Skocz do zawartości

Zdjęcie

Studia, kurs, a może samodzielne douczanie?

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#21 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 08:40

Szkoda, że w wielu szkołach prywatnych różnie wygląda sytuacja z poziomem kształcenia.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#22 anna00

anna00

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 październik 2018 - 09:50

Hej, jeśli chce się poszerzyć swoją wiedzę ze studiów, warto postawić na kursy. Sama tak zrobiłam i zapisałam się na szkolenie z metody iAML. Dowiedziałam się między innymi o tym, jaka obowiązuje obecnie procedura przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Szczegółowo poznałam przepisy, dzięki czemu teraz mogę je wykorzystywać w swojej pracy i pomagać wdrażać je swoim klientom. Byliście kiedyś na podobnych kursach? :)

#23 friskies

friskies

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 październik 2018 - 12:28

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Z całą pewnością przydadzą mi się one :)

To, co dostajesz osiągając swoje cele, nie jest tak ważne, jak to kim się stajesz, osiągając je – Henry David Thoreau

#24 Kabanosikkk

Kabanosikkk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 16 grudzień 2019 - 11:05

Hej Karolina,

myślę, że teraz Świat zmierza w takim kierunku, że studia nie są najważniejsze. W mojej firmie często to doświadczenie jest ważniejsze niż zdobyte wykształcenie wyższe. Uważam, że uczestnictwo w kursach, szkoleniach, a nawet konferencjach, to ogromny plus dla każdego.

Sam niedawno robiłem szkolenie ISTQB, ponieważ staram się przekwalifikować w obrębie tej samej firmy. Nauczyłem się fajnych rzeczy i też po zdobyciu certyfikatu wiem, że szef działu będzie na mnie lepiej patrzyć. 

#25 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 773 postów

Napisano 18 grudzień 2019 - 09:59

Osobiście polecam szkolenia, ostatnio byłam w firmie https://deltatraining.pl/na kursach i jestem zadowolona. Szkolenia z komunikacji, na których była kilka dni temu wniosły wiele do mojego życia, jestem teraz bardziej otwarta do ludzi.

#26 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 26 grudzień 2019 - 14:32

Im więcej nauki tym lepiej - tak jest zawsze. Więc sięgaj po tyle, ile jesteś w stanie :)

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#27 rebiton34

rebiton34

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 24 styczeń 2020 - 07:27

Ja stawiałbym na kursy. Dają bardzo dużo możliwości i jest to bardzo atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy. Pod tym linkiem http://www.elpax.pl/...ek-szkoleniowy/ możesz znaleźć różnego rodzaju profesjonalne szkolenia. Jest to jeden z najlepszych ośrodków szkoleniowych. Zobacz sobie ich opinie w internecie i zdecyduj się na najlepszą opcję. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych