Skocz do zawartości

Wypożyczalnia samochodów w Warszawie

wróć do serwisu Księgowość 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Mariusz Kamys

Guest_Mariusz Kamys
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 00:47

Znajomy poleca Panek. Co możecie mi o tej firmie powiedzieć? Jakie wypożyczalnie na terenie stolicy będą okej. Nie ciekawią mnie oferty po 30 zł gdzie potem ktoś robi aferę przy zwrocie, a solidna jakość i dobre auta. Z góry dzięki, pozdrowienia

#2 Guest_Ania33

Guest_Ania33
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2016 - 12:46

Hej. Korzystałam raz z wypożyczalni PANEK S.A. Są bardzo solidni w tym co robią. mają przyzwoite samochody, które są zadbane. Kilka razy moja firma wypożyczała u nich dla nas auta i nie narzekaliśmy, poza autami dobra obsługa i pomocni pracownicy.

#3 michal.wandzik

michal.wandzik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaRuda Śląska

Napisano 15 sierpień 2016 - 18:43

Nie wiem jak w Wawie ale w Katowicach bardzo dobrą ofertę ma wypożyczalnia ZICO - http://wynajem-zico.pl

#4 Guest_Trugala

Guest_Trugala
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 19:54

Też polecam Panek. Firma bardzo fajna, ma solidną opinię z tego co widzę, samochody na stronce mają też ciekawe, chyba każdy tam znajdzie coś dla siebie.

#5 Guest_rafik

Guest_rafik
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 22:55

Ja akurat z tej firmy nie korzystałem tylko przeglądałem ofertę. Wypożyczyłem samochód w Abacus Car i klasa. Samochód jak nowy bez żadnych przynajmniej widocznych niedoróbek. Pełne ubezpieczenie (OC, AC, NNW). Ludzie którzy tam pracują widać że z doświadczeniem. Jako klient czułem się w stu procentach obsłużony. 

#6 Guest_Janek Z

Guest_Janek Z
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 14:24

Zdecydowałem się na Panek przypadkiem i jak dla mnie firma okej. Samochody mają fajne, zadbane i same prawie nowe. To cenię sobie w wypożyczalniach, nie lubię dostawać gruchota za kilka stówek. W Panku płacisz, ale wiesz i widzisz za co.

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1856 postów

Napisano 11 październik 2016 - 06:57

Sprawdzona firma, solidna, trzymajcie namiary - http://www.express.pl

Mają bardzo dobre auta, a przede wszystkim łatwo u nich można załatwić każdy temat - przynajmniej tak to wygląda z naszej perspektywy. Stawki również robią istotną różnicę.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#8 Guest_Karolb

Guest_Karolb
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 16:46

PANEK www.ipanek.pl Kilkukrotnie korzystałem, raz z OC sprawcy i dwa razy w standardowej opcji wynajmu. Za każdym razem obsługa była perfekcyjna, bezbłędna i nie miałem problemu ze zwrotem samochodu.

#9 Guest_Kamil Hubiel

Guest_Kamil Hubiel
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 14:03

Panek jest okej. W moim wypadku obyło się też bez opłat bo po tym jak ktoś mi za mocno zaparkował na tylnym zderzaku niestety samochód poszedł do naprawy. z OC sprawcy nie zapłaciłem u nich nic za wynajem na w sumie 5 dni.

#10 annakow

annakow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 grudzień 2016 - 16:44

Ja zdecydowanie wole Carena Rent, sa tansi I maja nowe auta w bardzo dobrym stanie technicznym. Podsumowujac zero problemow

#11 maniakierowania

maniakierowania

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 11:36

Zdecydowanie ciekawą, nową wypożyczalnią jest Wypożyczalnia samochodów Warszawa. Nowe auta, fachowa, miła obsługa i najważniejsze najniższa cena na rynku.

#12 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 595 postów

Napisano 15 grudzień 2016 - 20:41

W jakiej firmie opłaca się wypożyczać długoterminowo?

Always look on the bright side of life!

#13 Guest_Jacek Kostyra

Guest_Jacek Kostyra
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:54

Zaryzykowałbym Panek. Tylko trzeba by do nich zadzwonić i podpytać, mają świetne oferty na krótkie i średnie terminy, pytanie czy można coś fajnego wynegocjować na dłuższe również? Też chętnie się tego dowiem.

#14 Guest_Porebski

Guest_Porebski
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 20:32

U mnie w firmie właśnie Panek się sprawdził bardzo dobrze. Firma poukładana, ma sporo samochodów do wyboru. Warto ich wybrać również z powodu dużej ilości punktów wynajmu rozsianych po całej Polsce. 

#15 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 25 czerwiec 2017 - 20:55

EuCOcar ma ciekawą propozycję dla tych, którzy chcą wypożyczyć auto zastępcze z oc sprawcy wypadku. Nie ma u nich limitu kilometrów i rozliczenia są bezgotówkowe.

#16 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 196 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 10:27

Ja kiedyś wypożyczałem auto służbowe w firmie Best Rent, mają siedzibę w Markach pod Warszawą. Wspominam tamtą współpracę bardzo dobrze, pracownicy byli bardzo profesjonalni, wszystko mi wyjaśnili. Best Rent ma poza tym szeroką flotę samochodów, również wersji kombi. Przy okazji, jako że temat jest "samochodowy", chciałem się Was poradzić w jednej kwestii. Mianowicie, czy ktoś z Was brał kredyt samochodowy w santanderze? Jestem nim zainteresowany - https://www.santande...ochodowy,1.html , ale zanim się zdecyduję, chciałbym poznać Wasze zdanie. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

#17 Guest_Rafal_tt

Guest_Rafal_tt
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2017 - 12:37

Korzystanie z wypożyczalni jest proste, w Warszawie mamy ich całą masę. Sam korzystałem z Panek wiele razy, teraz uruchomili również Car sharing w stolicy, wiec jest w czym wybierać jeżeli chodzi o wygodę. 

#18 Guest_Klaudia

Guest_Klaudia
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 12:44

O szczegółowe warunki warto jeszcze dopytac w momencie wynajmowania. Sprawdź ceny w firmie BZIUK, jak dla mnie bardzo korzystne warunki.

#19 Guest_Artur Pe

Guest_Artur Pe
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 14:26

W Panek wybraliśmy samochód dla firmy kiedyś i nie żałujemy. Raz tez prywatnie korzystałem z ich usług. W Warszawie dodatkowo mają do zaproponowania car sharing dla każdego, co jest bardzo fajną i nowoczesną opcją. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych