Skocz do zawartości

Zdjęcie

roczek

36 odpowiedzi w tym temacie

#1 gosia02

gosia02

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 08:50

Witam jaki prezent na roczek?

#2 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 20:16

Hm, może zapytaj mamy maluszka co mu brakuje i wtedy spraw mu przydatny prezent ;) A jeżeli chcesz coś od siebie to polecam Ci zajrzeć na stronę https://jakiprezent.pl/dla-dzieci na której znajdziesz wiele ciekawych i przydatnych prezentów dla maluchów ;) 

#3 purchawka9

purchawka9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaGorzów Wlkp.

Napisano 21 sierpień 2016 - 18:16

Maluszkowi najlepiej coś edukacyjnego, co będzie rozwijać i motorykę i pozwoli poznawać otoczenie.

Ja na roczku byłam w zeszłym tygodniu. Solenizant dostał piramidę lewka - http://babydeco.eu/p...ulin-Roty-/3151. Na zdjęciu jest śliczny, ale w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej. Ma żywe kolory, okrągłe kanty no i jest z drewna a nie z toksycznego plastiku. Maluszka zabawka bardzo wciągnęła, szybko załapał, że trzeba układać krążki. Motoryka mała jest bardzo ważna, więc myślę, że taki prezent będzie bardzo przydatny :)
Jest też wersja z kurką, gdyby był miał to być prezent dla dziewczynki.

#4 kinga979

kinga979

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 12:06

a co myślicie o rowerku biegowym?

#5 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 12:25

Rowerek biegowy super sprawa, dziecko uczy się łapać równowagę smile.png

#6 Wiola45

Wiola45

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 sierpień 2016 - 22:36

Może samochodzik do odpychania ? ;)

#7 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 979 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:43

Na roczek to dobra byłaby jakaś fajna zabawka, najlepiej z zakresu edukacyjnych.

#8 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 22 grudzień 2016 - 10:04

To zależy czy to chłopiec czy dziewczynka. Dla dziewczynek polecam taką lalkę http://www.urwis.pl/...lalki-szmaciane idealnie dopasowana do wieku jubilatki, na pewno będzie się nią długo i chętnie bawiła. A chłopcom może jakieś autko lub pluszaka?

#9 vedka23

vedka23

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 grudzień 2016 - 18:37

No to w sumie najwazniejsze. Chłopak czy dziewczyna ? 

Równie wspaniale jest kochać, jak być kochanym. Miłości nie da się zmarnować

#10 adejla

adejla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 28 grudzień 2016 - 16:30

Te rowerki biegowe są super na łapanie równowagi i takie pierwsze kroki :) chrześniakowi też kupiłam na roczek własnie ale zamówiłam online i czekam aż przyjdzie bo na http://www.bikershop.pl/zamawiałam

#11 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 09 styczeń 2017 - 14:22

Ale rower biegowy na roczek to za wcześnie- takie dziecko dopiero co zaczeło chodzić, albo nawet jeszce nie. Lepiej chyba poczeekać z tym do drugich urodzin.

#12 Popkowa90

Popkowa90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 16:59

Na roczek proponowałabym jakąś fajną zabawkę interaktywną. Duży wybór takich zabawej jest np w internetowym sklepie Foka Stara. Zabawki interaktywne dzięki temu że wydają różne dźwięki oraz mają efekty świetlne, pozytywnie wpływają na rozwój zmysłów dziecka ;)

#13 kubacar

kubacar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 styczeń 2017 - 13:58

hehe konik na biegunach:D dla małych dzieci

#14 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 12:43

Konik na biegunach też fajny pomysł :D

#15 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 16:08

W tym wieku to warto kupić dziecku coś, z czego może czerpać wiedzę. Poczytajcie o zabawkach do nauki w artykule maxmag.pl/sklep-z-zabawkami-dla-dzieci-to-wiecej-niz-tylko-zabawki-nauka-rozwoj-przez-zabawe/ . Uważam, że na roczek takie edukacyjne zabawki będą najlepszym rozwiązaniem.

Always look on the bright side of life!

#16 Guest_monia m

Guest_monia m
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 08:50

Z zasady każdy właśnie kupuje takie edukacyjne zabawki, ja dla synka koleżanki kupiłam zupełnie coś innego. Kupując dla siebie akcesoria do dekorowania ciast w sklepie kuchnianawidelcu.pl znalazłam śliczny komplet sztućców dla dzieci i to marki Tescoma. Powiem Wam, że koleżanka bardzo się z niego ucieszyła, a w sumie taki zestawik posłuży jakiś czas dziecku. Z zabawek lub ubranek takie małe dziecko szybko wyrasta, a ty nawet 4-latek będzie mógł jeszcze korzystać.

#17 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 16 marzec 2017 - 14:05

Z zasady każdy właśnie kupuje takie edukacyjne zabawki, ja dla synka koleżanki kupiłam zupełnie coś innego. Kupując dla siebie akcesoria do dekorowania ciast w sklepie kuchnianawidelcu.pl znalazłam śliczny komplet sztućców dla dzieci i to marki Tescoma. Powiem Wam, że koleżanka bardzo się z niego ucieszyła, a w sumie taki zestawik posłuży jakiś czas dziecku. Z zabawek lub ubranek takie małe dziecko szybko wyrasta, a ty nawet 4-latek będzie mógł jeszcze korzystać.

Hmmm sztućce dla roczniaka i 4-latka to jednak inna bajka. Dla roczniaka lepsze plastikowe, bez noża. Starsze dziecko może użyć już metalowych, dostosowanych do małych rączek i jakiegoś nieostry! nóż.

#18 Dyras

Dyras

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 kwiecień 2017 - 16:19

Na roczek to najlepiej setkę... mleka wink.png. Jeżeli szukasz pomysł na prezent dla dziecka, zajrzyj na kalkuluj.

#19 CaMeL

CaMeL

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 08:38

Na roczek to najlepiej setkę... mleka wink.png. Jeżeli szukasz pomysł na prezent dla dziecka, zajrzyj na kalkuluj.

fajna stronka;) na pewno zajrzę za parę miesięcy urodziny mojej chrześnicy

Czasem jedyną chwilą, gdy przeciwnik opuszcza gardę, jest ta, kiedy się na ciebie zamierza

#20 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 13:31

To zawsze jest problem, bo na rynku pełno chińskich tandet. Zabawka dla malucha powinna być interesująca aby dziecko szybko się nią nie znudziło. Warto przemyśleć zakup i zobaczyć co proponują dobre sklepy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych