Skocz do zawartości

Adwokat Tczew

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Nosowski

Guest_Nosowski
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 18:34

Witajcie.

Pilnie potrzebuje dobrego i solidnego adwokata z Tczewa.

Koło pracy mam kancelarię Cejrowskiego - ktoś coś może na ich temat się wypowiedzieć.

Jak nie to jakiś inny?

Z góry dziękuje za odp.

#2 Guest_ZTCzewa

Guest_ZTCzewa
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 19:02

Jakiego rodzaju sprawa - może pomogę.

#3 Guest_Nosowski

Guest_Nosowski
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 14:25

Rozwód. Żona, mam nadzieje ex już, chce całkowicie zrzucić na mnie winę i wziąć alimenty. Nie chce na to pozwolić.

#4 Guest_Tadek

Guest_Tadek
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2016 - 11:36

Kolego, jeśli chodzi o rozwód to sprawdź kancelarię Cejrowskiego. Ten adwokat jest dobry w sprawach rozwodowych. Moją wygrał. A nawet wykazał faktyczną winę żony. Bardzo miły i sympatyczny, więc z pewnością Ci pomoże. Dużo też nie kosztuje.

#5 Guest_Agata

Guest_Agata
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2016 - 09:45

No ja przyznam rację. Cejrowski to ekspert w trudnych sprawach. Dobrze sobie radzi nawet w burzliwych sytuacjach. Jest niewzruszony dzięki czemu spokojnie podchodzi do każdej sprawy. www.cejrowski.pl

#6 Guest_August

Guest_August
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 13:50

Pan Andrzej Cejrowski prowadził moją sprawę spadkową. Fakt nie rozwód ale zgodzę z osobami tu piszący i polecającymi. Jest godny uwagi, jak cała kancelaria. Świetnie dają sobie radę w sądzie.

#7 Guest_Marynarz

Guest_Marynarz
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 23:56

Ja również polecę kancelarię Cejrowskiego. Moją sprawą zajmował się pan Andrzej Cejrowski, sprawa rozwodowa. Nie daliśmy się byłej żonie. Jak jakieś problemy z prawem, zawsze polecam tę kancelarię.

#8 Guest_Henio

Guest_Henio
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2016 - 21:53

Wow tyle osób już piszę o tej kancelarii. Nie dziwie się jak są dobrzy w tym co robią. Ja również polecam. Moją sprawą się zajmowali i bardzo szybko sobie poradzili. Wystarczyła jedna rozprawa w sądzie i koniec. Polecam, w szczególności pana Pawła. cejrowski.pl

#9 Guest_Tomek Krason

Guest_Tomek Krason
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 23:25

Ja również mogę polecić kancelarię Cejrowskiego. Solidnie i konsekwentnie działają. Właściwe podejście do klienta.

#10 Guest_Szymek

Guest_Szymek
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2016 - 23:42

Ja również mogę polecić kancelarię Cejrowskiego. Solidnie i konsekwentnie działają. Właściwe podejście do klienta.

Dokładnie. Kancelaria Cejrowskiego zasługuje na to aby ją chwalić. Działają sprawnie, szybko i skutecznie. Korzystałem i jestem bardzo zadowolony.

#11 Guest_arydz

Guest_arydz
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 15:06

Ja pracowałem z adwokatem Pawłem Cejrowskim. Prowadził moją sprawę rozwodową. Bardzo konsekwentny. Jak mało kto. A przy tym spokojny i cierpliwy. Podobało mi się jego podejście na sprawie. Raz dwa i po sprawie. Dziękuje mu i polecam.

#12 Guest_Kamyk

Guest_Kamyk
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 22:41

Wielu zwolenników. Ostatnio i ja dołączyłem do nich. Miałem rozwód, tak do końca nie wiem nawet czemu, myślałem że wszystko między nami ok, ale jednak nie... Pan Cejrowski zajął się moją sprawa tak, że sam nie musiałem nic robić. Było mi to bardzo na rękę.

#13 Guest_Sepra Robson

Guest_Sepra Robson
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 12:27

Ja również długo poszukiwałem dobrego adwokata w okolicach Tczewa. Akurat kiedyś kolega polecił mi właśnie Cejrowskich. Jako że termin rozprawy się zbliżał, nie miałem wyjścia i musiałem iść do jakiegoś więc poszedłem do tych poleconych przez kolegę. Kancelaria Cejrowski... Lepiej za to trafić nie mogłem. Naprawdę solidnie podchodzą do sprawy. Cuda które moja żona nawymyślała, udało im się wszystkie obalić. cejrowski.pl

#14 Guest_Jasek

Guest_Jasek
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 15:11

U Cejrowskiego byłem dość dawno, ale nie zapomniałem jak bardzo mi pomógł. Złoty adwokat. Byłem oskarżony o coś czego nie zrobiłem, dość ciężko było udowodnić że nie moja wina itd.Ale na całe szczęście sprawy podjął się właśnie adwokat  Cejrowski i oczyścił mnie z zarzutów.

#15 Guest_Meliska

Guest_Meliska
  • Goście

Napisano 01 marzec 2017 - 15:11

Potrzebowałam pilnej porady odnośnie spraw rodzinnych. Chciałam odzyskać alimenty na dziecko, które jego tatuś miał płacić, bo czas najwyższy.  Nie miałam zbytnio do kogo się zgłosić więc udałam się po poradę do adwokata. Traf chciał że trafiłam na kancelarię Cejrowskiego. Nie dziwie się, że piszecie że to złoty człowiek. Pomaga każdemu.

#16 Guest_oseska

Guest_oseska
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 10:40

Potrzebowałam pilnej porady odnośnie spraw rodzinnych. Chciałam odzyskać alimenty na dziecko, które jego tatuś miał płacić, bo czas najwyższy.  Nie miałam zbytnio do kogo się zgłosić więc udałam się po poradę do adwokata. Traf chciał że trafiłam na kancelarię Cejrowskiego. Nie dziwie się, że piszecie że to złoty człowiek. Pomaga każdemu.

Dobry adwokat. Potrafi wysłuchać i pomóc w każdej sytuacji. Podczas rozmowy  z nim trudno nie odnieść wrażenia, że ma olbrzymią wiedzę i tak faktycznie jest.

#17 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 03 maj 2017 - 14:57

Witam,
nt. kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam do moich artykułów na Tym Portalu.
dr Arletta Bolesta
adwokat kościelny

#18 Guest_Kaja

Guest_Kaja
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 12:51

W Tczewie nie masz wyboru dobrych adwokatów.

Jedynie Adwokat Cejrowski, który ma kancelarię na Słowackiego ma 20-letnie doświadczenie. Moją sprawę właśnie on prowadził. Dostałam na niego namiary od kumpla, który prowadzi firmę i tylko ta osoba mi przychodzi na myśl.

#19 Guest_beta

Guest_beta
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 18:57

To prawda, pan Cejrowski świetnie sobie poradził z moją sprawą, choć nie należała do najłatwiejszych. Ciężko dyskutować z jego doświadczeniem. Prawo karne to zdecydowanie jego konik. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych