Skocz do zawartości

Zdjęcie

sprzedaż mieszkania

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 12:03

Od czego należy zacząć przy sprzedaży mieszkania? Czy ogłoszenia to dobry pomysł? 

#2 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 12:50

Ogłoszenia na początek to najlepsza opcja. Wrzucasz na najbardziej popularne portale, po których buszują zainteresowani nabyciem nieruchomości. Oczywiście w pierwszej kolejności zbombarduje cię ogrom telefonów od pośredników smile.png i tutaj kolejna opcja na podjęcie współpracy z pośrednikiem (nie polecam podpisywania umów z każdym biurem nieruchomości, które ma "potencjalnego nabywcę"). Co dalej... na pewno dobrze roznieść wieści o sprzedaży mieszkania wśród rodziny czy znajomych, poczta pantoflowa zawsze dobrze działa. Możesz wywiesić baner na balkonie (o ile jest oczywiście, nie znam szczegółów). Ogłoszenia na tablicach ogłoszeniowych gdzie przewija się masa ludzi są również dobrym rozwiązaniem. Życzę powodzenia smile.png

#3 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 23:35

Zacznij może od wyceny, chyba że już to zrobiłeś. Poszukaj w okolicy kogoś, kto się tym zajmie.

#4 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 13:00

Oczywiście to będzie priorytet, a co potem? 

#5 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 17:02

Potem to już tylko dobre zdjęcia, mogą być zrobione dronem (ale to kolejny wydatek) i wystawić do ogłoszeń, po jakimś czasie się ktoś zgłosi. 

#6 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 645 postów

Napisano 12 czerwiec 2016 - 22:55

Nie wydaje mi się, że będę inwestował w drony, nie chcę dużo wydawać, bo jestem obecnie w trudnej sytuacji. jakie strony oprócz otodom i allegro są godne uwagi?

#7 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2016 - 07:15

Jest wiele stron, które chętnie odwiedzają potencjalni kupcy - otodom, gratka, olx, allegro, mitula, więc jest gdzie zamieszczać. Tak jak napisał zimbol, zrób dobre zdjęcia, to zawsze przyciąga oko. Robiąc zdjęcia usuń niepotrzebne rzeczy, które wcale nie muszę stać na wierzchu, a będą psuć tylko kadr. I bądź cierpliwy dla klientów - często jednak zdarzają się typowi "oglądacze" smile.png

#8 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 15:26

Możesz dodać na ogłoszeniach ze swojego miasta, a poza tym to znam jeszcze stronkę http://ogloszenia-nieruchomosci24.pl/ma sporo ogłoszeń, co czyni ją dosyć często odwiedzaną, może warto spróbować. 

#9 mateio29

mateio29

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 14:10

Ja polecam http://lokalne-ogloszenia.pl/

#10 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 31 sierpień 2016 - 10:05

ja w zasadzie chciałabym kupić, ale to muszę wziąć kredyt co mi się nie uśmiecha.

#11 AniaK2050

AniaK2050

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 listopad 2016 - 18:48

Ogłoszenie to jest dobra opcja, ale można też porozmawiać z formami, które wystawiają mieszkanie na sprzedaż. Moja znajoma na przykład była mile zaskoczona gdy okazało się, że tak zwany inteligentny system zarządzania mieszkaniem, który znalazła tutaj http://www.fibaro.co.../system-fibaro/bardzo podniósł wartość jej mieszkania, które dość szybko zresztą sprzedała. 

#12 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 182 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 23:36

Oczywiście odpowiednia promocja na portalach ogłoszeniowych to najważniejszy element, jeśli chodzi o sprzedaż nieruchomości i dużo szybciej Ci to z ich pomocą pójdzie. Jeśli też nie masz do końca na to zbyt dużo czasu to tym za nieduże pieniądze może zająć się https://prywatnaofer...ogloszenie.html z resztą na ich stronie znajdziesz dokładnie wszystkie podane pakiety z zakresem jaki obejmują. Przybliżając to dzięki nim mogliśmy za jednym razem dodać ogłoszenie do ok. 50 portali, zarządzać nimi z jednego miejsca i analizować sobie zainteresowanie na podstawie statystyk. Super sprawa dla zapracowanych :)

#13 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1000 postów

Napisano 12 lipiec 2019 - 06:43

Dobre zdjęcia, napisanie ogłoszenia, udostępnianie w mediach społęcznościowych...

Always look on the bright side of life!

#14 marmur87

marmur87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 12 wrzesień 2019 - 09:35

Czasami bardzo trudno jest nam sprzedać mieszkanie bez opuszczania ceny. Co jednak robić by nie tracić pieniędzy? Są różne sposoby na to by przyciągnąć klientów, zainteresować ich własnie naszą ofertą i sprzedać za oczekiwana cenę. Kilka najlepszych i najbardziej skutecznych sposobów zostało opisanych w artykule https://inwestujwnie...t-home-staging/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych