Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie na życie

wróć do serwisu Księgowość 16 odpowiedzi w tym temacie

#1 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 11:29

Macie ubezpieczenie na życie? Korzystacie z takiego?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 12:24

Macie ubezpieczenie na życie? Korzystacie z takiego?

Mamy, ale nie korzystamy, bo będziemy mogli skorzystać z niego dopiero po własnej śmierci. I nie my, a nasza rodzina odbierze za nas pieniądze.

#3 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 480 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 16:19

Nie do konca, jest to tez ubezpieczenie na CC, czyli ciężką chorobę.

#4 Guest_Wiktor

Guest_Wiktor
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 22:31

Ja od 3 at wykupuję w pakiecie pracowniczym w compensa. Kwoty są całkiem znośne, a oferta konkurencyjna. Wcześniej ze znanej firmy na W nie byłem zadowolony.

#5 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 19:43

Wiktor a takie ubezpieczenie w Compensa to ile Cię kosztuje? Co masz w ramach tej oferty?

#6 Guest_malwa

Guest_malwa
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 18:30

Korzystam , mam wykupione ubezpieczenie w compensa - na życie i dożycie- dodatkowo gwarantuje mi ono że po ukończeniu 66lat , będę mógł wypłacać określoną sumę . Coś w rodzaju dodatkowej emerytury.

#7 żaba86

żaba86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 07:25

Ja mam możliwość wykupienia w pracy dodatkowe ubezpieczenia. Zastanawiam się nad tym.

#8 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 19 maj 2017 - 13:42

Dobrze że temat jest "ubezpieczeniowy", może coś poradzicie na mój dylemat. Dwa lata temu kupiłem samochód, 12-letnią toyotę sprowadzoną z Niemiec i ubezpieczyłem ją w firmie Mtu24 - http://www.mtu24.pl/ . Chwalę sobie współpracę z tym ubezpieczycielem, składka jest relatywnie niska, a jak miałem jakieś pytania do umowy ubezpieczeniowej, to zawsze mogłem zadzwonić bądź zamailować i wszystko wyjaśnili. Tymczasem od jakiegoś czasu namawiają mnie na dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków. Początkowo byłem co to do tego pomysłu nastawiony sceptycznie, ale nie jestem już osobą najmłodszą (65 lat), więc może warto? Podpowiecie coś?

#9 exitdoorpl

exitdoorpl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 27 lipiec 2017 - 17:48

Chyba warto się ubezpieczać. Ale warto przejrzeć warunki.

#10 rycerzyk

rycerzyk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 lipiec 2017 - 20:34

Szczerze mówiąc, to kompletnie się na tym nie znam... Nie jestem w stanie pomóc...

Szczerze mówiąc, to kompletnie się na tym nie znam... Nie jestem w stanie pomóc...

Nigdy nie należy być pewnym, że życie nasze dobiega już kresu

#11 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 31 lipiec 2017 - 15:06

Nieprzypadkowo tyle osób decyduje się na ubezpieczenie prywatne. Po pierwsze wcale nie wiąże się to z dużymi kosztami, a poza tym ludzie chcą mieć dodatkowe zabezpieczenie. Nie sposób przewidzieć przyszłości, a przecież zdarzenia losowe mają miejsce i mogą któregoś dnia dotrzeć właśnie nas i niekoniecznie będzie to coś pozytywnego. Na ogół najbardziej się obawiamy o nasze zdrowie i słusznie, bo jego nie da się kupić na sklepowej półce, a szkoda, bo byłoby nam znacznie prościej.

#12 Guest_eww

Guest_eww
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 13:50

Teraz chyba każdy ma jakieś dodatkowe ubezpieczenie bo czasy są strasznie niepewne. Ja nawet dziecku wykupiłam polisę w  aegon.pl/Strona-glowna/Edukacja/Oferta-produktowa/Produkt-edukacyjny/Program-Finansowania-Studiow która pozwala na finansowanie studiów w Polsce i za granicą

#13 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 557 postów

Napisano 19 październik 2017 - 10:53

U mnie jest ubezpieczenie pracownicze, nawet nie muszę nic płacić na nie

#14 Guest_following

Guest_following
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 09:38

Ja posaidam ubezpieczenie na życie i dożycie Wymarzone Perspektywy w Raiffeisen Polbank. Oferta ważna do 80 roku życia, bardzo korzystne warunki, nie jest drogie, dla mnie jedna z najlepszych ofert na rynku.

#15 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 06 listopad 2017 - 13:24

kiedyś miałam ubezpieczenie w Aegonie i to był mój największy życiowy błąd. Teraz mam w Compensa i jest zdecydowanie lepiej.

#16 Guest_Online Ekspert Compensa

Guest_Online Ekspert Compensa
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 09:41

kiedyś miałam ubezpieczenie w Aegonie i to był mój największy życiowy błąd. Teraz mam w Compensa i jest zdecydowanie lepiej.

Szanowna Pani, 

Dziękuję za opinię i zaufanie. Cieszę się, że nasza oferta spełnia Pani oczekiwania. To dla nas bardzo ważne, aby klienci byli zadowoleni z warunków ubezpieczenia, które im oferujemy. 

Pozdrawiam

Online Ekspert Compensa

#17 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 09 listopad 2017 - 18:13

ależ nie ma za co :D

Szanowna Pani, 

Dziękuję za opinię i zaufanie. Cieszę się, że nasza oferta spełnia Pani oczekiwania. To dla nas bardzo ważne, aby klienci byli zadowoleni z warunków ubezpieczenia, które im oferujemy. 

Pozdrawiam

Online Ekspert Compensa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych