Skocz do zawartości

własny warsztat samochodowy z dotacji

warsztat samochodowy dotacje na warsztat

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 08:35

Witam wszystkich.Wraz z moim tatą chciałbym otworzyć własny warsztat samochodowy.Mój tata aktualnie pracuje jako kierowca,ja również pracuję.Mamy zamiar pozyskać dotacje z uni, i z tego co wiem programów na takie dotacje jest dużo i tu moje pytanie jaki program wybrać.Kiedyś gdzieś tam słyszałem że w tym roku ma wejsć jakiś program że jeżeli zmieni się diałalność (mamy w domu gospodarstwo rolne) na coś innego to można dostać nawet dotacje w wysokości 100 tyś.Jeżeli byłby ktoś w temacie i mógłby mi jakoś pomóc, wytłumaczyć jak zacząć,gdzie starać się o te dotacje to byłbym bardzo wdzięczny.Mój plan wygląda tak że kupilibyś sobie busa do busa lawetę i zwozilibyśmy sobie np jakieś angliki do przekładki lub jakieś powypadkowe samochody do naprawy i robilibyśmy je w wolnym czasie gdyby nie było klientów.Przychody byłyby z napraw samochodów oraz ze sprzedaży tych przełożonych już anglików.Myślę że opisałem wszystko jasno.Z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

#2 Guest_krzysztof12

Guest_krzysztof12
  • Goście

Napisano 27 luty 2017 - 11:19

Dotacja w tym wypadku to bardzo dobry pomysł! Jeśli chodzi o sprzęty warsztatowe to mogę polecić Nortec. Jakościowo są bardzo dobre plus profesjonalne podejście do klienta. Ja swój warsztat zaopatrzyłem własnie u nich i polecam.

#3 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 216 postów

Napisano 02 marzec 2017 - 15:00

A jakie szafki narzędziowe do warsztatów polecacie? Co sądzicie o tych tutaj - https://www.szafy-se...fki-warsztatowe? Jakie marki szafki narzedziowe są najlepsze? Jakie Wy macie i polecacie? 

#4 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 504 postów

Napisano 08 marzec 2017 - 07:53

Najlepiej poszukać w sieci tematu dotacji unijnych, ewentualnie w urzędzie pracy, ale tu może być trudniej.

#5 wendi

wendi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 07:06

Jeżeli zakładacie warsztat, to moim zdaniem warto zainteresować się dodatkowymi programami partnerskimi - nie dosć, że wpadną dodatkowy klienci, to my sobie potem jeszcze ogarniamy nagrody. Rzućcie sobie okiem zwłaszcza na ten - https://partner.mell...&utm_medium=mp

#6 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 19 wrzesień 2017 - 11:55

Jeżeli tylko możliwe jest otrzymanie dotacji unijnych na otworzenie warsztatu, moim zdaniem warto skorzystać. Przy czym musimy pamiętać, że przy tego rodzaju działalności, warto zainwestować w wysokiej klasy sprzęt, taki jak sprężarki Almig http://www.almig.pl/ . Ten niemiecki producent zajmuje się dostarczaniem: sprężarek tłokowych, sprężarek śrubowych a także odśrodkowych turbo sprężarek, spełniających najwyższe normy, a co więcej oferuje również usługi serwisowe. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych