Skocz do zawartości

Zdjęcie

gry planszowe

wróć do serwisu Moja Firma 65 odpowiedzi w tym temacie

#61 Salvatore Conte

Salvatore Conte

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 57 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 12:44

Monopoly, czy Scrabble miała okazję grać raczej większość osób ;). Sam bardzo lubię gry planszowe i mam całkiem sporą ich kolekcję. Niektóre z gier są trudne i trzeba grać przynajmniej w kilka osób, ale zabawa w większości przypadków jest przednia. Generalnie całkiem niezłe gry planszowe ma do zaoferowania sklep Arena Gry. Mam od nich kilka produktów i jestem całkiem zadowolony.

#62 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 14 grudzień 2018 - 07:39

Gry planszowe nie kończą się ani na Monopoly, ani na Scrabble, to zdecydowanie coś więcej, nawet na imprezę ze znajomymi czy w gronie rodzinnym można zdecydować się na różne tytuły gier: http://zporadnika.pl...e-znajomymi.htm, które zazwyczaj robią furorę i po prostu dobrze się sprawdzają w każdych warunkach.

#63 boddekk

boddekk

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 12:23

Zajrzyjcie tutaj, macie naprawdę fajną możliwość w pogrania w ciekawą grę Dodatek osadnicy z catanu w internecie jak dla mnie rewelacyjna zabawa gwarantowana, super sprawa !

#64 sandramaj

sandramaj

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 październik 2019 - 15:48

Już kilka takich odpowiedzi tu widziałam i dołączę - lubię różnego rodzaju gry, w tym logiczne, planszówki i hazardowe też. Gramy od czasu do czasu z kolegami z pracy w biurze i ostatnio zaczęłam próbować swoich szans w pokerze na żywo. Świetna zabawa! Ale warto grać tylko w sprawdzonych miejscach, wiadomo  :)

#65 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 587 postów

Napisano 07 październik 2019 - 08:40

gry planszowe to super sprawa. Nie dość że fajnie wypełnia czas, to jeszcze świetnie integruje.

#66 magnolia32

magnolia32

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 13 październik 2019 - 12:11

Uwielbiam planszówki! Teraz na topie u mnie w domu jest gra Opowieści Dziwnej Treści. W zestawie znajduje się 9 kostek, na każdej z nich są obrazki, które służą do układania opowieści. Każdy może ułożyć swoją historię :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych