Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam prezentu dla żony

92 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 471 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 09:08

Witam Czy ktoś tutaj może mi podsunać pomysł na prezent dla zony ? ;) Zbliża się nasza rocznica i chciałbym jej coś wyjątkowego podarować/

#2 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 09:10

Napisz co lubi, co robi, jaki masz budżet. To może trochę pomóc  smile.png

#3 Guest_Jurek

Guest_Jurek
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 09:12

Nie mogę edytować wcześniejszego wpisu ale przyszedł mi do głowy pomysł na jakiś karnet do kosmetyczki albo na masaż. Mogłaby spokojnie sobie podejść w dowolnie wybranym terminie i byłoby to coś tylko dla niej.

#4 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 11:09

Do jakich funduszy? Moze napisz czym się interesuje zona oraz pzede wszystkim to ile chcesz wydać na prezetn to będzie Ci łatwiej doradzić bo tak bez tych informacji ciężko jest Ci cokolwiek na pomysł podsunąć...
Poza tym ni wiem czy szukałeś w sieci. Sa katalogi z prezentami. Na przykład tutaj: http://www.goodies.p...ezenty-dla-zony. Możesz sobie tam sam czegoś poszukać.

Jeśli możesz się szarpnąć na cos droższego to może zastanów się nad zorganizowaniem jakiegoś wyjazdu? Taki wypad mogłby Wam dużo dać. Nieco odświeżylibyście swój związek.
Pozdrawiam. 

sisi

#5 sosenka87

sosenka87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 13:25

Ty najlepiej chyba żonę znasz i wiesz co lubi :) Jedna kobieta się ucieszy z biżuterii, jedna z kolacji, a jeszce inna z wycieczki :)

#6 darialaskowska

darialaskowska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 16:45

Może coś fajnego z ubrania?

#7 Guest_Kerri

Guest_Kerri
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 09:24

A coś ze sprzętu do pielęgnacji? Suszarka, depilator itd.? Ja od kilku miesięcy używam fajnej suszarki z jonizacją od Panasonic. Działa fajnie, bo dzięki jonizacji włosy się nie puszcza, są bardziej gładki i jakby lepiej nawilżone, nie wysusza tak jak zwykła suszarka. Prezent praktyczny, ale fajny, ja takie lubię. 

#8 Tymoteusz1

Tymoteusz1

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 15 sierpień 2016 - 22:50

Fajne są te pomysły. Faktem jest to, że akurat w przypadku kobiet nie ma problemu z wymyśleniem dla nich odpowiedniego prezentu, bo do wyboru jest mnóstwo rzeczy. Ja aktualnie zastanawiam się nad takim zakupem jak listonoszka skórzana. bo moja żona zwraca dużą uwagę na to, co na siebie ubiera. Myślę, że akurat taki prezent spodobałby się każdej kobiecie. Zresztą zróbcie, jak uważacie. Przecież to Wy znacie najlepiej Wasze kobiety.

#9 trondek23

trondek23

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 22 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 23:44

Chyba perfumy będą najlepszym prezentem.

Najlepszy ranking chwilówek.

#10 Kaja47

Kaja47

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 sierpień 2016 - 22:39

Bilet do spa będzie zachwycona ;)

#11 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 09 wrzesień 2016 - 12:42

Jak żona lubi być modna, to może jakiś ciuch? Kobiety zazwyczaj uwielbiają takie rzeczy. Niedawno widziałam całkiem ładny wybór sukienek wyjściowych, które mogłyby się nawet sprawdzić jako prezent.

#12 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 10:52

Kup żonie jakiś przydatny prezent. 

#13 Wertyma

Wertyma

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaDąbrowa Górnicza

Napisano 22 wrzesień 2016 - 20:48

Mi się wydaje, że najlepsza będzie biżuteria. O takie http://www.viadem.pl...gwiazd-585.html klasyczne kolczyki z pewnością każdej mamie się spodobają. To jest uniwersalny prezent i na lata. 

#14 Guest_Armanii

Guest_Armanii
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2016 - 21:13

kup żonie super depilator laserowy będzie miała spokój na kilka dobrych tygodni z depilacją, ja jak mojej kupiłem to piszczała z radości xD a przy użytkowaniu krzyczała, ale ogólnie zadowolona hehe, kupowałem na avans.pl, prezent spoko bo chwali się koleżanką.

#15 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 30 wrzesień 2016 - 09:06

Ja mam zamiar żonie zafundować kilka zabiegów kosmetycznych ale na urodziny.

#16 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 13:21

A może jakiś wyjazd? W tamtym roku pojechaliśmy do Szczecina (mojej żony ulubione polskie miasto) do Hotelu Dana, wybrałem ten hotel ze względu na SPA, bo zona bardzo chciała odpoczać smile.png A sam hotel bardzo przypadł jej do gustu. Była bardzo zadowolona z wyjazdu.

#17 Guest_Wrecki

Guest_Wrecki
  • Goście

Napisano 17 październik 2016 - 15:13

Zegarek? Solidny zegarek to fajny prezent bo i praktyczny i jak zegarek ozdobny to jest na czym oko zawiesić a taki upominek to coś na lata.  Około miesiąca temu kupiłem żonie zegarek przez stronę internetową zegarki-japonskie. Ozdobny właśnie, biżuteryjny i o to nam chodziło, wygląda pięknie a japończyki to solidne zegarki. 

#18 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 29 październik 2016 - 15:14

Myślę, że bielizna będzie najlepszym prezentem. Co jakiś czas kupuję ze strony http://orirose.pl/ bo oni mają porządną bieliznę korygującą sylwetkę. Mają też taką ,która redukuje cellulit , a ich pasy poporodowe są na prawdę skuteczne :) Świetny prezent 

#19 czar82

czar82

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 21:36

Prezentem dla żony, z powodu którego Ty również będziesz się cieszył jest zdecydowanie bielizna. Nie ma to jak popatrzeć na kobietę w seksownych ciuszkach. Ja inspiracji na takie okazje szukam tutaj: https://obsessive.co...ulki-i-sukienki To jeden z takich prezentów, które zdecydowanie zdrowo podgrzewają atmosferę w związku - nawet w takim, w którym wydaje się, że chwile największych uniesień już za nim.

#20 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1786 postów

Napisano 24 listopad 2016 - 09:19

Obserwujcie Prezent Marzeń - dobrych okazji nie brakuje. Może lepiej szukać czegoś klimatycznego. Jazda Ferrari, ale pod kobietę to bardziej jakieś SPA. Sądzę, że taki pomysł będzie po prostu zdecydowanie o wiele lepszy, przynajmniej tak uważam. Wasze klimaty?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy