Skocz do zawartości

Zdjęcie

Test Toyota Corolla 1.6 Valvematic/132 KM

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49634 postów

Napisano 20 czerwiec 2016 - 10:38

Najnowsza generacja Toyoty Corolli jest w każdym calu dojrzalsza niż poprzedniczka. Większa, lepiej wykończona, bardziej komfortowa choć wciąż skierowana do kierowców, dla których emocje podczas jazdy mają drugorzędne znaczenie.

Powrót do artykułu: Test Toyota Corolla 1.6 Valvematic/132 KM

#2 Guest_AS

Guest_AS
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2016 - 10:38

Miałem ten gówniany silnik przez 6 lat. Panie i panowie toz to wogóle nie jedzie. po dużych męczarniach sprzedałem i nie tęsknię

#3 Guest_bocian

Guest_bocian
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 09:55

Kolega z pracy ma z takim silnikiem Corolle. Bardzo ją sobie chwali, czasem jeżdże z nim tym autem, przy wyprzedzaniu nie musi się denerwować bo mocy nie brakuje a spalanie w mieście ma maksymalnie na poziomie 6l. 

#4 Guest_Wasal

Guest_Wasal
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2016 - 13:42

Bocian, bjaki piszesz albo z Toyoty jeates. Motor 1.6 132 KM wymaga non stop redukcji by jakos jechal ale pimimo wycia i tak wiele nie potrafi zdzialac. Dobrze ze w koncu Toyka wymienila go na 1.2 turbo bo i tak lepiej to chodzi od tej porazki 1.6

#5 dodretl

dodretl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 23 czerwiec 2016 - 15:57

Ciekawi mnie jak to się sprawuje na niskich obrotach. 10 sekund do setki wystarczy, ale na płynne wyprzedzanie to za mało. W sumie to wina słabego momentu na niskich obrotach. Japończycy przed turbo chyba nie uciekną.

#6 Guest_olek

Guest_olek
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 21:30

Jeśli chcecie wyprzedzac jak formuła 1 to kupcie sobie jakis sportowy wóz a odwalcie sie od 1.6 to jest inny rodzaj ludzi którzy cenią sobie spokój i niezawodność , mam tez i samóchod z 90KM i jakoś wyprzedzam i nie narzekam a 132 w toyocie w zupełności wystarczy ,chcecie 1.0 TSI lub podobne prosze bardzo ale wstyd się wypowiadac co się ma pod maską mina zażenowania i usmieszek gwarantowany i czy ma 125 czy wiecej KM gó..o mnie obchodzi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych