Skocz do zawartości

Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

89 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 10:07

Ja to miałem beznadziejną sytuację bo w wypadku dość mocno ucierpiałem na zdrowiu.. no i sprawca nie chciał się przyznać do błędu, więc musiałem się ubiegać o odszkodowanie przy pomocy kancelarii wss. szukałem takiej kancelarii, która ma duże doświadczenie z ubieganiem się o odszkodowanie właśnie

Też korzystałam z Kancelarii WSS z Gdańska. Mogę polecić. Pan Łukasz bardzo miły i kompetentny.

#22 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 10:14

Korzystałam z Kancelarii WSS z Gdańska i mogę polecić. Z tego o wiem, specjalizują się w odszkodowaniach. Pan łukasz kompetentny i miły. niedrogo.

#23 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 26 luty 2017 - 22:33

Wszystko zależy jaki rodzaj wypadku mieliście, bo nie każda firma czy kancelaria specjalizuje się w każdym obszarze. Tak czy inaczej warto się udać, swego czasu po wypadku komunikacyjnym otrzymałem odmowę odszkodowania od firmy, która odpowiedzialna była za przewóz finalnie trafiłem do Solace i teraz też mogę was tam odesłać - http://www.solace.pl/uwierzcie, że pismo przygotowane przez was a przez firmy które się w tym specjalizują nawet jak brzmi tak samo ma zupełnie inny skutek.

#24 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 12:19

Wszystkie te kancelarie czy firmy które polecacie to są małe krzaczki. Lepiej sprawę powierzyć dużym firmom typu choćby nawet DRB czy euco które nie wynajmują biegłych czy prawników tylko mają swoich.

#25 Adwokat od odszkodowań

Adwokat od odszkodowań

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 19:44

Wszyscy przerzucacie się nazwami firm odszkodowawczych i robicie reklamę bo jesteście przedstawicielami, menadżerami, dyrektorami i innymi przedstawicielami handlowymi. Ale nikt nie powie, że na rynku działa kilka kancelarii adwokackich albo radcowskich, które specjalizują się tylko w odszkodowaniach. Proszę mi wierzyć, że lepiej jest powierzyć sprawę adwokatowi albo radcy prawnemu który zajmuje się tylko odszkodowaniami i sam poprowadzi sprawęm a nie przekazywać ją studentom albo aplikantom w rożnego rodzaju "firmach odszkodowawczych"...

#26 miklasz

miklasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 08:14

Moim zdaniem po wypadku trzeba zwracać się do kancelarii prawnej, szczególnie w ciężkich sprawach. Zaoszczędzicie czas, a szansa na wysokie odszkodowanie na pewno wzrośnie. Osobiście nie korzystałem, ale sprawę moje siostry prowadziła firma https://votum-sa.pl, z tego co wiem była bardzo zadowolona wynikiem.

#27 Guest_Klara

Guest_Klara
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:05

Polecam mec Morlewskiego z Lublina prowadzili mi sprawę z 1998r po śmierci siostry i brata, jestem bardzo zadowolona.
Procent 18% w stosunku do dużych Firm to mało.
morlewski o kancelarii
Klara Grójec

#28 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 639 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 19:29

Koniecznie poczytajcie sobie opinie o EuCO . Jest to świetna firma, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Mają na swoim koncie wiele sukcesów.

#29 Guest_PEŁNOMOCNIK

Guest_PEŁNOMOCNIK
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 15:07

Jeżeli ktokolwiek z Państwa rodziny , znajomych , sąsiadów , był poszkodowany bądź utracił osobę bliską w wypadku : komunikacyjnym , w pracy , w rolnictwie , błąd medyczny , prosimy o kontakt : 508 215 379 .

Przeanalizujemy każdą sprawę i jeśli będziemy mogli skutecznie pomóc , pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Powyższe dotyczy wszystkich zdarzeń powstałych od dnia 10 sierpnia 1997r.

#30 Guest_PEŁNOMOCNIK

Guest_PEŁNOMOCNIK
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 15:07

Jeżeli ktokolwiek z Państwa rodziny , znajomych , sąsiadów , był poszkodowany bądź utracił osobę bliską w wypadku : komunikacyjnym , w pracy , w rolnictwie , błąd medyczny , prosimy o kontakt : 508 215 379 .

Przeanalizujemy każdą sprawę i jeśli będziemy mogli skutecznie pomóc , pomożemy uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie.

Powyższe dotyczy wszystkich zdarzeń powstałych od dnia 10 sierpnia 1997r.

#31 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 00:46

Bardzo kumaty gościu, naprawdę bardzo dobrze prowadzą sprawy o odszkodowanie, mówiec to z doświadczenia mojego i rodzeństwa.

morlewski odszkodowania

#32 Guest_allani

Guest_allani
  • Goście

Napisano 20 maj 2017 - 22:14

Dla mnie Europejskie Centrum Odszkodowań okazało się najlepsze. Widzę też w necie, że opinie klientów o EuCO są bardzo korzystne. Nie tylko mnie pomogli.

#33 krysia1

krysia1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 31 maj 2017 - 22:42

Bardzo dobrze że szukasz pomocy w zewnętrznej firmie, która się zajmuje takimi sprawami. Z ich usług akuratnie nie korzystałam, ale ze swoją sprawą zgłosiłam się do firmy Poena, która mi pomogła i załatwiła wszystko na cacy. Efektem pracy firmy było to że na moje konto wpłynęła spora kwota należna mi z tytułu ubezpieczenia. Sama nigdy w życiu nie poradziła bym sobie z tym.

#34 Garamond

Garamond

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 65 postów

Napisano 01 czerwiec 2017 - 12:48

Sporo obecnie firm tego typu.

#35 Guest_aśka

Guest_aśka
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2017 - 18:28

No sporo, ale trzeba się zgłosić zawsze do takiej, która ma doświadczenie w tego typu sprawach, a EuCO zdecydowanie MA!

#36 Guest_Agnieszkaa

Guest_Agnieszkaa
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2017 - 22:57

To a.kita@euco.pl jest adres do agenta z  EuCO. Bezpośredni mail, więc warto do niego napisać. Bardzo kompetentny koleś.

#37 Guest_Monika

Guest_Monika
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:16

Oferuję bezpłatną analizę sprawy powypadkowej. W razie pytań zapraszam do kontaktu: 504-838-349, e-mail: monikamk49136@gmail.com

#38 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 19032 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 04 wrzesień 2017 - 09:37

Kiepsko u ciebie, jeśli tam musisz się reklamować :lol:

#39 Guest_kio

Guest_kio
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2017 - 22:24

Ja tam uważam, że najlepiej zadzwonić do EuCO.

#40 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 08 październik 2017 - 01:41

W sprawach odszkodowawczych może pomóc firma Auxilia: https://auxilia.pl/w...padki-drogowe/mają dobrych prawników, którzy są w stanie uzyskać wysokie odszkodowanie. Można sobie zajrzeć na ich stronę, tam znajdziecie opinie klientów oraz opisy poszczególnych spraw, które prowadzili.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych