Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak długo ważny jest egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 48820 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 10:25

Według starych przepisów egzamin teoretyczny na prawo jazdy ważny był przez 6 miesięcy. W tym czasie należało zdać egzamin praktyczny, aby otrzymać uprawnienia do kierowania pojazdem. W myśl nowych przepisów bariera 6 miesięcy została zniesiona!

Powrót do artykułu: Jak długo ważny jest egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

#2 Guest_pl89

Guest_pl89
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 10:25

sama przygotowywalam sie do egzaminu teoretycznego z testow prawo-jazdy -360.pl i zdalam za pierwszym razem ! :)

#3 Guest_kika

Guest_kika
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 16:22

Uczyłam się z Ltesty.pl wynik 73/74 - super serwis - wszystkie testy taj jak na egzaminie.

#4 Guest_OLO

Guest_OLO
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 17:27

a co z tymi co zdawalo 2012 R CZY MUSZA TERAZ ZDAWAC JESZCZE RAZ

#5 Guest_Mija

Guest_Mija
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 00:11

Powiedzcie mi w jakim czasie musi być zdana teoria? Okres zdania teorii jest bezterminowy czy nie i jak to jest z egzaminem praktycznym?

#6 Guest_Mija

Guest_Mija
  • Goście

Napisano 01 październik 2016 - 12:12

Według starych przepisów egzamin teoretyczny na prawo jazdy ważny był przez 6 miesięcy. W tym czasie należało zdać egzamin praktyczny, aby otrzymać uprawnienia do kierowania pojazdem. W myśl nowych przepisów bariera 6 miesięcy została zniesiona!

Powrót do artykułu: Jak długo ważny jest egzamin teoretyczny na prawo jazdy?

Mnie ciekawi co z tymi co w ciągu roku od zdania egzaminu wewnętrznego nie zdali egzaminu teoretycznego w wordzie smile.png Czy muszą na nowo podchodzić do szkół nauki jazdy czy mogą nadal zdawać teorie i jak to jest z praktyką

#7 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 10 październik 2016 - 23:02

I bardzo dobrze, bo teraz można sobie zdawać teorię w jednym miejscu a potem spokojnie wybrać sie na praktyczny egzamin do innego miejsca.

Dobre i tanie chwilówki na 60 dni bez formalności.

#8 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2016 - 13:45

teoria jest wazna bezterminowo, a jak chcesz zdac bez poroblemu za pierwszym razem to polecam seriws prawo-jazdy-360.pl Nie trzeba korzystac z plyt i ksiazek. E-nauka, dostep do testow i calej bazy pytan egzaminacyjnych + darmowa aplikacja mobilna. 

#9 karkon

karkon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 styczeń 2017 - 13:32

Egzamin teoretyczny na prawo jazdy jest teraz wazny bezterminowo. Widze po komentarzach ze nie tylko ja korzystalem z serwisu prawo-jazdy-360.pl :) Jest to najlepsza strona do nauki i szczerze moge ja polecic wszystkim ktorzy chca sie dobrze przygotowac do teorii. Pytania sa identyczne jak w WORD. 

#10 Guest_xxxxxxxxxxx

Guest_xxxxxxxxxxx
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2017 - 13:54

Pytanie: Jeśli zdałam testy w listopadzie 2013 roku , to dnia dzisiejszego mam je ważne ( kurs skończyłam,ale pop kilku praktycznych zrezygnowałam)

#11 Guest_Ciekawy

Guest_Ciekawy
  • Goście

Napisano 28 luty 2017 - 22:01

A co wtedy jeśli przed laty zdałem egzamin (tj gdzies w 2008r) teoretyczny i nie przystąpiłem do praktycznego, czy teraz mogę go zdawać czy musze od początku robić prawko.

#12 Guest_nulka

Guest_nulka
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 10:44

A to że jest bezterminowy mi umknęło, wiem że kiedyś był ważny pół roku a potem trzeba było znowu zdawać. Mogłam coś pokręcić jednak bo chłopak zdawał już ładnych parę lat temu, a ja w moto start przy metro politechnika w grudniu kończyłam kurs a zdałam 18 stycznia na bemowie więc nie miałam się okazji przekonać ile jest ważny, nawet o to nie pytałam:)

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 08:44

Ja zdawalam kilka lat temu i odpuscilam.sobie. teraz ponownie musialam zdawac teorie. Ale udalo sie. Teraz czekam na praktyczny

#14 Guest_Danyeru

Guest_Danyeru
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 08:01

Dla pytających o stare egzaminy. W tekście jest wyraźna data, zmiany weszły w życie 1 stycznia 2015, więc egzaminy teoretyczne zdane przed tą datą są objęte półrocznym terminem ważności. ;-)

#15 Guest_sylwia

Guest_sylwia
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2017 - 13:49

Tylko co jesli ktos zdal teorie np 7 lipca 2015 roku ,zrezygnowalo sie z praktyki po kilku probach i mowia ci ,ze dokumenty zostaly odeslane do komunikacji? Teoria jest wazna?

#16 Guest_pat

Guest_pat
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 14:33

Mam pytanie zdalam jazdy w szkolce ale test oblalam w 2013 i 2015 podalam sie czy moge isc na ten test

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych