Skocz do zawartości

Prezent dla chlopaka

wróć do serwisu Moja Firma 156 odpowiedzi w tym temacie

#41 Azimuth

Azimuth

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 lipiec 2017 - 17:27

Elegancki zegarek :-)

Bardzo wspaniała idea!

#42 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 12:54

Jeżeli Twój facet jest komputerowcem, to może dobry program antywirusowy? Wiem, że w sklepie kluczsystem kupisz licencję na g data. A to bardzo dobry i sprawdzony antywirus.

#43 martanammm

martanammm

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 09:25

@cris02, jeśli zna się na komputerach, to na pewno ma już dobry program antywirusowy. Myślę, że warto zapytać partnera, co potrzebuje - ja zawsze tak robię i nie martwię się potem, że coś nie będzie pasowało. W tym roku na życzenie męża kupiłam mu turystyczny plecak. Dokładnie taki regatta-plecak-altorock-ii-w-kolorze-nie z www.limango-outlet.pl/meskie-torby. Jest idealny na miasto. 

#44 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 180 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 11:46

A może jakieś akcesoria lub gadżety motoryzacyjne? Mój chłopak interesuje się motoryzacją, dlatego kupiłam mu koszulę, kurtkę i modelik marki vw https://www.vw-sklep.../lifestyle.htmlTypowo męski prezent i bardzo przypadł mu do gustu.

#45 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 24 sierpień 2017 - 11:36

Tak, takie bajery też mają swoich miłośników.

#46 yesandno

yesandno

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 12:09

Myślę, że fajny zegarek też nie był by złym prezentem. Takie zegarki timemaster męskie są całkiem dobre i to tego kosztują rozsądne pieniądze. Pomyśl o tym.

#47 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 30 sierpień 2017 - 18:18

Tutaj zajrzyjcie na ten rewelacyjny blog, www.meskasprawa.com na którym znajdziecie wskazówki jaki prezent kupić. Mega oferta i pomoc związana z modą męską dzięki czemu możecie idealnie trafić z prezentem !

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#48 AniMaxx

AniMaxx

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 08 wrzesień 2017 - 10:39

Elegancki zegarek to bardzo dobry prezent. Moim zdaniem warto też poprzeglądać rożne gadżety elektroniczne, bo faceci bardzo lubią tego typu zabawki. 

#49 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 08 wrzesień 2017 - 11:14

A co chłopak lubi, co? Zdaje mi się, że najlepiej byłoby kupić mu taki prezent, który będzie zahaczał o jego zainteresowania.

#50 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 10:34

Niski koszt, a zrobisz ogromne wrażenie - https://prezentmarze...skok-na-bungee/

Fajny prezent, prawda? A ogólnie celujcie w coś pozytywnie zaskakującego.

Dawanie byle jakich prezentów do niczego dobrego nie prowadzi.

Bo niby do czego? Spróbujcie zaskoczyć. 

#51 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 10:02

A w tunelu aerodynamicznym latał? Może coś z tego typu prezentów, teraz jest moda na takie atrakcje. Sama miałam możliwość latania w wielkopolsce i podobało mi się. Zawsze coś innego to jest. 

Swojemu sprezentowałam lot w Lesznie. Szczerze to on ma zawsze wszytko i ciężko wymyślić coś oryginalnego. W dodatku jego mamusia na urodziny czy inne okazję kupuję mu tak drogie prezenty, że nie da rady jej przebić. Ale ten lot chyba dał radę i w końcu dla mnie było 1:0 w pomysłowości! :)

#52 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 591 postów

Napisano 22 wrzesień 2017 - 18:22

Fajnym, a zarazem przydatnym prezentem są perfumy, fajne i nie drogie znajdziesz na stronie http://www.dariss.pl/

#53 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 09:36

A zatem uważasz, że fajne perfumy są fajnym pomysłem?

#54 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 08 październik 2017 - 11:48

Zależy czym sie interesuje. Jeżeli chciałby dobry program antywirusowy do komputera to warto postawić na g data. Sam go używam i jest najlepszy. A można go zamówić w sklepie klucz system.

#55 kasia90

kasia90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 17 październik 2017 - 13:41

Polecam zabranie chłopaka razem ze znajomymi do escape roomu, super zabawa! Potem można się wybrać na piwo i podzielić wrażeniami :)

#56 Guest_gabii43

Guest_gabii43
  • Goście

Napisano 17 październik 2017 - 21:23

A może zegarek bardzo fajne są na e-zegarek kupowałam ostatnio właśnie na urodziny tacie zegarek taki droższy dałam za niego ok 800zł no ale markowy także i tak cenowo dużo taniej niż bym zapłaciła w sklepie stacjonarnym 

#57 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 610 postów

Napisano 18 październik 2017 - 21:56

Jeśli nie masz zbyt wielu środków, organizacja wyjazdu nie jest dobrym pomysłem. Lepiej zdecydować się na jakiś podarunek. Możesz kupić coś zabawnego, na przykład oferowany przez http://4gift.pl/ uciekający budzik :-).

#58 Guest_Ania

Guest_Ania
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 18:13

Ja mojemu chłopakowi w tym roku kupowałam z okazji jego urodzin zegarek. Bardzo mu się podobał taki z motywem moro, więc podarowałam mu taki: domczasu.pl/zegarki-timex/19073-zegarek-timex-expedition-tw4b06600.html. Dobra firma i cena jest na prawdę świetna :)

#59 monika8

monika8

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 21 październik 2017 - 11:14

Dla kazdego cos fajnego sie znajdzie :)

#60 edi_9

edi_9

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 13:17

Mój chłopak to maniak komputerowy i chcę mu kupić jakiś gadżet. Myślałam o karcie graficznej, którejś z tych https://www.morele.n...cyfikacja/5396/. Na pewno chłopak, by się ucieszył, bo już od dłuższego czasu mówi o niej. Co myślicie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych