Skocz do zawartości

Odszkodowanie - Miałem wypadek i potrzebuje pomocy

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Sanders0

Guest_Sanders0
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 08:14

Czy ktoś korzystał z usług firmy Salvum Odszkodowania? Miałem wypadek i potrzebuje pomocy. Patrzyłem na opinie na necie, maja raczej dobre. Potwierdzacie? Bo nie wiem czy do nich pisać czy szukać dalej?

#2 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 13:23

Ja korzystałem i byłem zadowolony. Nie ma co szukać dziury w całym – są solidni, skuteczni i szybko dzialają. A jakiej pomocy potrzebujesz?

#3 Guest_Sanders0

Guest_Sanders0
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 07:57

Ubezpieczyciel wypłacił mi odszkodowanie, ale po rozmowach z warsztatem nie takiej kwoty oczekiwałem. Przejrzałem kosztorys i trochę mi się to nie zgadza. Więc szukam kogoś kto doradzi co zrobić.

#4 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 09:44

Nie zgadza, bo pewnie
a) zastosowali zamienniki zamiast oryginałów
cool.png policzyli połowę kwoty za roboczogodzinę
c) tam gdzie warsztat policzył Ci część oni policzyli naprawę.
I potem tak to wygląda, że patrzysz i nie wierzysz. Ja miałem podobnie.

#5 Guest_Sanders0

Guest_Sanders0
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2016 - 12:20

i jak Salvum Ci pomogło?

#6 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2016 - 19:55

Skorzystałem z tego na czym znają się najlepiej, czyli odkupu. Temat odszkodowania i naprawy był już w sumie zamknięty. Po sadach włóczyć mi się nie chciało. A dzieki odkupowi dostałem dodatkowy tysiąc i mogłem sobie pralkę kupic.

#7 Guest_Sanders0

Guest_Sanders0
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 08:52

tez myślę nad odkupem. Choć równocześnie zastanawiam się czy nie warto jednak poczekać, iść do sądu i powalczyć o więcej.

#8 Guest_Erryk

Guest_Erryk
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 10:46

Podpinam się pod temat odkupu. Tez sprzedałem odszkodowanie Salvum i w sumie byłem zadowolony z tego jak załatwili całą sprawę. A jeśli myślisz nad sprawą w sądzie to oni tez się tym zajmują, więc możesz poprosić o przedstawienie różnych opcji.

#9 Guest_Sanders0

Guest_Sanders0
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 14:26

Podpinam się pod temat odkupu. Tez sprzedałem odszkodowanie Salvum i w sumie byłem zadowolony z tego jak załatwili całą sprawę. A jeśli myślisz nad sprawą w sądzie to oni tez się tym zajmują, więc możesz poprosić o przedstawienie różnych opcji.

No tak, tylko w proces trzeba najpierw jeszcze kolejną kasę włożyc…

#10 Guest_Erryk

Guest_Erryk
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 07:48

Niekoniecznie. Oni w swojej ofercie maja dwie opcje. Zobacz sobie na ich stronę. Troche sobie poczytałem zanim podjąłem decyzję. Możesz iść do sądu i partycypowac w kosztach – wtedy masz szansę na największa dopłatę, ale nie wiadomo jak się sprawa zakończy. Możesz iść do sądu, nie partycypować w kosztach, wysokość kasy do wywalczenia niższa i nie wiadomo jak to się skończy. Przy odkupie kwota jak wiadomo najniższa, ale za to pewna i od ręki.

#11 Guest_Sanders0

Guest_Sanders0
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 10:48

Niby wszystko jasne, ale to nie są łatwe decyzje.

#12 Guest_Paweł

Guest_Paweł
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 11:01

Miałem też stłuczkę. Spisałem dokument ze sprawcą zdarzenia, nie było ofiar tylko słuczone auto.

Poinformowałem o sytuacji ubezpieczyciela sprawcy.

Ubezpieczyciela orzecznik stawił się u mnie w domu.

Przejżał i opisał szkodę, dostałem przelewem na konto oszkodowanie.

Ja udałem się do tego ubezpieczyciela i poinformowałem że samochód będzie naprawiany przez firmowy serwis tego samochodu i to On dostarczy fakturę. Samochód został naprawiony i ja jak go odbierałem to dowiedziałem się że wartość faktury jest 2 razy wyższa niż ja dostałem.

Kwotę którą otrzymałem przekazałem serwisowi. Niczym innym już się nie musiałem zajmować.

#13 Guest_Erryk

Guest_Erryk
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 08:23

Niby wszystko jasne, ale to nie są łatwe decyzje.

Wszystko zalezy od twoich priorytetów: szybkość i spokój czy próba ugrania jak najwięcej, ale nie wiadomo kiedy….

#14 Guest_Dziss

Guest_Dziss
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2016 - 11:12

Ja to miałem beznadziejną sytuację bo w wypadku dość mocno ucierpiałem na zdrowiu.. no i sprawca nie chciał się przyznać do błędu, więc musiałem się ubiegać o odszkodowanie przy pomocy kancelarii wss. szukałem takiej kancelarii, która ma duże doświadczenie z ubieganiem się o odszkodowanie właśnie

#15 Guest_Baroos

Guest_Baroos
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 15:12

Hej.

Czytałem gdzieś na forum, ze to Salvum bardzo wysoki procent od odkupu sobie bierze i że tylko dużymi sprawami w związku z tym się zajmuje. To prawda?

#16 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 21:57

Hej.

Czytałem gdzieś na forum, ze to Salvum bardzo wysoki procent od odkupu sobie bierze i że tylko dużymi sprawami w związku z tym się zajmuje. To prawda?

Haha, widać że na forach konkurencja nie śpi. Ale jak już tak oczerniają to znaczy że Salvum musi być naprawdę dobre. Powiem Ci tak, po pierwsze, nie wierz wszystkiemu co piszą na forach. Po drugie, przy odkupie nie ma mowy o żadnym procencie od kasy. Oni po prostu kalkulują ile powinieneś dostać od TU i oferują Ci określoną pewną kwotę a sami ponoszą ryzyko że sprawy mogą nie wygrać. Ich „wypłatą” jest to, co sami ugrają od TU w sądzie. A co do dużych spraw to trochę śmieszne bo oni na swojej stronie sami piszą, żeby się do nich zgłaszać zwłaszcza w niewielkich tematach, bo te są najbardziej zaniżane. Więc konkurencja trafiła jak kulą w płot. Ale jak rozumiem Ci co tak narzekają to lepsze opcje przedstawić mogą. W sumie ciekawe to bardzo bo jak ja szukałem firmy to też posłałem dokumenty do kilku miejsc i Salvum zaoferowało mi najwięcej akurat.

#17 Guest_matejko

Guest_matejko
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2016 - 17:52

Miałem wypadek,  w mój samochód wjechał pijany kierowca (sprawca) na skrzyżowaniu. Po wypadku nie pracowałem bo się rehabilitowałem. Szukałem później dobrej firmy która zajmie się uzyskaniem odszkodowania, a przy okazji nie zedrze za to nie wiadomo ile. Oczywiście zbierałem wszystkie rachunki i faktury z kosztów jakie musiałem ponieść na leczenie i rehabilitacje. Gdzieś na internecie jest ranking takich firm, oczywiście wziąłem tą z samej góry. To firma DRB, która istnieje od początku jak tylko pojawił się rynek odszkodowań, zajmują się tylko i wyłącznie odszkodowaniami, a nie jak małe kancelaryjki z dwoma adwokatami na krzyż, które lepiej potrafią udzielić rozwodu a nie zająć się sprawą odszkodowania. Po przeczytaniu wielu opinii na temat firmy zdecydowałem się na spotkanie. Oczywiście przyszedł przedstawiciel, przedstawił firmę, powiedział co i jak, podpisałem wszystkie potrzebne pełnomocnictwa, żeby nigdzie po żadnych instytucjach się nie włóczyć. Prowizja dla nich rzeczywiście jest mała w porównaniu do innych takich firm. Pan powiedział że wszystko będzie trwało max 3 miesiące, a po pierwszym miesiącu mogę się spodziewać pierwszych wpłat na konto. Jak powiedział tak było. Dostałem duże odszkodowanie, gdzie ubezpieczyciel zaproponował 1/3 tej sumy i ugodę, dobrze że się nie zgodziłem i dałem sprawę do DRB. Jestem zadowolony i polecam każdemu kto chce duże odszkodowanie, wszytko trwa szybko i nie trzeba nigdzie chodzić. Jak ktoś chce poznać szczegóły, to możemy popisać. teumateusz997@gmail.com

#18 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 394 postów

Napisano 05 luty 2017 - 03:02

Do dobrej firmy odszkodowawczej trzeba się zgłosić.  Z tego co widzę, to opinie o EuCO są świetne. Widać, że firma jest ok.

#19 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 10:45

witam

widzę ciekawy temat i wiele wypowiedzi,sam ostatnio korzystałem z takiej formy i sprzedałem kosztorys ,wypowiadanie się konkurencji jest oczywistym działaniem i rozumiem osoby które w ten sposób opisują,jednak uważam ,że każda firma ma swoje plusy i minusy jednak ja zdecydowałem się na faktycznie największą firmę która istnieje nie tylko w Polsce i moim zdaniem proponuje wysokie kwoty odkupu a jednocześnie oferuje różną formę odzyskania zaniżenia,myślę że każdy powinien sam zdecydować i ja nigdy bym się nie zdecydował na firmę która krytykuje inną,a wyznacznikiem byłoby przede wszystkim doświadczenie i pozycja dlatego jestem ze swojego wyboru i zdecydowanie polecam jak i duża część znajomych która skorzystała i poleciła mi ją

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 20:42

Korzystałam z DRB, polecam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych