Skocz do zawartości

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_olo89

Guest_olo89
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2016 - 08:51

Witam! Skąd zamawiacie jedzenie w Wawie? Macie jakieś swoje ulubione, dobre lokale, które dowożą szybko, ciepłe i dobre jedzenie? Jeśli chodzi o smaki to interesowałaby mnie bardziej orientalna kuchnia. Nie pizza, nie kebab, nie pierogi. Pozdrawiam!

#2 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:29

Kiedyś zamawiałem w Bar Sajgonki, bardzo dobre jedzenie mają. http://sajgonkiwarszawa.pl/

#3 anuszka80

anuszka80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 26 sierpień 2016 - 10:54

Ja mam niedaleko pracy bardzo fajną włoską restaurację - Milanovo, http://milanovo.pl, tak że jeśli nie mam swojego jedzonka, to nie zamawiam, a robię sobie przerwę i jem poza biurem :) Zawsze to jakieś urozmaicenie :) 

#4 Guest_zeniu972

Guest_zeniu972
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 11:37

Ostatnio jak już coś chcę sobie zamówić dowozem to się kontaktuję z restauracją Ganesh na Ursynowie. Mają indyjskie jedzenie. Szybko dowożą, nie liczą sobie za transport, jedzenie jest porządnie opakowane, przez co nie traci ciepła podczas podróży. Jest spory wybór zestawów obiadowych –warto skusić się na baraninę bo jest świetnie przyrządzana. Można zamawiać przez ganesh.pl.

#5 Guest_MarcinB

Guest_MarcinB
  • Goście

Napisano 12 listopad 2016 - 00:45

Ja nie lubie zamawiać. Wolę czasem wyjść i odpocząć chwile na lunchu niż jeść w biurze. Niedaleko mam do Pianki na Zgoda. Mają przepyszne jedzenie! Zdecydowanie polecam! piankaztanka.pl

#6 Guest_getra

Guest_getra
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 12:47

W Warszawie jest świetna restauracja - Pianka z tanka - na Zgody 12. Jedzenie super i niedrogie.

#7 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 314 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 08:33

Kiedyś zamawiałam jedzenie do domu i do pracy. jednak kilka razy nacięłam się na niewiarygodną firmę i zaczełam sobie gotować sama. Jedzenie takie jest o wiele smaczniejsze. Jeśli macie przepis to bez problemu sami coś sobie upichcicie i przynajmniej wiecie co jecie.

Że jest to świeże i ze sprawdzonych składników.

Sprawdzoną potrawą, którą często robię na obiad oraz jako dani główne kiedy przychodzą do mnie goście jest kotled de volaille:

https://www.przepisy...t-de-volaille-1

#8 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 06 lipiec 2017 - 10:28

Ja zawsze zamawiam przez Pizza Portal, tam sobie wybieram na co mam aktualnie ochotę. Dziś np na wieczór ze znajomymi zamawiamy sushi z warszawskich knajp, zobaczymy jeszcze na jaką restaurację padnie. Ale ogólnie polecam PP bo bardzo wygodna aplikacja

#9 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 14:09

Polecam też Curry House, wspaniałe jedzenie indyjskie. 

#10 konradd

konradd

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 13 lipiec 2017 - 13:31

To sprawdź Sushiberry, ja często stamtąd zamawiam. Czas oczekiwania w sumie standardowy jak to w Warszawie, ceny w normie, ale jakość super :)

#11 Hanneman

Hanneman

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 33 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 10:44

Ja zwykle zamawiam sobie przez Pizza Portal. A skąd? To zależy akurat na co mam ochotę. Najczęściej po prostu szukam sushi albo pizza Warszawa i biorę co wpadnie.

#12 Zosia/Agnieszka

Zosia/Agnieszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14026 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 11 wrzesień 2017 - 10:48

Gotujemy, sami gotujemy, jest pewność, że wiem co jem :P

#13 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 80 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 11:07

Gotujemy, sami gotujemy, jest pewność, że wiem co jem :P

Pod warunkiem, że masz mięso i warzywa z własnej hodowli... :P 

#14 Kasia_87

Kasia_87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 13:22

Warszawa to duże miasto, dlatego sprawa jest bardzo prosta. Lokal praktycznie na każdym rogu i dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. A jeżeli nie chce nam się szukać, zawsze też można skorzystać z tego rodzaju spisu warszawskich pizzerii lub innych lokali i zamówić jedzenie prosto do domu.

#15 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 21:38

Ja nie zamawiam, jak coś to po prostu wychodzę coś zjeść :) A jeśli chodzi o dobrą restaurację w warszawie, to jak dla mnie numerem jeden jest Salto icon_smile.gif

#16 Ond49

Ond49

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaNakło nad Notecią

Napisano 25 wrzesień 2017 - 14:42

Ja nie mam jakoś swojego stałego lokalu. Aplikacja do zamawiania jedzenia http://www.mojegastr...iania-jedzenia/ jest bardzo przydatna przy moim zmiennym smaku i guście. :P Nigdy nie wiem co dokładnie zamówić, więc sięgam tam po inspiracje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych