Skocz do zawartości

Zdjęcie

oświadczenie o przyjęcie mandatu za kolizje drogową w celu uniknięcia rozprawy sądowej

mandat kolizja drogowa przyjęcie mandatu bez sprawy sądowej

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 budowlaniec

budowlaniec

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 12:00

Witam serdecznie,

Bardzo proszę o pomoc . Jakiś czas temu brałem udział w kolizji drogowej, która zakończyła się wezwaniem Policji na miejsce zdarzenia. Panowie Policjanci uznali, że sprawa nie jest do końca jasna, kto jest poszkodowanym a kto sprawcą, wobec czego zostanie wszczęte postępowanie i o wynikach  zostaniemy poinformowani w przeciągu kilku tygodni. Dostałem pismo od policji, że to ja zostałem uznany za sprawcę i zaproszono mnie na komendę. Na miejscu oczywiście nie zgodziłem się z opinią policji, gdyż jestem przekonany o swojej niewinności. W efekcie sprawa została skierowana do sądu. 

Aby uniknąć rozprawy sądowej chciałbym się poddać karze mandatowej , słyszałem ,że wystarczy złożyć wniosek lub oświadczenie o takim poddaniu się . Jak to wygląda ? Czy jest jakiś odpowiedni wzór lu zapis w jaki sposób wypełnić taki dokument ????

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mandat, kolizja drogowa, przyjęcie mandatu, bez sprawy sądowej

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych