Skocz do zawartości

Zdjęcie

program do faktur

wróć do serwisu Księgowość 72 odpowiedzi w tym temacie

#21 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 14 listopad 2016 - 23:44

Ciągle pokazują się nowe programy do fakturowania i warto im się przyglądać. Przykładem jest: http://afaktura.pl/.  Ma o wiele funkcji więcej od innych programów a przy tym jest bardzo prosty w obsłudze. I dostępny z każdego miejsca. Przez miesiąc można go testować za darmo, co daje wystarczająco dużo czasu, by przekonać się, które funkcje są nam przydatne a które nie. Można go dowolnie skonfigurować według własnych potrzeb. Nie każdy przecież potrzebuje tłumaczenia na 31 językówsmile.png

#22 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 12:43

O, dzięki wielkie, program, z którego obecnie korzystam, nie do końca mi odpowiada.

A próbowałeś afaktury.pl ? Ja też próbowałam kilku i ten mi najbardziej przypadł do gustu więc się dzielę smile.png

Możesz ( w sumie jak w większości ) wypróbować za darmo. Mają na prawdę świetne rozwiązania, zwłaszcza w liście dokumentów. Jest bardzo czytelna, bez klikania, przechodzenia wszystko widać co i jak.

#23 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 629 postów

Napisano 01 styczeń 2017 - 14:40

Warto wybierać proste rozwiązania, które przynoszą wiele korzyści. Na pewno takim rozwiązaniem jest program do fakturowania online. Tutaj https://wfirma.pl/pr...o-faktur-online można dowiedzieć się więcej na ten temat.

#24 Aragz666

Aragz666

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 styczeń 2017 - 10:50

Ja już od wielu lat (będzie już pewnie około 10-ciu) korzystam z programu Faktury Express i jestem z niego zadowolony, tym bardziej że wcześniej korzystałem z innych i z poprzednich nie byłem tak zadowolony jak z tego programu. Wartym odnotowania jest fakt że program co roku jest aktualizowany i ulepszany, choć aby korzystać z takiej aktualizacji wymagane jest wykonanie dodatkowej wpłaty. Mając więc na uwadze że korzystam z programu już 10 lat jak nie więcej, uważam że program ten jak najbardziej można polecić na dłuższą metę do wystawiania faktur vat.

Sprawdź nasz Kredyt bez BIK w Banki24 - www.banki24.com.pl/kredyty-bez-bik

#25 kordian

kordian

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 416 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 05 styczeń 2017 - 20:54

Fajny i prosty w obsłudze jest program Faktura Small Business firmy Mega-Tech, ma wszystko co większość firm potrzebuje.

#26 adena

adena

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2017 - 00:22

Polecam sprawdzony program http://szybkafaktura.pl/. Zawsze z niego korzystam :)

#27 pracujaca-mama

pracujaca-mama

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 maj 2017 - 09:28

Od kilku lat używam do wystawiania faktur programu Faktura VAT z Pakietu Przedsiębiorcy - są tam wszystkie potrzebne mi dokumenty i widzę, że systematycznie dochodzą nowe. Ponadto mogę liczyć na pomoc gdy mam problem (dobrze i szybko działa wsparcie techniczne). 

#28 Jolako

Jolako

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 maj 2017 - 09:48

Ja zdecydowanie polecam program do fakturowania wraz z obsługa magazynu z serii Pakiet Przedsiębiorcy: http://www.pakietprz...zedaz-i-magazynOprócz możliwości wystawiania faktur mam jeszcze dodatkowo możliwość ewidencji faktur zakupu i tym samym kontroli stanu magazynowego. Program prosty i szybki w obsłudze, na bieżąco aktualizowany do zmieniających się przepisów w zakresie kontroli przez fiskusa ;)  Polecam.

#29 oksymoron

oksymoron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 19 maj 2017 - 11:07

Ja mam firmę od 4/02/2017 było przygód co nie miara z rejestracją i w ogóle, dobrze, że wtedy korzystałam z usług że tak powiem, żywego człowieka, bo bez księgowej to bym raczej przez te wszystkie urzędy sama nie przebrnęła.. załóż firmę w jednym okienku, taa jasne! Te wszystkie systemy rządowe online to działają jak chcą i kiedy chcą, a i tak ostatecznie dokumenty musisz dostarczyć do właściwego US.. ale jak już się zabawa skończyła i wszystko było gotowe do działania, to moja księgowa sama stwierdziła,że właściwszym dla mnie rozwiązaniem będzie jakiś "system" fakturowania - ona ma klientów a klientów, czasem zalega z wystawieniem faktur nawet 2-3 dni, wiec od maja przeszłam na  samodzielne fakturowanie, z kasą fiskalną online, dla mnie najlepsze rozwiązanie na świecie. Nie muszę na nikogo czekać, a za pomoc doraźną zawsze tam księgowej coś spłynie. Jakaż to jest wygoda, że teraz wszystko możesz mieć w komputerze czy tablecie i być zależnym tylko od siebie! 

#30 podradomski_lucyfer

podradomski_lucyfer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2017 - 13:35

Dzięki wielkie za ten wątek, właśnie tego szukałem ;)

#31 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 22 maj 2017 - 14:13

Jeśli szukasz programu do faktur, to sprawdź sobie ofertę RESET2 - a konkretnie r2faktury. 

#32 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 21:41

Hej, a możesz podpowiedzieć jaki to system? Bo ja szukam czegoś, co by mi usprawniło pracę w firmie. bo jak na razie to księgowe sprawy leżą i kwiczą. Głównie zależy mi na tym, żeby system obsługiwał różne języki ( głównie polski, angielski, niemiecki i rosyjski), jakby też można było waluty zmieniać to by było dobrze. I super by było jakby można było kontrolować wydatki i mieć możliwość zarządzania magazynem. Tylko mam nadzieję, że nie trzeba kończyć studiów informatycznych do obsługi tego systemu? Bo jak widziałem w necie screeny, niektórych systemów, to się przeraziłem. 

#33 gracjan1981waw

gracjan1981waw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2017 - 11:11

Polecam www.taxly.pl - sprawdzony i bardzo sprawnie działa ;)

#34 czarnulka

czarnulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2017 - 13:05

Faktury w różnych językach (polski, angielski, niemiecki, szwedzki i rosyjski) + zarządzanie magazynem + łatwa obsługa = Sprzedaż i Magazyn (Pakiet Przedsiębiorcy) smile.png 

#35 Guest_Marika

Guest_Marika
  • Goście

Napisano 25 maj 2017 - 11:44

Ja z kolei polecę coś mało skomplikowanego i prostego w użyciu smile.png w mojej firmie korzystamy z fakturowania znajdującego się na platformie internetowej MójKsięgowy24. Co prawda korzystamy z pakietu płatnego, ale mają jeszcze pakiet darmowy, który jest ograniczony tylko do ilości wystawianych dokumentów w miesiącu. Kwota miesięczna za korzystanie z tego fakturowania wynosi nie całe 6 zł brutto, także wydaje mi się, że warto spróbować jak za taką cenę smile.png

#36 humornia123

humornia123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 maj 2017 - 12:11

Ja też mam problemy  FV czasem odstresowuje się wchodząc na http://humornia123.blogspot.com/fajne są tam filmy

#37 oksymoron

oksymoron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 31 maj 2017 - 20:21

Heh nie no chyba dasz sobie radę z obsługą takiego programu. Wiesz jak też działam nie tylko na polskim rynku, więc szukałam pod siebie programu, który obsługuje kilka języków. Wejdź sobie na https://www.bizin.pl/ i zobacz opis i sam zobaczysz czy akurat tego Ci potrzeba. Ja od dłuższego czasu działam tylko na tym, uwierz mi nie jestem specjalistą informatykiem, a nie mam problemu z obsługą tego systemu. Powodzenia !

#38 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 05 czerwiec 2017 - 12:35

Jeśli chodzi o oprogramowanie dla firm warto pomyśleć nad opcja outsorcingu. Ja postawiłam na outsourcing it we Wrocławiu z firmą Itbce.com dzięki temu mam oprogramowanie stworzone pod potrzeby firmy w tym też program do wystawiania faktur. W razie potrzeby zawszę mogę liczyć na usprawnienie systemów oraz dodanie opcji dodatkowych, które są niezbędne dla mojej firmy.

#39 corleone

corleone

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 wrzesień 2017 - 20:06

Dzięki za powyższe rady. Na pewno skorzystam, bo niedługo planuję założyć swoją firmę :)

chwilówka online - sprawdź najnowszy ranking.

#40 Alleksnader

Alleksnader

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 12:20

wszystko zależy jak rozbudowaną księgowość prowadzisz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych