Skocz do zawartości

Zdjęcie

program do faktur

wróć do serwisu Księgowość 46 odpowiedzi w tym temacie

#1 natka 86

natka 86

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:20

Hej mam pytanko. możecie polecić jakiś sprawdzony, fajny program do wystawiania faktur. Oczywiście też nie za drogi :-), taki który sprawdził by się w biurze rach ., czyli wystawiamy chyba wszystkie możliwe faktury :-)????????

#2 Karuzel

Karuzel

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 14:34

Poleciłbym enova365 moduł faktury, lub szerszy handel, w zależności od potrzeb jakie dokładnie są w Państwa biurze, więcej informacji w stópce:)

#3 Adam_BinSoft

Adam_BinSoft

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 12:00

Witaj, 

W czasach marketingu szeptanego ciężko ocenić wiarygodność czytanych wpisów. Jeśli potrzebujesz sprawdzonego, prostego oraz intuicyjnego programu do wystawiania faktur; my taki posiadamy. Przekonaj się i skorzystaj z 30 DARMOWYCH dni dla testów. 

Sprawdź nas na mpFaktura.pl - inteligentne rozwiązania dla firm. Unikatowe programy do prowadzenia działalności gospodarczej na komputerach z systemami Apple MAC OS X | Microsoft Windows | Linux

Pozdrawiam 

Adam BinSoft

#4 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 15:28

Hej, jeśli szukasz czegoś przystępnego cenowo i niezawodnego, to z pewnością powinieneś sprawdzić produkt od polskiego z Wrocławia, firmy RESET2. Mają bardzo szeroką ofertę programów do obsługi firm, w kontekście faktur ich flagowym produktem jest r2faktury.

#5 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 463 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 08:22

Intuicyjnym programem bez konieczności instalowania na komputerze, bo działa przez przeglądarkę, online jest Inwo. Umożliwia wystawienie faktury w pół minuty.

Fajne jest to, że można korzystać z tego zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach oraz urządzeniach mobilnych jak smartfony czy tablety.

Miesięczny koszt to 7 zł  + vat (nielimitowana ilość faktur). Dodam, że do 3 faktur w miesiącu program jest bezpłatny. A więc taka pielęgniarka która wystawia 1 fakturę dla swojego pracodawcy może korzystać za free.

Możliwości i funkcjonalności można znaleźć na inwo.pl

#6 Guest_Włajt

Guest_Włajt
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2016 - 14:59

Wszystkiego rodzaju faktury wystawisz przez bizin. Masz nie ograniczoną liczbę stanowisk. W podstawowej wersji masz za darmo, A gdybyś chciała opcję max to chyba jeśli dobrze pamiętam 10 zł na miesiąć

#7 hajduk13

hajduk13

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 16:47

Super, wielkie dzięki :) przyda mi się :D

#8 amanit

amanit

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaPuławy

Napisano 28 czerwiec 2016 - 15:55

O, dzięki wielkie, program, z którego obecnie korzystam, nie do końca mi odpowiada.

Kto łat­wo przy­taku­je, rzad­ko słowa dotrzyma. 

#9 Guest_Włodi

Guest_Włodi
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2016 - 21:13

Bizin super daję radę, też od siebie polecam wink.png Zero problemów, awarii itd (chmura), do tego intuicyjny, więc łatwo ogarnąć co i jak wink.png

#10 Hektorka

Hektorka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 05 lipiec 2016 - 15:04

Powinnaś spróbować kilku i wybrać dla siebie najlepszy bo różnią się one obsługą i nie każdemu dany program przypadnie do gustu ;) Ja korzystam w swojej firmie z programu online biura24.pl. Na tej stronie: http://biuro24.soup.io/ możesz o nim coś więcej przeczytać. Ma bezpłatną wersję próbną 30-dniową więc możesz sobie przetestować.

#11 maniekk166

maniekk166

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 12 lipiec 2016 - 12:08

Gdzie można znaleźć więcej opinii o tych programach? Chciałbym korzystać z któregoś z nich, ale nie wiem który będzie najlepszy.

#12 Guest_marcinn64

Guest_marcinn64
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2016 - 07:27

Ja korzystam z bizin. Jest intuicyjny, łatwy w obsłudze i niedrogi. 

#13 KwiatTom

KwiatTom

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 lipiec 2016 - 12:17

system enova, czyli świetny sposób na zwiększenie sprzedaży w firmie.
Odpowiednie oprogramowanie jest gwarancją sprawnego działania firmy i ciągłego rozwoju. Dzięki systemowi enova wiele procesów może zostać usprawnionych. Już nie musimy sami zajmować się takimi sprawami, jak wykonywanie zestawień, podsumowań miesiąca, czy też listami sprzedażowymi i płac dla pracowników.
Gorąco polecam ;)

#14 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 01:07

JA też bizin. Ma tyle opcji w pakietach, że aż żal by było nie korzystać biggrin.png

#15 Szybkafaktura.pl

Szybkafaktura.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 18:26

Mogę polecić Tobie jak i innym użytkownikom nasz program wystawiania do faktur online: http://szybkafaktura...nie-faktur.php

Mamy w ofercie skanowanie dokumentów firmowych (nie musisz przepisywać ręcznie danych, wystarczy zdjęcie), faktury wystawisz bardzo szybko i sprawnie ;).  Do tego oferujemy też np. faktury cykliczne. Jesteśmy otwarci na opinie i pomysły klientów, a nasz system jest stale rozwijany.

Oferujemy aż 45 dni darmowego korzystania z serwisu - także przetestujesz go i przekonasz się do zakupu. A później tylko 8 zł za miesiąc. Sprawdź.

Sprawdź nasz program do faktur online: szybkafaktura.pl

#16 mnNOVA

mnNOVA

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 19 wrzesień 2016 - 15:35

system enova, czyli świetny sposób na zwiększenie sprzedaży w firmie.
Odpowiednie oprogramowanie jest gwarancją sprawnego działania firmy i ciągłego rozwoju. Dzięki systemowi enova wiele procesów może zostać usprawnionych. Już nie musimy sami zajmować się takimi sprawami, jak wykonywanie zestawień, podsumowań miesiąca, czy też listami sprzedażowymi i płac dla pracowników.
Gorąco polecam wink.png

Również polecam system enova365 w moim biurze rachunkowym się sprawdził.

---

http://www.mn-nova.pl/

#17 barbnowa

barbnowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2016 - 13:25

Ja również poszukuję odpowiedniego programu do faktur. Dzięki za powyższe rady. Na pewno skorzystam, bo niedługo planuję założyć swoją firmę:)

Która chwilówka online będzie dla Ciebie najlepsza? Sprawdź najnowszy ranking.

#18 smartkursyszkolenia

smartkursyszkolenia

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 październik 2016 - 13:48

Większość programów się sprawdzi. Nie ma jakiś super i bardzo złych. Jest też kilka stron, które oferują wystawianie FVAT.

#19 Magdalena28

Magdalena28

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2016 - 18:57

To prawda, program do faktur powinien  być szybki i łatwo przystępny. Popieram wypowiedzi użytkowników, że najlepiej wypróbować kilka i wybrać najlepszy :) Sama kiedyś zmagałam się z tym problemem i trzymam kciuki za wybór najlepszego oprogramowania. :)

Szybki i skuteczny program do faktur  darmowy program do faktur 

#20 70malrek

70malrek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 październik 2016 - 08:45

Wszystkie możliwe faktury wystawia Pakiet Przedsiębiorcy Faktura VAT. Jest też sprawdzony, bo używam go nieprzerwanie od 2009 roku więc już sporo czasu :) Pobierzesz sobie go stąd:

:wub:

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy