Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy wybrać schody drewniane czy betonowe

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Orrsa

Guest_Orrsa
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 15:46

My ostatnio robiliśmy remont i właśnie też mieliśmy dylemat czy wymieniać schody drewniane, ostatecznie decyzja padła na remont i szczerze powiem super, że tak wyszło. Wszystko było szlifowane, do tego impregnowane i lakierowane (produktami Vidaron). Schody mają swój klimat i zdecydowanie podnoszę prestiż wnętrza

#42 Guest_Irwina

Guest_Irwina
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2019 - 16:37

My ostatnio robiliśmy remont i właśnie też mieliśmy dylemat czy wymieniać schody drewniane, ostatecznie decyzja padła na remont i szczerze powiem super, że tak wyszło. Wszystko było szlifowane, do tego impregnowane i lakierowane (produktami Vidaron). Schody mają swój klimat i zdecydowanie podnoszę prestiż wnętrza

Jeżeli na schodach nie widać bardzo masakrycznych zniszczeń to zawsze warto podjąć próbę ratowania schodów. W końcu drewno to drewno. Grunt to dobre środki i dobór odpowiedniej metody renowacji

#43 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 527 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 20:18

Oczywiście każdy z nas ma zupełnie inną wizję wnętrza, ale ja jestem zwolenniczką schodów drewnianych. Na takie również zdecydowałam się w moim domu i póki co jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Natrafiłam na ofertę firmy Dolle z polecenia znajomego i nie zawiodłam się. Jeśli macie ochotę to tutaj: https://www.dolle.com.pl/znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące ich działalności.

#44 Guest_Olek

Guest_Olek
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 14:30

Robiliśmy drewniane schody w Parkietlux, są jeszcze ładniejsze niż się spodziewaliśmy. Solidna robota, schody to serce salonu, więc nie mogą wyglądać byle jak, koszty są mniej ważne

#45 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2316 postów

Napisano 04 listopad 2019 - 07:12

Schody dywanowe, tylko i wyłącznie patrzcie - https://schodyprudli...asma-led-sp083/Mowa oczywiście o rozwiązaniu do wewnątrz. Może nie są one najtańsze, ale wnętrze totalnie odmienią i nadadzą mu inny klimat. Dla mnie to górna półka jakościowa rozwiązań. 

#46 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 443 postów

Napisano 07 kwiecień 2020 - 12:50

ja polecam schody od antschody.pl/. możesz spokojnie sobie wybrać jakie tylko chcesz i bez względu na budżet. znajdziesz tam zarówno tanie, jak i droższe, a nawet takie super luksusowe.

#47 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 877 postów

Napisano 07 maj 2020 - 07:40

Drewniane o wiele lepiej wyglądają. Tu nawet nie ma się nad czym zastanawiać.

#48 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1103 postów

Napisano 13 maj 2020 - 06:59

Bardziej podobają mi się drewniane, ale oczywiście muszą być wykonane porządnie z dobrego drewna.

#49 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2316 postów

Napisano 29 maj 2020 - 06:09

Myślę, że jedne  z takich, które robią największe wrażenie - https://schodyprudli...asma-led-sp083/Nowoczesne, może nawet mega nowoczesne, klimatyczne, estetyczne, ale na pewno nie do każdego wnętrza. Pod względem wizualnym robią mega różnicę, ale wiadomo, że trzeba je sobie umiejętnie dopasować do wnętrza. 

#50 Rafson

Rafson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 29 maj 2020 - 14:16

My z żoną też długo się zastanawialiśmy nad tym jakie schody wybrać. Po długich przemyśleniach jednak betonowe, moim zdaniem wyglądają bardziej współcześnie od drewnianych. Do tego dorzuciliśmy jeszcze profil schodowy LED i wszystko wygląda idealnie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych