Skocz do zawartości

Orange Finanse opinie

Orange Finanse darmowe konto konto bankowość mobilna bank

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_olaf

Guest_olaf
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 09:00

Witam ,
Zastanawiam sie nad zmianą banku i myślałem Orange Finanse . Czy ktos z realnych uzytkowników mógłby powiedzieć jak działa te konto ? Czy jest darmowe ? Nie ma ukrytych opłat ? Jak wygladaja korzysci w praktyce?
Nie chcę się przaplacac
dziekuje

#2 Alek-klo

Alek-klo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:54

Mam i jest ok. Jako, ze mam telefon w orange dali mi gwarancję darmowego konta przez 2 lata, po tym czasie nawet jak naliczą jakąś drobną opłatę za kartę to i tak zostanę bo usługi są naprawdę dobre

#3 KasiaIn

KasiaIn

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 75 postów

Napisano 24 sierpień 2016 - 12:16

Dlaczego Orange? Warto jest na początku zapoznać się z ofertą banków, porównać i dopiero się decydować. Może są lepsze oferty.

Czytaj regulaminy firm oferujących pożyczki! Pożyczki pozabankowe w internecie. Informacje na temat kredytów, pożyczek na blogu Kredyty Porównywarka - istotne informacje o finansach.

#4 Guest_Marekx

Guest_Marekx
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 14:53

Konto mają w sumie ok. A jak z kredytem wygląda sprawa??? Bo właśnie się zastanawiam

#5 Guest_Urtek

Guest_Urtek
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 13:11

Oprocentowanie jest niskie, ok. 5%. Nie ma ukrytych kruczków, wszystko wg mnie jest jak należy. Nie wiem dokładnie co chciałbyś wiedzieć. Gdy ja brałem kredyt to doradca finansowy wskazał właśnie na Orange - co mnie zdziwiło. Jego prognozy się jednak sprawdziły, a ja nie narzekam.

#6 brammet

brammet

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 11:09

Myślę że tu nie ma co liczyć na orange. Jeśli maja takie same finanse jak resztę usług to polecam jednak rzetelnego księgowego. Na ich usługach i machlojkach nie raz się przejechałem. Jednak ktoś rzetelny to podstawa jeśli chodzi o księgowość.

#7 Guest_Jadziam

Guest_Jadziam
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:14

Jak dla mnie Orange Finanse ma fajną ofertę. Pytasz, czy darmowe i czy nie ma ukrytych opłat. Jestem w Orange, więc Ci mogę odpowiedzieć, że wszystko jest darmowe i nie ma co się obawiać kruczków. Umowa jest jasno skonstruowana i nie ma w niej ukrytych opłat. Nic nie płacę za prowadzenie konta i za kartę. Miesięczne raporty przychodzą w porę i nie zdarzyły się jeszcze jakieś błędy. A co do korzyści... w aplikacji jest coś takiego jak strefa korzyści i wyszukuje to promocje w najbliższej okolicy. Parę razy już z tego korzystałam i polecam smile.png Ogólnie jestem zadowolona i nie narzekam wink.png Mam porównanie do T-mobile UF i do BZ WBK i różnica jest ogromna...

#8 Guest_ANia

Guest_ANia
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 12:03

Orange finanse jest najlepszym bankiem w jakim miałem konto. Przede wszystkim są darmowe funkcjonalności - brak opłaty za prowadzenie konta, dodatkowe bonusy (wspomniana strefa okazji) oraz brak opłat za kartę  (jeśli wykona się kilka transakcji kartą w miesiącu). Słowem - wszystko transparentnie i bez kruczków, szczerze polecam!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Orange Finanse, darmowe konto, konto, bankowość mobilna, bank

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy