Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak napisać pismo do prokuratury o wcześniejsze wydanie prawa jazdy

pismo prokuratura wcześniej jak

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Kamil123456

Kamil123456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 10:22

Witam serdecznie.

Przejdę od razu do sedna sprawy, mianowicie....

W zeszłym tygodniu miałem wypadek niestety spowodowany 100% z mojej winy. Jak to wyglądało?
Złapałem pobocza jadąc samochodem ciężarowym(c+e) by uniknąć uderzenia prawym lusterkiem o blisko stojące latarnie przy asfalcie bardzo gwałtownie skręciłem kierownicą, nie zdążyłem odbić z powrotem i uderzyłem w osobówkę jadąc 37km/h. (osobówka prawdopodobnie miała na liczniku 70k/h+-)
Tarczkę miałem sprawdzaną - wszystko okej
prędkość miałem małą - wszystko okej
Trzeźwy - kolejny + na moją stronę
Co z osobówką i tymi ludźmi.. niestety osobówka do kasacji bo cały przód zgnieciony, kierowca złamana noga w 2 miejscach, kobieta(pasażer) potłuczona mocno.
Oboje 7dni w szpitalu, lecz kierowca najprawdopodobniej będzie 9. 
Jestem jedynym żywicielem rodziny, troje dzieci na utrzymaniu + żona.
Bardzo bym prosił o pomoc w napisaniu podania do prokuratury z podkreśleniem, że jestem jedynym żywicielem rodziny, że tylko ja pracuję na całą rodzinę, bardzo mi zależy by odzyskać jak najszybciej prawo jazdy 
Dodam jeszcze tylko, że prawo jazdy wstrzymano mi na razie na 3 tygodnie do całkowitego wyjaśnienia sprawy a potem nie wiadomo, policjanci powiedzieli mi, że mogą wstrzymać nawet do 6 miesięcy, dlatego muszę napisać te podanie i najpóźniej jutro to wysłać je do prokuratury, bo taki przestój z pracą w moim przypadku może być naprawdę krytyczny dla rodziny.
Z góry bardzo dziękuję osobą które w jakiś sposób postarają mi się pomóc.  

#2 Kamil123456

Kamil123456

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:29

Nie chodzi o to, ze szukam strony na ktorej ktos za mnie to napisze, bardzo pomocne były by nawet same punkty jakie mam spełnic po kolei w pisaniu  tego pisma.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pismo, prokuratura, wcześniej, jak

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych