Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brama przemysłowa Bram-Bud

wróć do serwisu Kadry 8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Romek441

Romek441

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:43

Witam proszę o pomoc, ponieważ szukam firmy, która wykona mi bramę przemysłowa do hali na wymiar. Trafiłem na Bram-Bud, wydają się ok. Czy macie może jakieś doświadczenie z tym producentem. Jestem wdzięczny za porady :)

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 183 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 19:16

Miałem kontakt z ta firmą w przypadku segmentowej bramy garażowej. Z wyników ich pracy jak najbardziej mogę być zadowolony, ponieważ realizacja na czas, brama zgodna z zamówionymi wymaganiami i montaż tak samo sprawnie i fachowo. Dlatego, jeżeli masz możliwość to kontaktuj się z Bram-Bud spokojnie ;)

#3 Qubek22

Qubek22

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 14:02

Mało jest firm, które można polecić, ale na pewno zalicza się do nich Bram-Bud. Widziałem już 2 bramy przemysłowe w ich wykonaniu i mogę tylko powiedzieć, że warto jest ich wybrać. Jeżeli Tobie też tak ją zrobią, to będziesz miał powody do zadowolenia. Pozdrawiam :)

#4 Edzia111

Edzia111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 20:18

Korzystaliśmy z ich usług  co do bramy przemysłowej segmentowej ich dużą zaletą jest, że współpracują z różnymi napędami elektrycznymi, które również fachowcy z Bram-Bud Nam dopasowali, także nie było problemu z montaże bo umówiliśmy się na konkretne terminy i wszystko w nich zostało zrealizowane. Do tego 24 miesięczna gwarancja serwisowa. Wydaje mi się, że jeszcze nie raz będziemy ich klientami. 

#5 Guest_domikos2

Guest_domikos2
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 00:15

U nas w 100% sprawdziła się brama Roletex. Innych marek niestety nie znam, więc się nie wypowiem czy są ok czy nie

#6 Guest_fikollo

Guest_fikollo
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2018 - 10:46

ja mogę też polecić Torsystem Butzbach -świetna jakość materiałów, co gwarantuje długi czas użytkowania, a do tego "opieka" ze strony serwisantów i naprawdę duży wybór bram przemysłowych różnego rodzaju

#7 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 573 postów

Napisano 25 marzec 2018 - 22:25

Brałem ich pod uwagę, jednak bardziej podpasywała mi oferta od http://wingdoor.pl/ mają trochę lepsze opinie, poza tym bogatszą ofertę, więc można śmiało wybierać z wielu produktów, przy okazji będąc pewnym jakości 

#8 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2084 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 10:04

Sprawdźcie też tego producenta bram - https://metpol-ogrod...lowe/optima-3d/

Ogólnie chodzi o to, żeby postawić po prostu na jakościowe rozwiązanie. Kupicie byle co, to wyjdzie z tego lipa. A bramy w takich warunkach tym bardziej powinny być wykonane z jakościowych materiałów. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#9 Guest_tokaj

Guest_tokaj
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 23:17

Jak zależy wam na jakości i nie chcecie przepłacać, to radzę zerknąć na stronę wcześniej wspomnianej tutaj firmy ROLETEX

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych