Skocz do zawartości

Zdjęcie

Narożnik – czy nadaje się do spania?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102540 postów

Napisano 02 lipiec 2016 - 00:34

Opcji spania jest wiele, do wyboru mamy łóżka sypialne, różnego rodzaju wersalki i narożniki. Narożnik jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Wiele modeli dostępnych w sklepach meblowych poza funkcją siedzenia ma także funkcję spania. Czy jednak narożnik nadaje się do spania? Zdania są podzielone.

Powrót do artykułu: Narożnik – czy nadaje się do spania?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2016 - 00:34

Oczywiście, że tak.

#3 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 636 postów

Napisano 07 lipiec 2016 - 20:00

Uważam, że warto zainwestować w narożniki z funkcją spania. Czasem bowiem się to przydaje. Na pewno można tutaj zapytać o ofertę. Mają wiele ciekawych i godnych uwagi propozycji. Na szczególną uwagę zasługują narożniki skórzane.

#4 Szymon507

Szymon507

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 12 wrzesień 2016 - 11:52

Ja szukałem narożniki do salonu, ale nie do rogu tylko jako zakątek telewizyjny. Ale jak to zwykle bywa wujek Google, kilkanaście minut klikania i gotowe.

#5 Guest_bazykkk

Guest_bazykkk
  • Goście

Napisano 19 luty 2018 - 17:41

Świetnej jakości materiał ma narożnik fox z meblosfera24.pl , rzeczywiście materiał świetny i wykończenie w każdym detalu

#6 Guest_Ebina

Guest_Ebina
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 00:25

Nadaje się, przecież ma taką funkcję. Jednak jeśli ma się możliwość, to nic nie zastąpi odpowiednio dobranego materaca. Sama niedawno zmieniłam właśnie narożnik na łóżko z materacem, znajomi kupili materac firmy Sheepo i bardzo chwalili, więc też zdecydowaliśmy się poszukać właśnie na ich stronie. Mają intuicyjną nawigację i konkretną, niewielką ilość modeli do wyboru (co jest ogromnym plusem!), więc wybór materaca nie był trudny.  Postawiliśmy na materac sprężynowy Leon, rewelacyjnie dostosowuje się do pozycji ciała dzięki temu, że jest zbudowany ze sprężyn kieszeniowych z dodatkową warstwą pianki lateksowej, więc elastyczność jest wysoka. Naprawdę dobrze się śpi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy