Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubezpieczenie na wakacje

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 21 czerwiec 2016 - 11:24

Jadąc na wakacyjny wypoczynek ubezpieczacie się dodatkowo?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 12:26

Jadąc na wakacyjny wypoczynek ubezpieczacie się dodatkowo?

Ja nie.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2016 - 12:27

A ja tak. Zadowolony z odpowiedzi, bronsonie?

#4 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 03 lipiec 2016 - 19:41

W tym roku jadę za granicę na wakacje i wolę dmuchać na zimne. Lepiej chyba kupić takie ubezpieczenie niż w razie problemów płacić potem kilkanaście tysięcy złotych... Z tego co wiem to EKUZ nie zapewnia do końca darmowego leczenia.

#5 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 692 postów

Napisano 04 lipiec 2016 - 12:26

Ja raczej nigdy nie brałam specjalnych ubezpieczeń, ale z tego co wiem jadąc za granicę zazwyczaj te są wymagane, choć mogę się mylić.

#6 bronson

bronson

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 10 lipiec 2016 - 20:06

Wymagane czy nie, uważam że lepiej mieć. Dlatego ja wybrałem ubezpieczenie Compensa Voyage w wersji standardowej. Koszt 93zł.

#7 Guest_adela

Guest_adela
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 19:24

EKUZ nie wszystko zabezpiecza, dlatego moim zdaniem bezpieczniej wykupić dodatkoer ubezpieczenie. Compensa w tej sprawie ma ciekawż ofertę . Już trzeci urlop będę spędzała z polisą compensy

#8 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 20:19

a wątek został założony, aby wrzucać rekalmy firm ubezpieczeniowych???

#9 anka.87

anka.87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 17:39

Przed wakacjami, zanim się wyruszy w trasę, dobrze sprawdzić stan samochodu. My akurat niedawno odebraliśmy auto z serwisu, ale jak ktoś się szykuję w podróż, to lepiej mieć spokojną głowę. Taki przegląd wakacyjny nie musi być drogi, np. Honda Matraszek ma teraz promocję - 49 zł. Polecam zajrzeć na ich stronę http://hondamatraszek.pl :)

#10 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2003 postów

Napisano 02 sierpień 2016 - 09:28

Trzymajcie namiary - http://elvia.pl/ubez...zenia-podrozne/

Bardzo niska składka, a jednak wysoka suma gwarancyjna - i to powinno wam dać spokojną podróż. Nie ma się co ładować w wyjazdy z niskim ubezpieczeniem, bo jednak koszty tego mogą być kosmiczne. Wiecie ile kosztuje każda operacja ratunkowa?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#11 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 743 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 13:37

Jak jadę za granicę to się ubezpieczam. W tym roku jadę w Beskidy, więc kwestia ubezpieczenia odpada. Mam już zarezerwowane miejsce w Złotym Groniu w Beskidach hotelzlotygron.pl/ i tam jadę razem z rodziną. Byle tylko pogoda dopisała, bo na razie nie wygląda to dobrze.

Always look on the bright side of life!

#12 gadanie

gadanie

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 17 maj 2017 - 22:51

Zawsze lepiej się ubezpieczyć, ale czasami zdarzają się takie sytuacje że nawet ubezpieczeni nie pomorze.

#13 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2017 - 11:54

Z doświadczenia polecam się ubezpieczyć, bo kiedyś biuro podróży z którym miałam jechać na wakacje splajtowało dzień wcześniej. Teraz ubezpieczam się od kosztów rezygnacji, tak samo ubezpieczam bagaż w Signal Iduna, bo też mi na lotnisku zaginął... Uczę się na błędach. 

#14 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 170 postów

Napisano 23 czerwiec 2017 - 13:56

Dlatego ja wolę wszelkie wyjazdy ograniczyć do podróżowaniu po Polsce. W naszym kraju niczego nie brakuje ;)

#15 Guest_krzysztor432

Guest_krzysztor432
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2017 - 11:53

Na wyjazdy w Polsce też warto się ubezpieczyć, wtedy jak coś się wydarzy to nie płacimy. Jaki pakiet w SI kupujesz, że masz te wszystkie ubezpieczenia?

#16 adriankostk

adriankostk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 12 lipiec 2017 - 07:35

Ja zawsze na wakacje ubezpieczam dodatkowo.

#17 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2017 - 12:05

Na wyjazdy w Polsce też warto się ubezpieczyć, wtedy jak coś się wydarzy to nie płacimy. Jaki pakiet w SI kupujesz, że masz te wszystkie ubezpieczenia?

Jak jadę na wakacje to kupuję Bezpieczne Podróże:)

#18 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 225 postów

Napisano 14 wrzesień 2017 - 13:40

Ja jeżdżę na wakacje we własnym zakresie i dlatego zawsze ubezpieczam swój bagaż. Wiecie, na drodze mogą nas spotkać różne rzeczy, Nie kraczę, ale wolę być ubezpieczony na wypadek, jakby coś miało się stać negatywnego z moim bagażem. Korzystam z ubezpieczenia w mtu24 - http://www.mtu24.pl/...komunikacyjne/

i naprawdę nie mogę narzekać. Firma jest rzetelna i profesjonalna, otrwarta na klienta. Jak miałem jakieś wątpliwości przy podpsiywaniu umowy, to nie spuścili mnie na drzewo, ale cierpliwie wyjaśnili wszelkie wątpliwości.

#19 Guest_marcineł

Guest_marcineł
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 09:10

Jak jadę na wakacje to kupuję Bezpieczne Podróże:)

Nie wiesz czy mają jakieś zniżki dla osób do 30 roku życia? Albo może jakieś specjalne ubezpieczenie na lepszych warunkach? 

#20 Guest_Pencil

Guest_Pencil
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 20:58

Ja jako ubezpieczenie turystyczne polecam PZU Wojażer, jeździłem już na wiele, różnych wyjazdów, raz nawet miałem problemy zdrowotne, a to ubezpieczenie bardzo dobrze wspomogło mnie w leczeniu itp. Ogólnie bardzo polecam bo po prostu ani razu się nie zawiodłem, a kwota ubezpieczenia jest naprawdę śmiesznie niska.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy