Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomysły na obiad

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#21 DariuszP

DariuszP

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 21 wrzesień 2017 - 21:50

Łazanki w wersji makaron plus kapusta plus grzyby plus cebula. Mięsko odpada.

#22 Klasowa

Klasowa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 08 październik 2017 - 17:25

W dobie powszechnego dostępu do internetu pomysłów na ciekawe obiady z pewnością nie braknie nam do końca życia. Na blogach kulinarnych można znaleźć wiele inspirujących przepisów. Ostatnio trafiłam na lina w śmietanie i mam zamiar w najbliższych dniach wziąć się za przygotowanie tego dania. Okazuje się, że wcale nie jest jakieś przesadnie skomplikowane, a zakup potrzebnych składników nie obciąży nam w dużym stopniu kieszeni. Dlatego warto czasem poeksperymentować w kuchni.

#23 monika8

monika8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 październik 2017 - 10:14

W sezonie jesiennym nie powinno nam brakowac pomyslow na dobry obiad. Osobiscie staram sie przyrzadac wiecej dan z grzybami w skladzie .. jakos nie potrafie sobie wyobrazic tej pory roku bez nich. Dla bardziej leniwych osob polecam chociaz przygotowanie sosu grzybowego do niedzielnego obiadu typu ziemniaki i schabowe .. naprawde jest roznica w smaku. Ja lubie dodawac do niego smietany. Bardzo sycace sa takze golabki z kaszy i grzybow .. jakby kogos interesowalo takie danie to moge podrzucic przepis. Uznaje grzyby jedynie z wlasnego zbioru, wygode tutaj stawiam na drugim planie poniewaz nie lubie przeplacac kupujac je na rynku. Lubie sie pare razy poswiecic grzybobraniu wstajac o 5 rano w sobotni weekend ;) Lubie sobie co roku odswiezyc pamiec co do rodzai grzybow. Mozna tez polaczyc zabawe z nauka (opcja dla mlodszych) i rozwiazac taki quiz - https://www.garneczk...co-to-za-grzyb/

#24 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 245 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 październik 2017 - 15:22

Zupa dyniowa jesienią to must have :) 

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#25 AgataDi

AgataDi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 168 postów

Napisano 27 listopad 2017 - 21:30

Zupa dyniowa na ostro, pieczone warzywa (np. dynia, ziemniaki, seler, marchew, cebula plus przyprawy), risotto z pieczarkami, groszkiem i serem, naleśniki z pomidorami i tuńczykiem - to było w zeszłym tygodniu :)

#26 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:46

Dziękuję za pomysł na dziś - risotto z pieczarkami! Ja dodam od siebie makaron z wszystkim innym.

#27 joanna1

joanna1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 13:09

A może jakieś fajne naleśniki? Tylko trzeba pamiętać o odpowiedniej patelni. Na przykład te są super https://naczynia.olk...-do-nalesnikow/

Zwykli ludzie mogą stawać się dla innych aniołami dzięki swej dobroci, współczuciu i odwadze.

#28 Maia

Maia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 07 styczeń 2018 - 18:16

Ja dzisiaj zrobiłam cannelloni ze szpinakiem i ricottą, palce lizać!

#29 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 19:14

Mniam, pycha, uwielbiam makaron ze szpinakiem i serem.  U nas zupa marokańska - ciecierzyca, soczewica, pomidory, marchew cebula, czosnek, imbir, cynamon, papryka, kolendra, kumin - spróbujcie. Nazywa się harira.

#30 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 281 postów

Napisano 26 luty 2018 - 00:19

Ja uwielbiam wszelkie potrawy, które można łączyć razem z frytkami. Jestem chyba od nich uzależniony, dlatego nie muszę chyba opisywać jak ucieszyła mnie aplikacja Aviko Benefits. Kupujemy sobie np. frytki marki Aviko i dzięki tej aplikacji zbieramy punkty za zakupy. Potem takie punkty wymieniamy sobie na ciekawe nagrody.

#31 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 09 marzec 2018 - 18:26

Gdy moje pomysly sie wyczerpuja i w kółko gotuje to samo a na necie nic mi sie nie podoba ide sobie na warsztaty gotowania do http://cookup.pl/  srednio dwa trzy razy w roku.. zawsze lubilem kuchnie i bardzo chetnie sie dokształcam w tej dziedzinie

#32 pasikonik

pasikonik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 13:44

Ja jak weny na gotowanie nie mam to zamawiam z cateringu z macro biso baru :D szybko tanio i smacznie i jaka wygoda hehe

#33 wieszaki na ręczniki

wieszaki na ręczniki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 11:08

Ciekawe pomysły :)

_______

https://emako.pl/pol...zniki-1127.html

#34 arab123

arab123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 kwiecień 2018 - 17:50

ciapkapusta (ziemniaki z kapustą :D) z żeberkami :D

#35 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 10:25

Jak nie masz pomysłu na obiad to poszukaj przepisów w sieci

#36 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 10:43

U mnie dzisiaj  grillowana marynowana pieczeń :)

#37 wieszaki na ręczniki

wieszaki na ręczniki

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 czerwiec 2018 - 14:44

a ja serwuję warzywa na parze z sosem jogurtowym i rybę

koszyki łazienkowe

#38 trefnoknus

trefnoknus

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 20:56

Pychotki niektóre :D U mnie dzisiaj było spagetti, z pysznym sosem, w sosie pływał podpieczony boczek (uwielbiam) i do sosu standardowo sporo bazylii i oregano, roślinki się u mnie nie trzymają, ale na szczęście są monoprzyprawy knorra, które nadają potrawom smak taki jakbyśmy wrzucili do sosu prawdziwe zioła!

#39 harrison4

harrison4

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 13:34

A jaki catering dietetyczny w Warszawie bylibyście w stanie polecić? Korzystaliście może z tego typu usług? Zastanawiam się obecnie, czy na przykład ten catering dietetyczny będzie ok. Co sądzicie o tym rozwiązaniu?

Wyszło szydło z worka  

#40 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 257 postów

Napisano 29 listopad 2018 - 00:34

Pomysłów na obiad na pewno nie brakuje wystarczy tylko trochę chęci i poszukania w sieci. Ja na przykład ostatnio trafiłem na ciekawy portal gdzie znalazłem przepis na ....... rydze w sosie. Uwielbiam grzyby także w sezonie wykorzystujemy je dość często, a ten przepis wręcz zwala z nóg :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych