Skocz do zawartości

co na prezent komunijny?

wróć do serwisu Sektor Publiczny 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_rejzi

Guest_rejzi
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 13:04

nie wiem co kupić chrześnicy na komunię. Kto ma jakieś ciekawe i oryginalne pomysły? Chce coś nowoczesnego.,

#2 Guest_luci

Guest_luci
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 13:05

kase daj a nie!

#3 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 27 maj 2016 - 13:07

my na komunie kupiliśmy xboxa dla chrześnicy. Na electro.pl za 1100zł. od dawna mówiła ze chce konsole to myslę, że bedzie zadowolona

#4 kamil.

kamil.

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 maj 2016 - 07:40

Kasa nie zawsze jest dobrym pomysłem, często idzie do rodziców, więc lepiej jest kupić jakiś prezent.

#5 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 282 postów

Napisano 30 maj 2016 - 13:23

A moim zdaniem pieniądze nie są takim złym pomysłem. Szczególnie jesli nie jesteśmy blisko związani z rodziną i nie wiemy co kupić. Jesli nie mamy na 100% pewności czy dziecko nie ma tableta czy laptopa to lepiej jest dać kopertę. Niech rodzice kupią mu co chcą.

Warto jest jednak jako chrzestny kupić dziecku jakiś prezent materialny. Tak aby miało pamiątkę na przyszłość. Na przykład prosty złoty krzyżyk:

small_v41.jpg?lm=1464026444

Polecam również zerknąć sobie do tego sklepu: https://www.jubiler.pl/ - jeden z tańszych sklepów jubilerskich. Jakiś czas temu kupowaliśmy tam prezent dla naszej chrześnicy. 

sisi

#6 domina

domina

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 143 postów

Napisano 30 maj 2016 - 13:42

A ja polecam hulajnogę -  mój syn dostał w tym roku na komunię taką porządną z amortyzatorem i jest mega zadowolony.

To zależy też od budżetu jaki posiadasz. Ta hulajnoga kosztowała 399 + 100 kask i uważam to za bardzo trafiony prezent. A przy okazji odciąga dziecko od siedzenia w domu przy konsoli, tablecie czy kompie.

#7 a.helios

a.helios

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 13:43

Teraz coraz popularniejsze są kłady, drony... ale moim zdaniem to lekka przesada.

#8 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 07:11

Z prezentami zawsze jest kłopot, szczególnie na takie uroczystości, ale dziecko pozostaje mimo wszystko dzieckiem i najbardziej będzie się cieszyć z zabawek. Można pomyśleć o tym, a zabawek dla 8 latek z pewnością jest wiele i coś da się ciekawego znaleźć i tym samym uszczęśliwić dziecko w tym dniu.

#9 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 543 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 12:43

Ja muszę kupić coś chrześniakowi i zastanawiam się nad komputerem czy tabletem . Waszym zdaniem co lepiej kupić dziecku? Bo wydaje mi się, że lepszy będzie laptop. Przyda mu się do wielu rzeczy.

Always look on the bright side of life!

#10 Karlow82

Karlow82

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 10 październik 2016 - 15:07

W tym wieku dzieci trudno zadowolić.. Ja się poddałem i zacząłem dawać pieniądze dorzucając jakąś zabawkę, np zestaw kreatywny "Stacja meteo" (http://www.smyk.com/...-kreatywne.html) Najgorzej to trafić z drogim prezentem jak kulą w płot.

#11 michalinakot123

michalinakot123

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 76 postów

Napisano 20 październik 2016 - 12:41

I co kupiłeś? Bo ja  mam w przyszłym roku i też się głowie co wybrać? Myślałam nad rowerem ale chyba to już jest niemodne

#12 Wolsky

Wolsky

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2016 - 13:31

Na pewno rodzice dziecka byliby zadowoleni z jakiegoś kursu językowego - gorzej z dzieckiem. ;)

#13 FishyBem

FishyBem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 22:33

Moja chrześnica uwielbia gry planszowe więc miesiąc temu kupiłem jej m.in Kangur Dzieci kontra rodzice http://www.3kropki.p...-zwierzaki.html z Rebela. Swojego czasu grałem w nią ze swoimi dziećmi i robiła niezłe show :) 

#14 Ragisher

Ragisher

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:19

Myślę, że drony rc mogą być całkiem niezłym pomysłem na prezent. To jest ostatnio w modzie.

#15 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 120 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:53

Ciężka sprawa, zależy ile masz pieniędzy.. ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#16 QU35T

QU35T

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2016 - 23:43

ja myślę że laptop jest dobrym pomysłem - jakiś w miarę nowoczesny, ale nienajdroższy. Przyda się dziecku w szkole, po szkole - nie można go odcinać od nowinek technologicznych. ostatnio znalazłam taki model: https://www.morele.n...czy-warto/3436/i zastanawiam się, czy by go nie kupić chrześniakowi na komunię w maju. co o nim sądzicie? warto czy nie? 

#17 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1786 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 10:18

A chcesz tyle wydać na prezent? To już nie lepiej smartwatch? W sensie - http://techfresh.pl/...epszych-modeli/O wiele mniejsza kasa, a jednak również coś zdecydowanie praktycznego. Nie sądzicie, że taki prezent będzie zdecydowanie lepszy. Ale chyba optymalnie po prostu porozmawiać o tym z rodzicami dziecka. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#18 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 159 postów

Napisano 31 maj 2017 - 09:20

Komunię mam już z głowy :) Dziś wybrałam się na zakupy w poszukiwaniu prezentu na dzień dziecka. Wybrałem megafon strażaka Sama. 

#19 Wiechur

Wiechur

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 czerwiec 2017 - 15:38

Dzień dziecka za nami ja szukam prezent na dzień ojca. Czy ktoś ma jakiś ciekawy pomysł?

#20 tymonek1990

tymonek1990

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 20:10

bosh, gdzie te czasy kiedy dzieci skupiały się na przystąpieniu do komunii a nie na prezentach :P :P Gdzie dostawało się łancuszki, książeczki do nabożeństwa, ewentualnie rower- to już był luksus hehehe

A tak serio to chyba obecnie opcja kasy jest najbardziej optymalna :) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych