracja i dancing, pyszne jedzenie, przemiła obsługa, jak dla mnie strzał w 10, zarówno na mniej i bardziej oficjalne imprezy :) 

#17 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 16:37

A chodzicie do restauracji Gessler?

Always look on the bright side of life!

#18 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 19 listopad 2017 - 23:30

A często chodzicie do restauracji? Bo ja rzadko bywam.

Ja sporadycznie zazwyczaj jak mam wyjazd służbowy. Ostatnio jechałem z Łodzi do Poznania i wracając zatrzymałem się na w Zajeździe u Przemka w Zgierzu.  Mogę polecić tam domowe pierogi.

#19 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 23 listopad 2017 - 22:56

Mim owszystko moją ulubioną jest i zostanie Ok Wine& Bar we Wrocławiu Tutaj znajdziecie ich aktualne menu http://www.okwinebar.com/które według mnie jest wyśmienite. Co prawda nie probowałam jeszcze ich wszystkich potraw jednak ciągle mnie zaskakują. Wnętrze lokalu jest bardzo nastrojowe i schludne. Dobra lokalizacja nieopodal rynku a także przepyszne i wyraziste wina.

#20 Guest_Oliwia

Guest_Oliwia
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 00:17

Ze znajomymi bardzo lubimy i często bywamy w Restauracji Klimczok. Mają bardzo ciekawe menu z daniami kuchni polskiej. Są dania również bezmięsne, np. pierogi - przepyszne :) Co jakiś czas mają bardzo smaczne wegańskie ciasta, których warto spróbować i popić je domową lemoniadą :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy