Skocz do zawartości

Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

89 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 22 listopad 2017 - 21:39

Czytam opinie o EuCO i faktycznie są ok.

#42 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 01:24

Mi po wypadku pomogła Auxilia.pl :) w sieci znalazłam na ich temat dużo pozytywnych opinii i stwierdziłam, ze sama nie podołam formalnościom, rozprawom itd. I dobrze zrobiłam, mój doradca był bardzo pomocny i zaangazowany przez caly czas, dzieki jego dzialaniom uzyskalam wysokie odszkodowanie :)

#43 Kaziu

Kaziu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 19:14

Tylko http://refundo.eu/zawsze! Miałem z tymi prawnikami do czynienia nie raz jeszcze jak nie występowali pod tą nazwą i mogę z czystym sumieniem polecić do każdej sprawy związanej z odszkodowaniem

#44 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 10:10

Nie tylko opinie są ważne. Poczytaj umowy współpracy. Od czego pobierana jest prowizja, jakie koszty ponosisz. Ja sprawdziłam kilka umów i moge polecić legal protection (www.lpsa.pl).

#45 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 15:22

W takim razie powinnaś skorzystać z pomocy odpowiedniej firmy, która zajmie się dochodzeniem odzyskania odszkodowania, które Ci się należy. W moim przypadku sprawdziła się Firma Auxilia 
bardzo sprawnie poradzili sobie z moją sprawą, a dodatkowym potwierdzeniem jakości ich usług będą na pewno opinie klientów http://auxilia-opinie.pl/

#46 Guest_baltic

Guest_baltic
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 21:49

Tylko EuCO!Jak chcecie odzyskać swoje pieniądze,to trzeba się zgłosić do specjalistów.Ta firma działa od wielu lat na rynku

#47 Guest_Darek12

Guest_Darek12
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 10:19

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#48 Guest_Benek

Guest_Benek
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2018 - 16:44

EuCO ze wszystkich zaproponowało mi najmniej. Osobiście wybrałem Salvum bo mieli fajną promocję, za odsprzedanie szkody dostałem dodatkowo karnet na wszystkie spotkania Skry Bełchatów:D

#49 Guest_wilo

Guest_wilo
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 21:55

Dla mnie EuCO jest ok. Firma działa od lat i są solidnie. Mi rzeczywiście pomogli.

#50 Guest_Maciej1

Guest_Maciej1
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 14:05

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#51 Guest_poszkodowana

Guest_poszkodowana
  • Goście

Napisano 10 luty 2018 - 09:37

A jak to u was wyglądało z doświadczenia...  Jaka jest skuteczność odwołań od orzeczenia o wypłacie odszkodowania? Ewentualnie czy warto iść do sądu, jeżeli odszkodowanie jest zbyt małe w mojej opinii... ? Ile trwają zwykle tego typu procedury i z jakimi kosztami sądowymi to się wiąże?

#52 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 11 luty 2018 - 22:41

Warto abyś odezwał się do kancelarii odszkodowawczej i oni już dokładnie powiedzą Ci jakie kroki trzeba podjąć oraz czy jest to warte tego zachodu. Ja korzystłem z usług firmy Auxilia.pl i tutaj śmiało mogę ich polecić. Mają kilkunastoletnie doświadczenie, także sprawnie powinni sobie z tym poradzić.

#53 Guest_piter78

Guest_piter78
  • Goście

Napisano 15 luty 2018 - 10:49

Możecie polecić jakiegoś dobrego radcę lub kancelarię z Wrocławia zajmującą się odszkodowaniami?

#54 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19032 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 15 luty 2018 - 10:58

Czekasz na reklamy, czy zaraz sam je zaczniesz wrzucać? :D

#55 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 15 luty 2018 - 13:27

Możecie polecić jakiegoś dobrego radcę lub kancelarię z Wrocławia zajmującą się odszkodowaniami?

We Wrocławiu masz całkiem sporo tego.

Sprawdź może tutaj:

http://adwmalecki.com.pl/

Ewentualnie tutaj: http://adwokatorlowski.pl/

#56 umberto

umberto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 16 luty 2018 - 09:33

Kwestiami związanymi z odszkodowaniami zajmują się w większości kancelarii radcowskich czy adwokackich.

Na początku trzeba oczywiście oszacować szansę na zwycięstwo, bo być może lepiej pójść na ugodę i polubownie załatwić sprawę.

Możesz sprawdzić sobie jeszcze w tutaj: http://www.kancelari...7-odszkodowanie

Ewentualnie tutaj https://www.drb.pl/o-firmie/

Najlepiej zgłosić się do obu, poprosić o wycenę itd.

#57 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 09:11

#58 Guest_iza

Guest_iza
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 20:06

EuCO jest OK

#59 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 09:04

Sam miałem ostatnio wypadek samochodowy nie ze swojej winy i jeśli chodzi o zaniżone odszkodowanie mogę polecić z czystym sumieniem firmę CrashPlus.Zaproponowali dodatkowe pieniadze,które przyznam-bardzo MI sie w tym okresie przydały.Mogę podać numer do ich doradcy: 570 660 879 :D

#60 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 19 marzec 2018 - 06:52

O odszkodowanie  za szkodę rzeczową czy osobową można starać się do 3 lat wstecz. Nawet jeżeli ktoś dostał odszkodowanie za rozbite auto, to na 90% jest to zaniżona kwota. W takiej sytuacji można uzyskać dopłatę. 
Jeżeli natomiast chodzi o śmierć w wypadku, lub ciężki uraz, to można starać się o odszkodowanie lub zadośćuczynienie nawet do 20 lat wstecz. Co więcej, może o to starać się nie tylko sam poszkodowany, ale również najbliższa rodzina (rodzice, dziadkowie, rodzeństwo). W takich sprawach odszkodowania sięgają nawet do kilkuset tysięcy złotych. Wiele ludzi o tym nie wie.
Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania, chętnie służę pomocą.
Wystarczy sms z krótkim opisem sprawy. Postaram się pomóc.
tel. 792 180 295

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych