Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co kupić do pokoju niemowlaka?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102405 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:38

Nad kupnem akcesoriów i mebelków do pokoju niemowlaka można się długo zastanawiać. Asortyment sklepów jest ogromny, wszystko jest kolorowe i pięknie wykończone, w związku z tym trudno jest zachować zdrowy rozsądek, a bez niego łatwo zrujnować domowy budżet. Jakie meble i dodatki są niezbędne w pokoju niemowlaka?

Powrót do artykułu: Co kupić do pokoju niemowlaka?

#2 Guest_Sarniza

Guest_Sarniza
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 22:38

No wiadomo, przede wszystkim łóżeczko i przewijak, to jest podstawa. My dokupiliśmy jeszcze szafę i komodę - wszystko w sklepie Mi Fili mifili.pl - więc bardzo wygodnie, bo jeśli czegoś potrzebuję, to wszystko mam pod ręką. A mebelki piękne

#3 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 352 postów

Napisano 20 lipiec 2017 - 08:44

W zasadzie wystarczy właśnie łóżeczko, komoda i regał. Przewijak moim zdaniem jest zbędny, chyba że w formie nakładki na szafkę. Zobaczcie, jakie meble oferują ATB Meble i pozostali producenci wymienieni na stronie artvocado.pl. To właśnie liderzy w branży. Jeśli o mnie chodzi, to jak kupować mebelki dla dzieci, to właśnie od profesjonalistów. Takich marek, których produkty spełniają normy europejskie.

#4 Walentyna

Walentyna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 sierpień 2017 - 21:11

Bardzo się cieszę, że dałam się namówić na funkcjonalny przewijak http://sklep.meble-w...olko-przewijaki. Kupiłam razem z meblami. Bardzo dobra jakość, łatwe w montażu.

#5 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 560 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 21:46

Na pewno trzeba zainwestować w dobrej jakości łóżeczko niemowlęce . To jest podstawa. Należy je zakupić przed urodzeniem dziecka, ponieważ będzie niezbędne już od pierwszego dnia, kiedy to maluch pojawi się w naszym domu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych