Skocz do zawartości

Poradnictwo prawne online

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 11:09

Czy ufacie czemuś takiemu, może z jakiegoś konkretnego korzystacie?

#2 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 15:16

Ja nie byłam pewna, ale zwróciłam się z drobnymi rzeczami do kancelarii Meritum i bardzo sobie chwalę. To niezwykle wygodna opcja, można wszystko załatwić mailowo – biuro@poradyprawne-kancelaria.pl. Mogę spokojnie polecić smile.png

#3 RamseyG

RamseyG

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 19:45

a słyszeliście coś pozytywnego  o http://leas.pl ? 

#4 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 14 grudzień 2016 - 14:56

Poradnictwo prawne online staje się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach, tak samo jak nauka online przez internet. Wiele ludzi nie chce tracić czasu na wychodzenie z domu, ale przy poważnych problemach według mnie jest to błąd. Warto się spotkać z odpowiednim Radcą Prawnym jeśli macie problemy prawne lub chcielibyście odzyskać swoje pieniądze z tytułu ubezpieczeń, zadośćuczynień. Ja ostatnio sam próbowałem takich porad online, ale to była w większości strata czasu. Dopiero wizyta w gabinecie Artura Klimkiewicza mi pomogła w zakresie ubezpieczenia komunikacyjnego http://wieksze-odszkodowanie.pl/ świetny fachowiec, ma bardzo dobre podejście do ludzi.I co najważniejsze jest z tą kancelarią niezły kontakt 518 445 012 / 503 138 356 wystarczy jeden telefon i można umówić się na darmowe porady prawne, to lepsze niż porady online !

Szukacie dobrej pożyczki ? Interesują was tylko najlepsze oferty z szybką decyzją o udzieleniu pożyczki i dobrym terminem spłaty pożyczki ? Jeśli TAK ! To koniecznie zajrzyjcie na pożyczka online gdzie znajdziecie mega oferty najlepszych pożyczek na rynku. Alternatywą mogą być pożyczka przez internet dla małych i dużych firm !

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 22 sierpień 2017 - 15:12

Na wyslijwezwanie.pl w moim imieniu   wysyłają  wezwania do zapłaty

#6 paulanka

paulanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 12:09

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi korzysta ze wszystkiego co on-line- zakupy, banki, nauka, czemu by nie poradnictwo? Dostęp z dowolnego miejsca na Ziemi, nie tracimy czasu ma korki/kolejki . Według mnie to bardzo wygodne rozwiązanie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych