Skocz do zawartości

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 21 styczeń 2018 - 15:55

Ja głównie korzystam z pyszne.pl i testuję różne knajpki.

Always look on the bright side of life!

#22 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 22 styczeń 2018 - 14:40

Pyszne.pl też używam. Miłośnikom kebaba polecam Amrit Kebab. 

#23 Guest_Iza

Guest_Iza
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 21:22

Jak jestem w pracy to ze znajomymi często wyskakujemy na lunch do Czyli Żurawia 45. Świetne miejsce z przepysznym włoskim jedzeniem. Mają też 3-daniowe zestawy lunchowe więc można się dobrze najeść. Zawsze jest świeżo i pysznie!

#24 Guest_Edwin

Guest_Edwin
  • Goście

Napisano 03 luty 2018 - 01:22

Głównie od maxipizza. Na dowóz jadam jedynie pizzę i czasem coś innego, ale to jak ktoś inny zamówi. Bardzo lubię ciepłe, polskie placki pizzowe

#25 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 13 luty 2018 - 23:18

Ja zwykle zamawiam przez Pizza Portal, polecam bardzo fajną restaurację kucharek sześć warszawa - bardzo smaczne, domowe jedzonko, które nie jest drogie, dojeżdża szybko i je się je z przyjemnoscią. Prawie jak u mamy :-)

#26 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 238 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 marzec 2018 - 12:19

Ja ostatnio zamawiam jedzenie ze strony http://www.szkutnia.waw.pl/. Mają pyszne dania włoskie, które osobiście uwielbiam!

#27 Guest_Konrad

Guest_Konrad
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 19:43

My w biurze zamawiamy lunche z Okonia na Wilanowskiej. Mają dobre ceny, a pakują solidne porcje ryby i dodatków, więc się można fest najeść. Zawsze to zdrowsze niż pizza czy kebab.

#28 Guest_florentino

Guest_florentino
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2018 - 20:28

Ja zwykle zamawiam pizza Warszawa przez pizza portal - szybko, duży wybór i zawsze pod ręką :-) No i nigdy się na dostawie nie zawiodłem.

#29 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:20

Doradzicie jakieś miejsce z wyjątkowym jedzeniem?

#30 Guest_warszawiak

Guest_warszawiak
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 12:07

Dobre orientalne jedzenie dowozi roomservice, mają sporo ciekawych lokali w ofercie ja najbardziej lubię Bombaj Masala i ich kurczaka w sosie kolendrowo- miętowym. Przetestowałem różne firmy dowożące na terenie Wawy i oni mi jakoś najbardziej podpasowali. Wożą samochodem i nie zatrudniają obcokrajowców, więc się dostaje gorące jedzenie na czas bez błądzenia i szukania adresu.  

#31 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 10:20

Najczęściej korzystam z portalu pyszne.pl. Dzięki niemu odkryłam pyszną włoską knajpkę Czyli Żurawia 45! Bardzo zasmakowała mi ich pizza i makarony, a czasem jak nie zamawiam to wstaje wcześniej i jeżdżę do ich restauracji na śniadania, bo są bardzo tanie i mega smaczne. 

#32 Guest_xawery

Guest_xawery
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 10:21

Super, że coraz więcej restauracji możemy znaleźć na pyszne.pl i zamówić jedzenie do domu. Warszawa jest bardzo rozległa więc taka opcja czasem jest bardzo pomocna. Dzięki pyszne mój wzrok zwróciło kilka restauracji, np Pańska 85 z chińskim jedzeniem, ale nie takim zwykłym. To połączenie tradycji i nowoczesności. Ich kaczka po pekińsku to niebo w gębie!

#33 Guest_Kollodziey

Guest_Kollodziey
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2018 - 11:47

Polecam wizytę w PanKejk koło pomnika Kopernika. Smaczne jedzenie, między innymi pankejki, placki ziemniaczane, naleśniki, do tego rozgrzewające zupy. Niedrogo, domowo, miła atmosfera

#34 piotrek44

piotrek44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 28 grudzień 2018 - 11:46

Ja zawsze wybieram bar ''Mleczak'' , moim zdaniem mają tam bardzo dobre jedzenie i ceny tez fajne.

#35 Guest_bask32

Guest_bask32
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 09:23

przeważnie przez portal pyszne.pl a moją ulubioną restauracją ostatnimi czasy jest Pańska 85 - miejsce z najlepszą kuchnią azjatycką w Warszawie 

#36 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:07

Gdzie zamówić dobre domowe jedzenie?

#37 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 03 marzec 2019 - 22:13

Ja przestałem juz zamawiac pizze na dowóz... zainwestowałem w piec do pizzy z domowypiecodpizzy.pl i to była najlepsza opcja bo pizza gotowa juz jest po 5 minutach, jest soczysta i przede wszystkim wiem z czego ja robie :))

#38 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 965 postów

Napisano 23 marzec 2019 - 09:48

Pod warunkiem, że masz mięso i warzywa z własnej hodowli... :P

O to najtrudniej. Przychodzi na myśl GMO, rodzaje nawozów...Na jakość mięsa wpływa wiele czynników. Najważniejsze, według mnie, jest żywienie zwierząt, z których pochodzi mięso.

Coś o tym tu http://penicylina.pl...a-jakosc-miesa/ można przeczytać.

#39 Guest_michaś

Guest_michaś
  • Goście

Napisano 27 maj 2019 - 13:22

Ja osobiście zamawiam jedzenie od figaro z ząbek. Wyprawiałam komunię i spokojnie dali radę a osób było 36.

#40 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 18:05

A ja tam zdecydowanie bardziej, wolę wybrać się do dobrej restauracji by smacznie zjeść. Moim ulubionym miejscem w Warszawie jest Tran Tran Wilcza 20 . Polubiłem ostatnio kuchnie wietnamską a tam zdecydowanie smacznie ją podają. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych