Skocz do zawartości

Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

72 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_sawana

Guest_sawana
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 13:18

Jak sobie przypomne calą akcję z odzyskiwaniem odszkdowania to mnie krew zalewa. Trwało to i trwało, odbijałam się od drzwi, każdy obiecywał, ale wyników znikąd. W końcu zdecydowałam się na centrum drb i tutaj faktycznie coś się zadziało, pieniądze uzyskali i nawet nie trzeba było czekac tak długo jak wszędzie indziej. 

#62 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 10 maj 2018 - 13:45

Mam dobre doświadczenia z biurem Merces (tutaj są do nich namiary:merces-odszkodowania.pl). Miałam kilka lat temu wypadek w drodze do pracy i zostało to sklasyfikowane ostatecznie jako wypadek przy pracy, dostałam jednorazowe odszkodowanie na dość dużą sumę, bo jeśli dobrze pamiętam to było tego 85 tysięcy z małym okładem jeszcze.

#63 Guest_ewa

Guest_ewa
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 22:54

Trzeba się zgłosić do firmy odszkodowawczej takiej jak EuCO, bo samemu to się nic nie zdziała

#64 marinet

marinet

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 08:30

Tak to niestety jest że jak chcemy uzyskać odszkodowanie to kosztuje nas to dużo nerwów . Dlatego jak tylko pojawi się problem ze strony ubezpieczyciela to potrzebny jest prawnik. Mi pomogli specjaliści z http://odszkodowania123.pl/

#65 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 62 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 14:21

Jak sobie przypomne calą akcję z odzyskiwaniem odszkdowania to mnie krew zalewa. Trwało to i trwało, odbijałam się od drzwi, każdy obiecywał, ale wyników znikąd. 

Znam ten ból. A jak w końcu udało się odszkodowanie dostać to potem doszło do naprawy auta i kasy nie wystarczyło nawet na połowę :) No po prostu rewelacja i to w złym znaczeniu tego słowa. Pamiętam tamten okres to mysłałem że sobie wszystkie włosy z głowy powyrywam bo samochód na mus potrzebowałem do roboty a naprawa się przeciągała, musiałem pożyczyć od brata żeby to na szybko zrobić. Ale sprawy tak nie zostawiłem, chwilę czasu znalazłem to do panów z tej firmy od odszkodowań się zgłosiłem https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ . Pwoiedziałem co i jak i oni się elegancko rozprawili z ubezpieczycielem który chcąc nie chcąc musiał mi wypłacić dopłatę do zaniżonego odszkodowania. Tak się powinno z tymi nieuczciwcami robić! Dobrze że są takie firmy co się nimi zajmują 

#66 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 241 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 10:19

Mi ubezpieczyciel zaoferował mocno zaniżone odszkodowanie, dlatego musiałem jednak skorzystać z pomocy firmy zajmującej się takiego typu sprawami. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Auxilia.pl mają świetną obsługą, która od razu powiedziała mi że warto zawalczyć o odpowiednie odszkodowanie.  A ze względu na ich ogromne doświadczenie wiedzieli jakie kroki powinniśmy podjąć, aby sprawa rozwiązała się na naszą korzyść i ... tak się właśnie stało. Mogę więc spokojnie Ci ich polecić :)

#67 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 22:09

Jakoś mam zaufanie do EuCO, bo oni mi już raz pomogli w takiej sprawie. 

#68 superman12

superman12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 07:40

Mi akurat przytrafił się wypadek samochodowy z udziałem obcokrajowca. Jak wiadomo coraz więcej samochodów jeździ na zagranicznych rejestracjach w naszym kraju. Co zatem zrobić w takim przypadku, miał ktoś z was może podobną sytuację? Jak długo czeka się na wypłatę odszkodowania z zagranicznego towarzystwa ubezpieczeniowego?

#69 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 08:51

Czesc

Jesli masz fb to wyszukaj konto KC CLAIMS - ODSZKODOWANIA UK - Karol Cieplik - zaczynam rowniez dzialac w Polsce bo niestety duzo ludzi jest oszukiwanych - moge Ci zalatwic kosztorys z kwota na pewno wyzsza niz to co zaproponowal ubezpieczyciel sprawcy. Nic nie bedziesz musial placic, dopoki nie dostaniemy doplaty. Jesli masz ochote to napisz do mnie na fb lub zadzwon  na nr +44 07729130991 (jeszcze numer angielski, zaczynam dzialac w Polsce oficjalnie od wrzesnia) 

Ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowanie, ale po rozmowach z warsztatem nie takiej kwoty oczekiwałem. Przejrzałem kosztorys i trochę mi się to nie zgadza. Więc szukam kogoś kto doradzi co zrobić.

#70 Guest_jadzia

Guest_jadzia
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2018 - 21:10

Poczytajcie sobie koniecznie opinie o EuCO , to będziecie wiedzieć do kogo należy się zwrócić po pomoc. 

#71 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 sierpień 2018 - 11:59

Są firmy, które oferują pomoc w takim przypadku i według mnie warto skorzystać z ich usług. Świetnym przykładem jest tutaj Stowarzyszenie Wokanda, dzięki któremu wiele osób odzyskało należne im pieniądze. Samodzielne ich odzyskiwanie jest często bardzo trudne, a czasem wręcz niemożliwe, więc moim zdaniem tym bardziej warto pomyśleć nad taką pomocą.

#72 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:32

Witam
Nazywam się Grzegorz Tabor i pracuję dla Drb. Mogę prosić o namiary kontaktowe do Pana. Myślę, że w Pana przypadku można wiele zdziałać
Pozdrawiam
Grzegorz Tabor

#73 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 12:34

Pani oczywiście

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych