Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Zasiłek macierzyński własna działalność

wysokość zasiłek własna działalność gospodarcza macierzyński zwolnienie lekarskie zus

wróć do serwisu Księgowość Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mrugalka

mrugalka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2016 - 07:30

Witam,

obecnie jestem w trzecim miesiącu ciąży i pracuję w ramach umowy o dzieło. Gdy poinformowałam pracodawcę o moim stanie, zaproponował mi założenie własnej działalności gospodarczej i podpisanie umowy o współpracy - powiedział, że dzięki temu po urodzeniu dziecka, będzie mi przysługiwał zasiłek macierzyński. Próbowałam znaleźć informacje na temat jego wyskości, jednak trafiłam tylko na strony nieaktualne, bądź informujące, że obecnie wysokość tego zasiłku jest bardzo mała. W związku z tym bardzo proszę o pomoc - od czego zależy wysokość zasiłku i jak wysoki będzie, jeśli będę pracowała do końca ciąży? Czy jeśli konieczne będzie zwolnienie lekarskie, to jak to wpłynie na wyskość zasiłku? Może istnieje jakiś wzór, na podstawie którego mogłabym go sobie obliczyć? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wysokość, zasiłek, własna, działalność, gospodarcza, macierzyński, zwolnienie, lekarskie, zus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy