Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sprawozdanie finansowe według UOR

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Markus82

Markus82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 lipiec 2016 - 11:48

Witam serdecznie,

piszę pracę dyplomową dotyczącą sprawozdania finansowego według ustawy o rachunkowości.
Muszę opisać jakieś sprawozdanie finansowe sporządzone zgodnie z ustawą o rachunkowości.

Moje pytanie to:

Gdzie mogę znaleźć wykaz sprawozdań PDF na podstawie, których mógłbym znaleźć takie sprawozdania i jakieś sobie wybrać?

Wyczytałem że sprawozdania nie sa juz oglaszane w Monitorze Polskim B tylko w Monitorze Gospodarczym i Sądowym.

Ale jakoś na tych stronach nie mogłem znaleźć tych sprawozdań w formie PDF. Muszą to być koniecznie sprawozdania na podstawie UOR.

Bardzo proszę o pomoc, bo na prawdę nie mogę już tego sam znaleźć...

Założyłem nawet konto na stronie imsig ale tam nie znalazłem PDFów tylko wzmianki o wpisach do KRS

Pozdrawian
Markus82

#2 Daanula

Daanula

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 lipiec 2016 - 06:53

http://www.mf.gov.pl...&groupId=764034

sprawozdania finansowe to bilans, RZIS, zestawienie zmian w funduszu. A te masz w pdf-ie w linku

#3 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2018 - 11:12

Dzięki, mi też się to przyda!

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

#4 KamilaZ

KamilaZ

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2018 - 11:12

;)

biuro rachunkowe kadry i płace warszawa BPG to zespół specjalistów, którzy zadbają o Twoich pracowników poprzez znajomość się na prawie pracy oraz dokumentacji kadrowej i płacowej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych