Skocz do zawartości

Zdjęcie

Salvum pomoc w zaniżonym odszkodowaniu ?

Ubezpieczenie Salvum odszkodowanie OC kolizja

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 Szumikowski.Jan

Szumikowski.Jan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 07:38

Czy ktoś mi może powiedzieć coś na temat firmy Salvum Odszkodowania? Szukam pomocy w temacie zaniżonego odszkodowania, ale nie wiem czy warto się w to pakować. Będę wdzięczny za każdą pomoc.

#2 Pomocniczy09

Pomocniczy09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:51

Jak dla mnie warto. Jakieś 3 miesiące temu gościu wjechał mi do samochodu. Serwis wycenił szkody na 5 tys. TU stwierdziło ze nie należy mi się więcej niż 2 tys. Dzięki Salvum dostałem dodatkowy tysiac. Jasne, to nie całą kwota, jaka powinienem dostać, ale zawsze to dodatkowe pieniądze. Bez zachodu i bez ryzyka.

#3 Szumikowski.Jan

Szumikowski.Jan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 12:14

No a co wtedy z tymi pieniędzmi, które już dostałeś?

#4 Pomocniczy09

Pomocniczy09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 13:22

Pieniądze z odszkodowania są pewne. Nie ma opcji, żeby Ci je zabrano. Odkup to po prostu sposób na dodatkową kasę.

#5 Szumikowski.Jan

Szumikowski.Jan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 14:26

Ok. A jaką mam gwarancję, że pieniądze wypłaca mi od razu?

#6 Pomocniczy09

Pomocniczy09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 20:14

Możesz sobie wybrac forme płatności. Ja dostałem pieniądze od reki, podczas spotkania z pracownikiem firmy.

#7 Szumikowski.Jan

Szumikowski.Jan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 08:55

Tyle dobrze. A na to spotkanie trzeba jechac do nich?

#8 Guest_Rafaello

Guest_Rafaello
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 09:59

Ja tez korzystałem i też jestem zadowolony. Nie musisz nigdzie jeździć. Wyślą do Ciebie pracownika z umową.

#9 Guest_Thor7

Guest_Thor7
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 11:31

Tez polecam. Suma nie była zawrotna, ale lepsze to niż nic. Zawsze możesz iść do sadu.

#10 Szumikowski.Jan

Szumikowski.Jan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 12:59

Tyle ze sąd oznacza pisma, wizyty w kancelarii, wizyty w sadzie, czyli stratę czasów i nerwówkę. Poza tym nigdy nie wiadomo jak się to skończy. I kiedy. A jak rozumiem suma za odkup jest pewna i dostaje się ją od razu.

#11 Pomocniczy09

Pomocniczy09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 14:15

Dokładnie. Rzecz jasna pod warunkiem, że po weryfikacji Twoich dokumnetów prawnicy stwierdza, że kwota faktycznie została zaniżona.

#12 Szumikowski.Jan

Szumikowski.Jan

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 07:31

Ale generalnie nie ma tutaj żadnego haczyka ani nic?

#13 Guest_Rafaello

Guest_Rafaello
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 09:12

Nie ma co szukać dziury w całym. Wszystko jest legalne, przejrzyste. Kasy, którą dostałeś od TU, stracić nie możesz. Kasa, którą dostajesz, jest wypłacana od ręki.

#14 Guest_IstotnyMilord

Guest_IstotnyMilord
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2016 - 16:40

Poza tym nie ma się co czarować. To nie jest tak, że oni nic z tego nie mają. Ty dostajesz tylko część kwoty. To ile oni sobie potem wywalczą w sadzie z ubezpieczycielem to już ich brocha. No ale prawnikowi też w sumie musiałbys zapłacić, więc to chyba na jedno wychodzi. A że kasę dostajesz przed procesem a nie po, to przynajmniej masz ją pewną.

#15 Guest_Szumikowski.Jan

Guest_Szumikowski.Jan
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 10:18

Hej,

a powiedzcie mi czy to Salvum pomaga też w temacie auta zastępczego? Bo boję się, ze jak ja się zajmę tematem, to TU nie zwróci mi kosztów wynajmu.

#16 Guest_MKarol

Guest_MKarol
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 19:06

Hej,

a powiedzcie mi czy to Salvum pomaga też w temacie auta zastępczego? Bo boję się, ze jak ja się zajmę tematem, to TU nie zwróci mi kosztów wynajmu.

I słusznie. W TU zawsze mają jakieś „ale” jak chodzi o danie Ci twojej kasy. I tak, w Salvum też się tym zajmują. Korzystałem, bo to bardzo wygodna opcja. Nic nie wykładasz ze swojej kieszeni.

#17 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 13:45

Wypłacili mi 500zł, naciskali zeby szybko sie spotkac i nabralem sie. Potem kilku dniach odstalem odpowiedzi od innych firm ktorym wysylalem. Jednak z firm z Poznania oferowala 1700zł wiec roznica ogromna.

Dziekuje za taka pomoc.

#18 Guest_Mijon

Guest_Mijon
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 14:45

Na własnej skórze przekonałam się, że warto skorzystać z usług Salvum. Ubezpieczyciel sprawcy znacznie zaniżył moje odszkodowanie, a Salvum pomogło mi odzyskać należne mi pieniądze. Miła i profesjonalna obsługa.

#19 Guest_Bartas

Guest_Bartas
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:48

Dzięki Salvum ubezpieczyciel musiał mi wypłacić dodatkowo 900 zł. Formalności ograniczają się do podpisania umowy odkupu, bo resztą zajmuje się już Salvum. Jestem zadowolony z obsługi.

#20 Guest_Jaszczur

Guest_Jaszczur
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 19:21

Skorzystałem i polecam. Miałem poważny wypadek 2 lata temu, a odszkodowanie jakie dostałem z OC sprawcy zostało sporo zaniżone. Ubezpieczyciele robią naprawdę wszystko żeby tylko jak najmniej wypłacić. W Salvum przeanalizowali kosztorys i przedstawili fajną kwotę odkupu. Dodatkowa kasa w zasadzie od ręki, zaraz po podpisaniu umowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ubezpieczenie, Salvum, odszkodowanie, OC, kolizja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych