Skocz do zawartości

Program do skanowania i odczytywania faktur

wróć do serwisu Księgowość 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Karol Kowal

Guest_Karol Kowal
  • Goście

Napisano 31 maj 2016 - 08:46

Cześć wszystkim! Mam pytanie.. używacie programów do odczytywania danych z faktur? W sensie skanujemy fakturki i system sam przenosi wszystko do programu księgowego bez przepisywania. Nie wiem jak to działa i czy działa. Macie jakieś doświadczenia?

Otrzymałem ulotkę Mobevo - brzmi cenowo fantastycznie, ale czy działa?

Co myślicie?

#2 Guest_Marcin Kwiatkowski

Guest_Marcin Kwiatkowski
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 19:43

Witam. Sa takie i działają. Zapraszam do darmowego sprawdzenia naszego programu online unisono-flow.pl

Proszę o kontakt to wszystko wytłumaczę i pokaże jak to działa.

Proszę o kontakt na support@unisono-flow.pl

#3 Guest_Sylwia

Guest_Sylwia
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 14:50

Wpisz na youtube "test mobevo" - tam jest na przykładzie pokazane księgowanie takim programem. Sama go używam, choć byłam na początku sceptyczna. Nie wiem jak to działa - bo nie muszę :) ważne że działa!

#4 T85

T85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 15:37

W razie gdyby nie zadziałało, zawsze można skorzystać z oferty programów RESET2 - działają na pewno! :)

#5 Guest_karol

Guest_karol
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2016 - 12:56

Do fakturowania najlepiej mieć odpowiedni program, który działa online. Ja mam bizin od dawna i jest naprawdę bardzo fajny. Dobrze działa i jest łatwy w obsłudze.

#6 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 07 luty 2017 - 09:53

Witam, jeśli ktoś jest zainteresowany działaniem Mobevo, mogę zaproponować zdalną prezentację. Proszę o telefon 531 848 084. Pozdrawiam

#7 Guest_Sprzedawca

Guest_Sprzedawca
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 12:54

Sprzedawałem programy tego typu i cóż marketingowo to brzmi fantastycznie ale w użytkowaniu już jest mniej różowo.

Jeśli jesteś sam i sam sobie wprowadzasz dokumenty to daruj sobie, szybciej wprowadzisz ręcznie do programu.

Skanowanie i odczytywanie ma sens tylko wtedy gdy w firmie będzie zatrudniona osoba, która będzie skanować a Ty tylko dostajesz gotowe pozycje do obrobienia.

Samodzielne skanowanie i przesyłanie do programów nie ma sensu i nie jest to wina programów tylko tego, że np. aby zeskanować faktury musisz je najpierw odpowiednio przygotować (usunąć spinacze, zszywki, porozdzielać kartki), potem poskanować, potem z powrotem skompletować faktury a potem obrobić to w programie - szybciej wprowadzić ręcznie fakturę do programu.

#8 Witalij_Avision

Witalij_Avision

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 kwiecień 2017 - 08:58

Witam,

Nasze skanery Avison  bardzo dobrze współpracują z wyżej wymienionymi aplikacjami do sczytywania faktur a także z takimi aplikacjami jak: SaldeoSmart, Skanuj.to itp.

Jedyny Główny Autoryzowany Dystrybutor Avision w Polsce!!!

Atrakcyjne Ceny!!!

W razie pytań proszę o kontakt: 661187786

#9 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 15 kwiecień 2017 - 20:15

Dużo lepiej korzystać z programu online. Sam używam od 4 miesięcy https://afaktury.pl/ i jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo prosty w obsłudze i funkcjonalny.  Można wystawić fakturę na podstawie innych dokumentów, zmienić nagłówek. monitorować, czy windykować fakturę. Bardzo ułatwia pracę. 

#10 Guest_Paweł - Węglotrans

Guest_Paweł - Węglotrans
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 13:12

Guest-Sprzedawca - nie wiem w jakim celu piszesz takie opinie, skoro nie korzystałeś z tego programu. Ja się z nim zapoznałem i co prawda nie zdecydowałem na zakup, ale błądzisz człowieku i opowiadasz brednie. Jakie spinacze, jakie zszywki...? Zrobisz to szybciej ręcznie???? może założymy się ? nie wiem czy stać cię na taki zakład więc powiem tylko tyle- widać, że błądzisz,widać, że pojęcia nie masz o tym o czym mówisz a mnie tacy osobnicy zwyczajnie wkur...ją...  Wyślę ten komentarz do właścicieli oprogramowania i niech piętnują pseudosprzedawców... Program działa bardzo dobrze, niestety na tę chwilę nie jest dla mnie niezbędny biorąc pod uwagę jego koszt, ale, gdy tylko zwiększą się moje potrzeby wchodzę w niego. Jest szybki, dobrze "czyta" skanowane dokumenty, oszczędza czas, poprawia jakość pracy. Mnie przekonał. Chyba, że ktoś woli liczydła i ołówek, albo jest przedstawicielem konkurencji. No ewentualnie pozostaje opcja, że jest matołkiem z dobrej zmiany.

#11 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 21:10

Z takich programów bardzo fajnie sprawdza się Scanye (scanye.pl). Mają bardzo przejrzysty interfejs i można sobie przetestować oprogramowanie na własnych fakturach. Polecam!

#12 Guest_Sprzedawca

Guest_Sprzedawca
  • Goście

Napisano 12 maj 2017 - 22:16

Guest-Sprzedawca - nie wiem w jakim celu piszesz takie opinie, skoro nie korzystałeś z tego programu. Ja się z nim zapoznałem i co prawda nie zdecydowałem na zakup, ale błądzisz człowieku i opowiadasz brednie. Jakie spinacze, jakie zszywki...? Zrobisz to szybciej ręcznie???? może założymy się ? nie wiem czy stać cię na taki zakład więc powiem tylko tyle- widać, że błądzisz,widać, że pojęcia nie masz o tym o czym mówisz a mnie tacy osobnicy zwyczajnie wkur...ją...  Wyślę ten komentarz do właścicieli oprogramowania i niech piętnują pseudosprzedawców... Program działa bardzo dobrze, niestety na tę chwilę nie jest dla mnie niezbędny biorąc pod uwagę jego koszt, ale, gdy tylko zwiększą się moje potrzeby wchodzę w niego. Jest szybki, dobrze "czyta" skanowane dokumenty, oszczędza czas, poprawia jakość pracy. Mnie przekonał. Chyba, że ktoś woli liczydła i ołówek, albo jest przedstawicielem konkurencji. No ewentualnie pozostaje opcja, że jest matołkiem z dobrej zmiany.

Moje słowa - "Sprzedawałem programy tego typu​"

Twoje słowa - "Wyślę ten komentarz do właścicieli oprogramowania"

Wyślesz ten komentarz do właścicieli programu smile.png - żałosne. Do właścicieli którego programu bo pewnie jesteś takim "znawcą", że wiesz, że jest ich całkiem sporo.

A Twoja odpowiedź wbrew Twoim zamiarom bardzo mnie cieszy a nie obraża - dzięki takim ludziom jak Ty zarabiam kupę kasy - głupi, naiwny, we wszystko uwierzy, przeleje kasę - dziękuję bo takim postępowaniem fundujesz mi życie na wysokim poziomie :)

#13 Guest_Właściciel biura

Guest_Właściciel biura
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 06:58

Poziom Twojej odpowiedzi  jest merytorycznie  słaby a ponadto naganny konwersacyjnie. Nie tylko są zszywki, spinacze, ponadto bywają dokumenty nieczytelne, przybrudzone itd. itd  Test na  bazie 100 dokumentów, w tym faktur wielopozycyjnych, kilkustronicowych oraz dokumentów dwustronnych  pokazuje  wyższość średnio sprawnego operatora  na  aplikacją do skanowania przede wszystkim w zakresie czas wprowadzenia. Co do błędów - zarówno operator może  popełnić błąd jak i zeskanowana fakturę  można  błędnie zinterpretować, więc  wszystko zależy od  człowieka. Dla  małego biura rachunkowego - inwestycja  nie przyniesie zbytniego przyspieszenia. W  dużym biurze powyżej 10 tyś. faktur miesięcznie, przy odpowiednim podziale  pracy rzecz warta rozważenia. Jest jeszcze fakt wychodzenia wychodzenia dokumentów  klienta na zewnątrz  (platforma pośrednia) co nie wszystkim klientom odpowiada. Pozdrawiam        

#14 Guest_Wojciech

Guest_Wojciech
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:18

Zapraszam do sprawdzenia oprogramowania InvoiceDigitizer do przetwarzania dokumentów księgowych, szybko wprowadza zeskanowane dokumenty do programu księgowego, firma też posiada wersję usługi on-line dostarczania sprawdzonych w 100 procentach dokumentów księgowych, duża oszczędność czasu,wszystko dostępne w wersji abonamentowej,informacje więcej na arhat.com.pl,tam też jest formularz kontaktowy i można pobrać bezpłatna wersję demo! 

#15 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:20

Ja korzystam z wyslijwezwanie.pl tam w moim imieniu wysyłają wezwanie do zapłaty do moich dłużników. 

#16 TMK

TMK

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 21 sierpień 2017 - 15:27

Oferta od RESET2 może Cię zainteresować, konkretnie r2faktury pod kątem typowo księgowych rozwiązań. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych