Skocz do zawartości

Notariusz Tczew

wróć do serwisu Księgowość 23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kadryński

Guest_Kadryński
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 14:14

Witam serdecznie.

Potrzebuje notariusza z Tczewa, który jest dobry i niedrogi. Potrzebuje zrobić parę aktów notarialnych.

Z góry dziękuje.

#2 Guest_Maxim

Guest_Maxim
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 13:04

Ja chodziłem do Cejrowskiej na Słowackiego. cejrowska.pl możesz zobaczyć czym się zajmuje. Jak dla mnie fachowa i konkretna kobieta.

#3 Guest_Kadryński

Guest_Kadryński
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 13:37

Dokładnie. Cejrowska to fachowa Pani Notariusz, szybko wszystkie akty sporządza i nie ma nigdy z niczym problemu.Zawsze bardzo miła obsługa.

#4 Guest_lactima

Guest_lactima
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 09:19

Świetna, konkretna, rzeczowa pomoc - to znajdziesz u cejrowska.pl ja byłam bardzo zadowolona ze współpracy.

#5 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2016 - 22:31

Fakt Pani Jolanta Cejrowska to dobry notariusz. Konkrety i konkrety. Ceny normalne, a terminy dość szybkie. Także warto. cejrowska.pl

#6 Guest_Luna

Guest_Luna
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 11:24

Również polecę Panią Jolantę cejrowska.pl Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna. Ze swoich obowiązków wywiązuje się świetnie a przy tym dość szybko.

#7 Guest_Lesicki

Guest_Lesicki
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 18:22

W zeszłym miesiącu byłem u Pani Cejrowskiej z nieruchomościami. Bardzo solidnie i szybko. Naprawdę dobra i godna polecenia kancelaria. cejrowska.pl

#8 Guest_Saboon

Guest_Saboon
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 18:32

Jak inni, również nic złego nie powiem na Panią Cejrowską bo jest sympatycznym człowiekiem, dobrym notariuszem i ze wszystkiego zobowiązuje się w terminie, nic nie przedłużyła nigdy. Cenowo jak wszędzie więc nastawienie do klienta bardzo ważne. cejrowska.pl

#9 Guest_Osełek

Guest_Osełek
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 23:33

Pani Cejrowska i jej kancelaria zdecydowanie zasługuje na te pozytywne opinie. Wszystko idealnie, szybko, bez żadnych problemów. cejrowska.pl

#10 Guest_Masenka

Guest_Masenka
  • Goście

Napisano 03 listopad 2016 - 09:19

Przepisywałem spadek u Cejrowskiej. Równie jestem zdania że to szybka kancelaria notarialna. Przy tym bardzo dbają o klientów. cejrowska.pl

#11 Guest_WOjtas

Guest_WOjtas
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 11:55

U Cejrowskiej widziałem wielu klientów, słyszałem wiele dobrego o niej jako notariuszu. Ludzie sobie chwalą więc może faktycznie się do nich zwróć.Ja nie korzystałem z tej kancelarii notarialnej, ale z kolei mój kolega z pracy był bardzo zadowolony.

#12 Guest_Dominik

Guest_Dominik
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 08:36

Jak z żoną musieliśmy nagle wyjechać za granicę na 3 miesiące i zostawić syna pod opieką dziadków, znajomi podpowiedzieli nam żeby pójść do notariusza i uprawnić dziadków do decydowania za nas o naszym synu. To nastolatek i w razie gdyby coś narozrabiał, nie będzie musiał czekać na nas w areszcie. To akurat skrajny przykład. Ale choćby odebranie wyników badań, czy w razie wypadku decydowanie o zabiegu może stać się problemem. Dlatego przed wyjazdem poszliśmy szybko do Pani Cejrowskiej i pomogła nam szybko sporządzić odpowiedni dokument. Na szczęście podczas naszej nieobecności syn nic nie nawywijał. Musze tu polecić usługi Pani Cejrowskiej, bo jeszcze podpowiedziała nam parę rzeczy. Więc z czystym sercem mogę powiedzieć, że to sprawdzony notariusz i polecić innym.

#13 Guest_Edek

Guest_Edek
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 10:17

Ostatnio potrzebowałem szybko zrobić poświadczyć podpis oraz inne dokumenty do banku. żaden nie chciał mi zrobić tego od ręki. Całą sprawę załatwiłem u Pani Jolanty Cejrowskiej, od ręki w ciągu 20 minut, w dodatku za niewielkie pieniądze. 

#14 Guest_Konrad000

Guest_Konrad000
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2017 - 12:41

Pani Cejrowska to ta ze Słowackiego? Jeśli tak to naprawdę świetna notariusz.Szybko można u niej wszystko załatwić. Siostra poszła z dokumentami odnośnie mieszkania. Wróciła ze wszystkim podpisanym, zrobionym i bardzo zadowolona. Z tego co wiem dowiedziała się jeszcze wielu innych rzeczy odnośnie kupna i sprzedaży mieszkania tak więc narzekać naprawdę nie ma na co.

#15 Guest_Gorzelak

Guest_Gorzelak
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 09:37

Ostatnio bardzo szybko dokumenty przygotowała mi Pani Cejrowska z Słowackiego. Bardzo pilne były dla mnie te dokumenty, a zostały zrobione bardzo starannie, dokładnie i profesjonalnie. Jak dla mnie rewelacja!

#16 Guest_molek

Guest_molek
  • Goście

Napisano 02 marzec 2017 - 12:43

Co prawda to prawda. Jeśli chodzi o szybkość i dokładność to Pani z kancelarii Cejrowska jest pierwsza. Zawsze sympatyczna i przemiła. Współpracuje z nią od jakiegoś czasu i nie widzę żadnych problemów, żadnych ale. Pracowita i sumienna.

#17 Guest_Fiołek

Guest_Fiołek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2017 - 13:41

Ja bardzo lubię współpracować z Panią Cejrowską. Lepszej i bardziej doświadczonej pani Notariusz w mieście nie znajdziesz. Podziwiam jaką drogę trzeba przejść aby być na miejscu jakim ona jest...

#18 Guest_kalinna

Guest_kalinna
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 12:58

Sama korzystam z usług pani Cejrowskiej, jak tylko zachodzi taka potrzeba i zawsze wszystko jest załatwiane bardzo sprawnie i po mojej myśli, więc warto do niej zajrzeć na Słowackiego.

#19 Guest_pierrette

Guest_pierrette
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 12:33

Potwierdzam. Byłam ostatnio u pani Cejrowskiej. Gdyby wszyscy tak podchodzili do klientów, to świat byłby piękny. Fachowa i szybka obsługa. 

#20 Guest_Hanna

Guest_Hanna
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 10:37

Sama korzystam z usług pani Cejrowskiej, jak tylko zachodzi taka potrzeba i zawsze wszystko jest załatwiane bardzo sprawnie i po mojej myśli, więc warto do niej zajrzeć na Słowackiego.

I ja też byłam zadowolona. Rzetelna kobieta, zawsze doradzi.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych