Skocz do zawartości

Zdjęcie

Salvum pomoc w zaniżonym odszkodowaniu ?

Ubezpieczenie Salvum odszkodowanie OC kolizja

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_kazik

Guest_kazik
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 21:47

Widzę po róznych forach, że salvum skrupulatnie opłaca marketing szeptany....

#22 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2017 - 14:57

Ja tam jestem zadowolony z obsługi w Salvum. Bez owijania w bawełnę, szybko i konkretnie. Do tego wszystkie działania aż do momentu podpisania umowy bezpłatne. A gotówkę dostałem do ręki od konsultanta który dostarczył mi ją razem z umową do domu.

#23 Guest_Bartek

Guest_Bartek
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2017 - 08:17

Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat firmy Salvum Odszkodowania? Szukam pomocy w temacie zaniżonego odszkodowania, ale nie wiem czy warto się w to pakować. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Miałem do czynienia z Salvum. Sprzedalem im szkodę w zeszłym roku i nie żaluję że się na to zdecydowałem. Nie miałem z tego powodu żadnych problemów, a dodatkowa kasa wiadomo zawsze się przyda. Warto się do nich zgłosić.

#24 Guest_Jęrek

Guest_Jęrek
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 08:04

Ja kontaktowałam się w sprawie dopłaty z kilkoma firmami skupującymi odszkdowania ale Salvum dało najlepsza ofertę. Obsługa sprawna i kompetentna. Polecam.

#25 Krystiaan

Krystiaan

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 07 wrzesień 2017 - 09:51

jestem ciekaw jaki był finał tego tematu.

#26 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:48

Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat firmy Salvum Odszkodowania? Szukam pomocy w temacie zaniżonego odszkodowania, ale nie wiem czy warto się w to pakować. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Salvum to firma z doświadczeniem, działają na rynku nie od dziś dlatego to się do nich zgłosiłem. Dla mnie najważniejsza jest skuteczność i się nie zawiodłem. Pieniądze zgodnie z umową wpłynęły na konto po 3 dniach od podpisania umowy. Polecam ich usługi

#27 Guest_simona

Guest_simona
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2018 - 22:21

Dla mnie to EuCO jest ok. Firma naprawdę dobrze zajmuje się sprawami swoich klientów i odzyskuje odszkodowania.

#28 Guest_Klasa

Guest_Klasa
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:51

Także polecam Salvum. Niedawno sprzedawałem im szkodę, trafiłem na nich przez fanpage Skry Bełchatów i jeszcze otrzymałem karnet na ich wszystkie spotkania w sezonie:D

#29 Patrycjusze

Patrycjusze

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 10:59

Ja korzystałem z usług tej firmy www.uniqueservicepartner.pl z Warszawy w moim przypadku chodziło o zaniżone odszkodowanie przy wypadku spowodowanym nie z mojej winy. Udało się w końcu wyegzekwować większą sumę odszkodowania, sam nie dałbym rady.

#30 Guest_Dawid1993

Guest_Dawid1993
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 09:18

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#31 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów

Napisano 18 lipiec 2018 - 10:19

czyli jedyną osobą co została przez ubezpieczyciela oszukana nie jestem... mi również przedstawili kosztorys i jak go zobaczyłem to aż mi buty spadły z szoku bo przecież było o przynajmniej połowę za mało. chciałem iść z tym do prawnika ale najpierw popatrzyłem co tam mi wujek google podpowie i trafiłem na taką stronę https://www.powiekszodszkodowanie.pl/ . w tym formularzu wpisałem swój numer i do mnie oddzwonili. jak im sprawę przedstawiłem to powiedzieli że jak najbardziej kwalifikuję się do tego aby walczyć o wyższe odszkodowanie i mi w tym pomogli. i cieszę się że tak tę sprawę załatwiłem bo z prawnikiem to raz że musiałbym mu już na wstępie płacić, to dwa nie wiadomo czy w sądzie bym nie wylądował.. a lepiej jednak to wszystko polubownie załatwiać, ważne by kasa się zgadzała

#32 Guest_Marceli Szpak

Guest_Marceli Szpak
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2019 - 10:47

Firma Casus z Warszawy zajmuje się skutecznym uzyskiwaniem odszkodowań. Pamiętaj, że ubezpieczyciel ZAWSZE będzie zaniżał nawet kilkakrotnie odszkodowanie. Ty albo się na to zgodzisz albo nie. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ubezpieczenie, Salvum, odszkodowanie, OC, kolizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych