Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zmiana adresu zameldowania – krok po kroku

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 12:37

Jak się przemeldować? Jakie dokumenty będziemy musieli zmienić po dokonaniu przemeldowania? Czy na przemeldowanie musimy przeznaczyć cały dzień? Czy wszystko załatwimy w jednym urzędzie? Zobacz na co zwrócić uwagę i co ze sobą zabrać dokonując przemeldowania.

Powrót do artykułu: Zmiana adresu zameldowania – krok po kroku

#2 Guest_erw

Guest_erw
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 12:37

"Jeżeli jednak zdecydujemy się na wymianę dowodu" błąd!! Zmiana adresu nie jest powodem wystarczającym do zmiany dowodu. Dzisiaj byłem w UM i Pani odesłała mnie z przysłowiowym kwitkiem.

#3 Guest_anty

Guest_anty
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2016 - 20:01

Ta konieczność wymiany prawa jazdy to debilizm do kwadratu! Chory kraj! Sto złotych w błoto przez pazerność rządzących i urzędasów i jakiegoś łosia, który wymyślił, że musi tam widnieć adres zameldowania. W nowych dowodach takiego adresu nie ma, więc po co on na prawku?!?

#4 Guest_qwerty

Guest_qwerty
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 11:40

Ta konieczność wymiany prawa jazdy to debilizm do kwadratu! Chory kraj! Sto złotych w błoto przez pazerność rządzących i urzędasów i jakiegoś łosia, który wymyślił, że musi tam widnieć adres zameldowania. W nowych dowodach takiego adresu nie ma, więc po co on na prawku?!?

" A to Polska właśnie "

#5 Guest_zoj

Guest_zoj
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 22:43

a jak nie wymienię prawka, to co? w dowodzie nie ma zameldowania, więc przy kontroli chyba nie wyjdzie, a jak wyjdzie to dalej, ciekawe?

#6 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 20:31

a jak nie wymienię prawka, to co? w dowodzie nie ma zameldowania, więc przy kontroli chyba nie wyjdzie, a jak wyjdzie to dalej, ciekawe?

no właśnie? też mnie to bardzo interesuje. U mnie zmnienił się adres choć mieszkam w tym samym domku jednorodzinnym i na tej samej działce, tylko sobie miasto z drogi dojazdowej zrobiło ulicę z nazwą i już nowy  adres gotowy. A może urząd miasta pokryje koszty wymiany bo przecież ja nie miałam żadnego wpływu na takie zmiany, heheh? tylko kto będzie chciał mnie słuchać:-(

#7 Guest_Przemysław G.

Guest_Przemysław G.
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2017 - 07:51

Właśnie dzwoniłem do Wydziału Komunikacji w Łodzi w tej sprawie. Pani powiedziała mi że powinienem w sekretariacie złożyć odręcznie napisane pismo mówiące o zmianie adresu zameldowania i to wszystko. Na pytanie co w przypadku kontroli policji, otrzymałem informację, że jeżeli policjant będzie bardzo nadgorliwy to wlepi mandat za niedopełnienie obowiązku ustawodawcy o zmianie dokumentu, lub nie zrobi nic opierając się na ogólnych zasadach takich jak nie podawanie adresu na dowodzie osobistym itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych