Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rekrutacja za pomocą agencji zatrudnienia - ile kosztuje?

wróć do serwisu Kadry 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516001 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 18:44

Rekrutacja za pomocą agencji zatrudnienia może okazać się mniej kosztowna i czasochłonna od samodzielnego przeprowadzania procesu pozyskiwania nowych pracowników. Kiedy warto skorzystać z usług agencji pośrednictwa pracy?

Powrót do artykułu: Rekrutacja za pomocą agencji zatrudnienia - ile kosztuje?

#2 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 18:44

Cóż za marnotrawstwo czasu. Przeczytałam cały artykuł po to, by ostatecznie nie dowiedzieć się niczego na temat choćby przybliżonych kosztów takich usług. Wypadałoby podać chociaż widełki.....

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 21:28

Cóż za marnotrawstwo czasu. Przeczytałam cały artykuł po to, by ostatecznie nie dowiedzieć się niczego na temat choćby przybliżonych kosztów takich usług. Wypadałoby podać chociaż widełki.....

Za to masz wyjaśnione, dlaczego nawet w przybliżeniu nie można takich kosztów podać. Tyle, że pewnie nie doczytałeś artykułu do końca lub nic z niego nie zrozumiałeś.

#4 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 81 postów

Napisano 17 listopad 2016 - 14:17

Nie jest to chyba aż takie drogie ale na pewno dzieki temu uda Ci się zatrudnić bardziej doświadczonych pracowników, którzy zostaną odpowiedni dobrani do swojego stanowiska. Z tego co słyszałam to firma Most Wanted http://www.mostwanted.pl/   pomaga przeprowadzić właśnie takie rekrutacje. 

#5 Guest_darekR

Guest_darekR
  • Goście

Napisano 08 luty 2017 - 18:41

my korzystaliśmy z uslug talentica.pl i bardzo byłem zadowolony bo w przeciwienstwie do innych agencji oni faktycznie weryfikuja i rozmawiaja z kandydatami...

#6 Guest_grx

Guest_grx
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2017 - 10:58

jeszcze nie spotkałem się z agencją w której rekruter potrafił odpowiedzieć na pytanie techniczne dotyczące pracy, mało tego nie znał tematu o czym mowa, więc na jakiej podstawie przebiega weryfikacja kompetencji????

#7 hannaa89

hannaa89

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaRzeszów

Napisano 18 czerwiec 2018 - 12:19

Taka rekrutacja jest z pewnością wygodniejsza dla firmy, łatwiej też znaleźć wykwalifikowanego pracownika, więc chyba warto. Inną opcją jest wynajęcie pracownika z agencji pracy - wtedy wszystkie formalności związane z rekrutacją i zatrudnieniem przechodzą na nią. Na http://www.pracowici.pl/możliwy jest taki leasing pracowniczy w Krakowie - znajdą kandydata na niemal każde stanowisko.

#8 Guest_ania22

Guest_ania22
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 23:10

Bardzo rzetelna firma rekrutacyjna ASTA Work , na rynku od 2014 r www.astawork.pl praca w Niemczech, praca w Austrii oraz Holandii, branża hotelarska, produkcyjna, budowlana i wiele innych. Miłe panie rekruterki oraz wsparcie również po wyjeździe do pracy !

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych